Forum do artykułu: Biznes dla wygodnych

26.03.2014
wypowiedź: 1
*.161.227.176.static.rdi.pl

Polecam te krzesła, używam wersji Hacker i ból pleców już mnie nie dotyczy. Siedzę długo przy komputerze i jak wstaję to można powiedzieć, że czuję się lepiej niż jak usiadłem.

28.03.2014
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

A ile takie krzesło kosztuje?Też mam problemy z kręgosłupem.

28.09.2016
wypowiedzi: 53
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak najłatwiej można w dzisiejszych czasach sprzątać groby ? A co jeśli się nie ma na to czasu ? Według mnie warto zaufać specjalistą w tym zakresie, sprzatanie grobow warszawa to wyśmienita oferta firmy która rewelacyjnie sprząta groby w Warszawie, sami zobaczcie, specjaliści jakich mało.

23.07.2017
wypowiedzi: 15
*.221.121.16

Czy ja wiem czy dla takcih wygodnych, najlepszy biznes robi się w obszarze turystyki i to jest fakt, który od lat jest potwierdzany. Zobaczcie sobie chociażby https://www.veloking.pl/wypozyczalnia-rowerow-i-gokartow/ul-dabrowszczakow-1-gdansk-przymorze/ tego typu wypożyczalnie przybywają w małych ośrodkach turystycznych i cieszą się naprawdę bardzo dużym powodzeniem. To jest biznes bez wysiłku dla wygodnych zatrudniasz jedną osobę, która to wypożycza i tyle.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.