Forum o artykule: Interes dla zabieganych 214

Dario 06.06.2014 *.89-78-154-183.dynamic.chello.pl

2
Wydaje się dość ciekawa oferta, co sądzicie o tym biznesie? Jestem z Wrocławia i nie wiem jak to funkcjonuje w rzeczywistości, jest jakiś Krakus albo Rzeszowiak? pzdr Darek;)

MariuszS 06.06.2014 *.78-10-194-114.ip.netia.com.pl

1

Hej,

chyba to nieźle funkcjonuje, gdyż otworzyły się w Kraku bodaj 3 punkty w ciągu jakichś dwóch lat. Dużo studenciaków i turystów tam jada, sam wpadam czasem na lunch. Przyciągają klientów ceną, a jakość całkiem niezła. Widzę, że mają też niskie koszty inwestycyjne, pytanie czy są spaghetterie już we Wrocławiu, czy to nowy temat - jesli nie ma to pewnie warto spróbować, bo jak widać w Krakowie chwyciło.
 

Piotrek Karski 09.06.2014 *.84-10-167-235.static.chello.pl

1

Ciekawy pomysł, podoba mi się zwłaszcza nazwa i logo, sporo młodych ludzi to kupuje, zwłaszcza w okolicach studenckich - tak lokują swoje punkty w Krakowie (AGH, UJ, UeK).
Sam zastanawiam się nad tym pomysłem, zwłaszcza, ze wszędzie sam kebab i od niedawna (burger). Nie macie czegoś takiego we Wrocławiu? W Krakowie już kilka się ich otworzyło - ja obecnie szuka miejscaw Krk lub Katowicach.

joozek 10.06.2014 *.google-proxy-66-249-81-177.google.com

1

Jestem z Krakowa i musze powiedziec, że tutaj makarun bardzo dobrze sobie radzi. Widze, że głównie kupują tu studenci i osoby chcące zjeść coś w biegu. Sam raz spróbowałem z ciekawości i szczerze powiem, że jakość/cena wypada lepiej niż zadowalająco :) no i koncu cos innego niz kebab...

obiektywny komentator 10.06.2014 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

O jejku jejku ... ludzie specjalnie zakładają konta i się logują żeby swój pierwszy wpis dodać właśnie w tym temacie, zarówno i pytający jak i trzech odpowiadających ... cóż za zbieg okoliczności :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.