Forum: Wyspy manicurowe - beauty i fitness 23

Mani 28.04.2014 *.smrw-91-193-85-180.smrw.lodz.pl

1

Jesteśmy autoryzowanymi przez OPI wyspami manicurowymi. W tej chwili poszukujemy chętnych do współpracy do nowo otwieranej galerii w Lublinie. Współpraca na prostych zasadach franczyzowych - jednorazowa niska opłata wstępna, pomagamy w negocjacjach z Centrami Handlowymi.

Odstąpimy również funkcjonujące już punkty w Katowicach.

Nie trać czasu i skontaktuj się z nami!

Frania_ 06.04.2015 *.aafb70.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Przekażę informację kuzynce :)

Helena28 09.04.2015 *.host-195-189-88-70.net-bis.eu

9

Ja właśnie ostatnio korzystałam z http://newyork-krakow.com.pl/OPI-kraków i faktycznie paznokcie dość długo się też trzymają także jestem jak najbardziej zadowolona:)

paweu85 29.08.2016 *.user-94-254-161-234.play-internet.pl

101

Jeśli szukacie inspiracji to koniecznie zobaczcie sobie nastrojową sesję Lata 20' na stronie KrakowskieSzafiarki.pl – ja jestem zachwycona, że z wypożyczonych ubrań ( i zapewne również tych z second handów) można wyczarować takie stylizacje... I ta sesja, która niczym nie odbiega od tych z Vogue'a – .. naprawdę WOW!

dudek20 11.01.2018 *.atp253.neoplus.adsl.tpnet.pl

8

Ile trzeba zainwestować, żeby móc otworzyć wyspe manicurową? Na jaki zysk można później liczyć?

Asiula 12.03.2018 *.178.43.27.168.ipv4.supernova.orange.pl

136

Bardziej opłaca się kupować w hurtowniach. Lepiej tam czegoś szukać.

superBarbara 30.03.2018 *.195.150.96.90

13
Ja też myślałam, czy coś takiego nie otworzyć, bo manicure jest teraz w modzie, poza tym pasuje na każdą okazję i sprawia, że paznokcie są zadbane. Zainspirowała mnie akurat ten artykuł /uroda/trwaly-manicure-lakier-hybrydowy-i-striplac wiec moze faktycznie ejst to dobra opcja.

Anka.T 24.04.2018 *.212.244.185.28

4
Wyspy manicurowe to świetna sprawa, sama niejeden raz korzystałam!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.