Forum o artykule: Envy w katalogu firm 1475

Obserwator 23.10.2003 *.vp33.neoplus.adsl.tpnet.pl

Meg skarbie stać cię na więcej!!!
Mam do ciebie pretensję, dlaczego utrwalasz na tym forum wierunek kobiety, być może lepiej wykształconej od Polskiego samca ale zawsze z gorszym IQ:))))

Gucio (męczący dla Obserwatora) 23.10.2003 *.pa59.rodlo.sdi.tpnet.pl

Ale Ty nerwowy jesteś, Obserwatorze, chociaż taki biznesmen. A ja wcale nie nazwałem Wileńskiej centrum prowincjonalnym, tylko zupełnie inaczej, nieprawdaż, mój Ty Znawco Tematu Rynku Warszawskiego? Powinieneś to zauważyć nawet bez użycia IQ (wystarczy umieć czytać)i dać mi już spokój, bo Cię posądzę o lubieżność dyskusyjną czyli molestowanie dyskutanta.Lepiej Meg nie dokuczaj, bo Twoja wypowiedź to czysta dyskryminacja płciowa a to też jest "be". A Ty przecież uważasz, że jesteś debeściak.I niech tak zostanie. Amen.

Obserwator 24.10.2003 *.vp33.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo przepraszam za to, że moje wypowiedzi mogły kogoś urazić !!!!
Nie twierdzę że mam rację, chciałem poznać argumenty drugiej strony, być może jest tak że moja wiedza na temat "Carrefoura Wileńska" nie jest najlepsza !!!
Nie jestem uparty i jeżeli ktoś przedstawia konkretne argumenty w sprawie w której mam odmienne zdanie, jestem skłonny zmienić swoje stanowisko.
Pozdrawiam wszystkich dyskutantów i mam nadzieję że jeszcze nie raz spotkamy się na tym forum:)))

Zenon Raszyk 24.10.2003 *.ostravab-99.dialup.vol.cz

Witam

Przez jakis czas nie bylem dostepny, wiec dopiero teraz moge skomentowac pewne sprawy.
1. Faktem jest ze wiekszosc sieci rozpoczyna w innych centrach niz Wilenska (glownie Mokotow) ale jest to bardziej ze wzgledow prestizowych niz dochodowych. W tym kierunku pouczylismy sie z naszych doswiadczen na Wegrzech gdzie otworzylismy 1 sklep wlasnie w takim centrum - i okazalo sie to impreza niezbyt dochodowa. W swojej strategii wchodzenia na rynek Polski kierujemy sie glownie dochodowoscia - tzn. stosunkiem ceny wynajmu do ilosci przychodzacych klientow (i ich struktury), a ten wskaznik jest u tych centrow bardzo dobry (poza tym Janki jako jedna z pierwotnych destynacji wybralo i wiebiera sporo sieci - np. H&M).
Rownoczesnie otwarciem sklepu w CH zarzadzanym przez ktoregos z developerow, poprawiamy sobie pozycje negocjacyjna z ich konkurencja - i w efekcie mozemy otworzyc sklep w centrum ktore jest wg. Panstwa "bardziej prestizowe", i bedzie to wtedy sklep dochodowy.
2. Adres naszej strony (juz po rekonstrukcji): www.envy-sport.com

Meg 24.10.2003 *.195.117.38.89

Panie Zenonie, bardzo dziękujemy za wyjaśnienia. Jednak ku woli ścisłości Hennes&Mauritz jest marką znaną i popularną w całej Europie, tak więc i znaną w Polsce, na długo przed otwarciem tutaj pierwszego sklepu. W tej chwili mają 4 sklepy: W Wola Parku, Promenadzie, Galerii Mokotów i przy Marszałkowskiej, tak więc zaczynali od zupełnie innych lokalizacji...
Do Obserwatora: przykro mi, że jedyne co potrafisz, to obrażać wszystkich, w każdym wątku, gdzie tylko się pojawisz. Musisz mieć straszne kompleksy! Ja ich nie mam, więc pozwolę Ci sądzić, że masz wyższe IQ i co tam jeszcze sobie chcesz...

Obserwator 24.10.2003 *.vp33.neoplus.adsl.tpnet.pl

Meg już cię przeprosiłem, domyślam się że jesteś wrażliwą kobietą i jest mi przykro że cię "zraniłem":(
Na pocieszenia mogę powiedzieć że moje "IQ" co prawda jest wyższe od średniej krajowej, ale nie zliczam się do grupy geniuszy:(
Pozdrawiam i miłego weekendu!!!

Gucio, 24.10.2003 *.195.117.232.100

Skoro dyskusja na tematy osobiste,jak płeć. IQ, i poziom wiedzy dyskutantów została już zakończona przez Obserwatora, to wroćmy do mojego podstawowego pytania, skierowanego do firmy Envy w dniu 02.10.br.: Dlaczego akurat franczyza ma byc dobrym rozwiazaniem dla sprzedaży detalicznej na rynku polskim tych 3 marek reprezentowanych przez firmę Envy?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.