Forum: Pą-check - szukam kontaktu - gastronomia 169

nowy_nowy 30.03.2014 *.178235210006.warszawa.vectranet.pl

3

W Warszawie przy dworcu cenralnym działają cukiernie Pą-check. Oferują wypiekane na miejscu drożdzówki z kruszonką i coś ala pizza. Może ktoś spotkał się w jaki sposób można dostać się do właścicieli tych cukierni?

GeorgeTM 30.03.2014 *.89-67-182-85.dynamic.chello.pl

44

Najlepiej chyba spytać sprzedawcę w tym punkcie. A jeśli on nie będzie pomocny, to może na paragonie będą jakieś dane właściciela lokalu. Powodzenia!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.