Forum do artykułu: Tomasz Karolak: Łupali mnie bezlitośnie

25.04.2014
wypowiedzi: 176
*.centertel.pl

Raz jest źle, a raz dobrze czyli życie. Dla mnie ważne jest to, że Karolak zdecydował się na otwarcie teatru, w którym często bywam. Operetka Gombrowicza to najlepszy spektakl jaki widziałam od lat. Dla tych co nie interesują się sztuką dodam, że wielu próbowało wyreżyserować Operetkę na swój sposób, ale zawsze kiepsko to wyglądało. Grabowski zrobił z tego niewątpliwie dzieło sztuki.

26.05.2014
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

TOMEK! Jesteś fantastycznym aktorem! Oby tak dalej! Czsem jest pod górkę, a czasem z górki. Nie daj się!

02.06.2014
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

uhuhku

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.