Forum: Handel złotem inwestycyjnym

08.05.2014
wypowiedzi: 2
*.stargard.mm.pl

szukam informacji propozycji na temat obrotu złotem inwestycyjnym 

08.05.2014
wypowiedzi: 2
*.stargard.mm.pl

Kilka propozycji otrzymałem  bardzo dziękuję ale jak na razie nie są atrakcyjniejsze od tej jaką posiadam .Czekam na kolejne propozycje 

17.11.2014
wypowiedzi: 48
*.dynamic.mm.pl

Na pewno jest to najlepsza forma lokaty w chwili obecnej. Złotówka jest niepewną walutą, na pewno nie tak pewną jak funt czy dolar. Poza tym jak pewnie widzicie lokaty są obecnie bardzo nisko oprocentowane. Inwestycja w nieruchomości równieć nie zapewnia nam pewności tego,ze nie stracimy.

Za to cena jednostki złota na przestrzeni lat ciągle rośnie. W ostatnich miesiącach odnotowaliśmy niewielki spadek ale jest to właśnie bardzo dobry okres do tego rodzaju inwestycji. Złoto możesz obecnie kupić w mennicach:

https://mennicazlota.pl/ - proponuję zerknąć sobie tutaj. Na stronie można zamówić sobie bezpiecznie sztabki o każdej wadze. 

01.04.2015
wypowiedzi: 9
*.net-bis.eu

Też najczęściej zamawiam złoto w takich sprawdzonych mennicach jak np. http://www.mennicaskarbowa.pl/. Poza tym dostajesz certyfikat dla każdego zakupu także wydaje mi się, że to dość dobra oferta....

06.12.2015
wypowiedzi: 3
*.dynamic.kabel-deutschland.de

Szczególnie zachęcam do inwestowania w srebro. O wiele łatwiejsze do pozyskania dla mniejszego inwestora. Oczywiście złoto jak najbardziej jeżeli ktoś może sobie na to pozwolić.

04.02.2016
wypowiedzi: 2
*.135.166.253.static.kolnet.eu

Witam wszystkich. Moim zdaniem warto inwestować w każdy kruszec. Polecal bym nawet dywersyfikację oszczędności, czyli złoto srebro, itp w odpowiednich proporcjach.

06.11.2016
wypowiedzi: 2
*.dynamic-ra-08.vectranet.pl

Moim zdaniem złoto jest teraz bardzo dobrą opcją inwestycyjną. Nawet biżuteria i inne ozodoby mogą się okazać bardzo dobrą inwestycją (więcej na ten temat na - https://mennicawroclawska.pl/na-prezent-kolekcje/). Jest to na pewno pewniejsza inwestycja niż wszelkiego rodzaju lokaty i obligacje, bo tak naprawde wzamian za nasze pieniądze dostajemy świstek, który nie mażadnej realnej wartości.

22.11.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Teraz złoto może iść mocno w górę. Wszystkie państwa będą drukować gotówkę na potęgę by zapewnić socjal.

02.01.2017
wypowiedź: 1
*.gemini.net.pl

Witam proszę o oferty mennic we franczyzie byłbym zainteresowany założyć taki biznes w Krakowie

02.01.2017
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Też uważam, że ten biznes może się udać. Nie jest to jednak biznes, taki jak kiedyś- kryzys wyszedł z głów klientów.

09.03.2017
wypowiedzi: 5
*.static.ip.netia.com.pl

Mój mąż zamirza zainwetstować w złoto i mam mieszane uczucia. Myślicie, że to bezpieczna inwestycja? Nie lepiej jednak pomyśleć na jakąś nieruchomością?  

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.