Forum do artykułu: Lokal dobrze oznakowany

04.06.2014
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Witam! Zgoda, neon ma swoją 'dusze'. Ale zapomnili państwo o nowoczesnym światle czyli LED. Żeby wyróżnić się z konkurencji kasetonów są dobre pomysly taki jak wyświetlacze, ekrany male i duże LED. Również mamy sporo mejca dla reklamy i możliwość jej odnawiania a nie tylko to co nadrukowali raz i na zawsze na kasetonie. Pojednanie tych technologii daje jeszcze skuteczniejsze wyniki. Powodzenia!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.