Forum o artykule: Raport o rynku franczyzy 2013 1478

Erbe 29.04.2014 *.acuy155.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
"W ubiegłym roku franczyzobiorca prowadził średnio 1,15 placówki." Myślę, że mediana byłaby lepsza, wiedzielibyśmy wtedy do ilu placówek posiada 50% badanych franczyzobiorców. Automatycznie wiedzielibyśmy co robi druga połowa i/lub wspomnienie o dolnych i górnych kwintylach. Informacja, że 1 franczyzobiorca prowadzi 1,15 placówki nic tak na prawdę nie daje. Pozdrawiam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.