Forum: Wyspy manicurowe

28.04.2014
wypowiedź: 1
*.smrw.lodz.pl

Jesteśmy autoryzowanymi przez OPI wyspami manicurowymi. W tej chwili poszukujemy chętnych do współpracy do nowo otwieranej galerii w Lublinie. Współpraca na prostych zasadach franczyzowych - jednorazowa niska opłata wstępna, pomagamy w negocjacjach z Centrami Handlowymi.

Odstąpimy również funkcjonujące już punkty w Katowicach.

Nie trać czasu i skontaktuj się z nami!

06.04.2015
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przekażę informację kuzynce :)

09.04.2015
wypowiedzi: 9
*.net-bis.eu

Ja właśnie ostatnio korzystałam z http://newyork-krakow.com.pl/OPI-kraków i faktycznie paznokcie dość długo się też trzymają także jestem jak najbardziej zadowolona:)

29.08.2016
wypowiedzi: 78
*.play-internet.pl

Jeśli szukacie inspiracji to koniecznie zobaczcie sobie nastrojową sesję Lata 20' na stronie KrakowskieSzafiarki.pl – ja jestem zachwycona, że z wypożyczonych ubrań ( i zapewne również tych z second handów) można wyczarować takie stylizacje... I ta sesja, która niczym nie odbiega od tych z Vogue'a – .. naprawdę WOW!

02.12.2016
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

By robić dobry manicure trzeba posiadać odpowiednie urządzanie do manicure. Dzięki dobrej jakość sprzętowi zabieg jest dobrze wykonany.

08.12.2016
wypowiedzi: 9
*.56.167.163

Witam serdecznie,

Szukam franczyzobiorców chętnych do udziału w krótkim badaniu ankietowym, którego celem jest identyfikacja czynników sukcesu we franczyzie: https://franczyzobiorcy.webankieta.pl/

Badanie jest w pełni anonimowe, jego wypełnienie zajmuje 6 do 9 minut. Wyniki będą opublikowane w pracy naukowej (mogą zostać udostępnione respondentom). Badanie nie jest sponsorowane przez żadną organizację lub sieć franczyzową. 

Z góry uprzejmie dziękuję i w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, uprzejmie proszę o kontakt!

05.01.2017
wypowiedzi: 10
*.180.198.247

taki biznes nie leży w moich kręgach zainteresowań, jednak w galeriach w moim mieście takie wypsy działają i widać że Panie dość mocno interesują się manicure - więc może coś z tego i by było.

11.01.2018
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ile trzeba zainwestować, żeby móc otworzyć wyspe manicurową? Na jaki zysk można później liczyć?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.