Forum do artykułu: Los No+vello wisi na włosku

01.06.2014
wypowiedzi: 44
*.dynamic.mm.pl

Nomaswello zalega z płatnościami, np. wobec Polskiej Organizacji Franczyzodawców. Dlaczego nie usuną z ich z organizacji, skoro są niby zrzeszeniem wiarygodnych firm?

03.06.2014
wypowiedź: 1
*.ip.netia.com.pl

Zarząd Polskiej Organizacji Franczyzodawców zajął się tą sprawą - jest w trakcie procedury wyjaśniającej. Czekamy na stanowisko NMV Polska Sp. z o.o.

Michał Skubiszewski
pełnomocnik Zarządu POF


PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.