Forum: Hurtownik - opinie - moda 114

kalafior666 30.03.2014 *.89-70-180-184.dynamic.chello.pl

1

Witam, szukam opini na temat hurtownii z Wólki Kosowskiej Onlinehurt.pl. Czy ktos korzystał z ich slug? szukam stalego partnera, dostawcy towaru do mojego sklepu i znajoma ich polecala, ale m wiecej opinii tym prosciej podjąć decyzję...

Sylweriusz 31.03.2014 *.89-70-180-184.dynamic.chello.pl

1

No moim zdaniem ta hurtownia jest bardzo fajna i sensowna. Sprawdzałem już sporo dostawców z wólki i niektórzy doprowadzali mnie do szału :-) tutaj jest inaczej. Miło, obsługa klienta bardzo dobra i maja spore pojęcie o współpracy czysto biznesowej :) zamawiam sobie co potrzebuje, zazwyczaj wpada jakiś rabat :) ogólnie onlinehurt.pl moge polecic z czystym sumieniem

onlinehurt 29.04.2014 *.89-70-180-184.dynamic.chello.pl

1
Witam! i na wstępie bardzo dziękuję za polecenie naszej firmy. Co do Państwa pytań postaram się na nie po krótce odpowiedzieć. Sprzedajemy głównie odzież z Turcji, ale w naszym asortymencie pojawiają się również ubrania z Chin. Zachęcam do zapoznania się z pełnym katalogiem produktów. Wysyłka z naszej firmy idzie kurierem (cenowo od 19 pln). Co do tego jak działa biznes tego pana nie odpowiem ;-) ale mamy wielu stałych klientów, którzy zachowują ciągłość zamówień i mam nadzieję, że ten Pan jest jednym z nich :-)
w razie innych pytań zapraszam do kontaktu

GeorgeTM 29.04.2014 *.89-67-182-85.dynamic.chello.pl

44

Przecież nikt nie kupi od kolesia, który dodaje 3 samochwalne wpisy udając kogoś innego. Ale skoro tak, to coś jest nie tak z Twoją hurtownią...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.