Forum: Informatyk z lokalem - jaki biznes?

  • strona:
  • 1
  • 2
11.06.2014
wypowiedzi: 2
*.ingram.com.pl

Witam wszystkich którzy zechcieli tu zajżeć.

a więc jestem całkowitym laikiem ale posiadam lokal 72/80m2 jestem po szkole informatycznej sam rówież mam do tego zamiłowanie chciałem się kogoś poradzić czy wogóle da się z tego żyć i z czym to się je będę wdzięczny za karzdą podpowiedz.

13.06.2014
wypowiedzi: 172
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może zaczniesz od nauki ortografii?...  Perspektywiczne!

15.06.2014
wypowiedzi: 2
*.207.99.58

Zamiłowanie do informatyki wykracza poza facebook'a i youtube ?

Z "informatyki" da się wyżyć i bez lokalu - np. programista. Jeden komputer, jedno biurko, internet. Taki gość też mówi że "jest zamiłowany" choć niekoniecznie po szkole ;)

 

16.06.2014
wypowiedzi: 2
*.ingram.com.pl

Wiem że jeszcze dużo mi brakuje do prawdziwego informatyka ale pytam co i jak, na dzień dzisiejszy żyje z pracy za granicą a wolał bym pracować w kraju.

ps: wiem że ortografia nie jest moją mocną stroną sory.

05.12.2016
wypowiedzi: 50
*.darnet.pl

.Szukacie dobrej firmy oferującej profesjonalny sprzęt do diagnostyki światłowodów. Możecie zajrzeć na http://www.interlab.pl/. Uważam, że  naprawdę dobra i profesjonalna firma, więc również i wam mogą się przydać ich usługi. 

08.12.2016
wypowiedzi: 9
*.56.167.163

Witam serdecznie,

Szukam franczyzobiorców chętnych do udziału w krótkim badaniu ankietowym, którego celem jest identyfikacja czynników sukcesu we franczyzie: https://franczyzobiorcy.webankieta.pl/

Badanie jest w pełni anonimowe, jego wypełnienie zajmuje 6 do 9 minut. Wyniki będą opublikowane w pracy naukowej (mogą zostać udostępnione respondentom). Badanie nie jest sponsorowane przez żadną organizację lub sieć franczyzową. 

Z góry uprzejmie dziękuję i w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, uprzejmie proszę o kontakt!

16.01.2017
wypowiedzi: 50
*.181.117.18

Każdy kiedyś zaczynał, w tej czy innej branży. Ja mam znajomego, który od 2011r. działa w tej branży i preżnie działa do dzisiaj, możesz zobaczyć: http://retesly.pl/. Kwestia pewnie tego w jakim miejscu lokal posiadasz oraz jak się rozreklamujesz. Oczywiście wcześniej trzeba zrobić jakąś analizę konkurencji i zapotrzebowania może na jakiś specjalny rodzaj usługi jak tworzenie stron czy po prostu konserwacja i naprawa. To ważne, bo może jakiś poszczególny rodzaj być Twoją mocną stroną i warto to wykorzystać.

28.04.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mój kolega pracuje jako informatyk w Poznaniu i da się z tego wyżyć, uwierz mi. Wystarczy zrobić dobry marketing , profesjonalną stronę w necie i tyle. Lokal już masz i to połowa sukcesu, jak masz jeszcze na to zajawkę to działaj:) 

21.06.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.chello.pl

Jako informatyk na pewno wiesz, że bardzo ważne w firmie jest odpowiednie przechowywanie danych. Wg mnie dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na serwer dedykowany http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/centra-danych/serwer-dedykowany . Można mieć wtedy pewność, że serwer i dane są odpowiednio chronione.

21.06.2017
wypowiedzi: 53
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Według mnie warto pomyśleć o tworzeniu i utrzymywaniu infrastruktury IT w firmach. Warto poszukać dobrej oferty sprzętu typu serwery, macierze itd. jak tu http://servus-comp.pl, ponegocjować warunki współpracy i powoli zabiegać o klienta.

28.06.2017
wypowiedzi: 83
*.172.86.22

Jakiś czas temu musiałem wyjechać do innego bardzo odległego miasta i bardzo osłabł mój kontakt z babcia, która praktycznie mnie wychowała. Chciałbym zapisać ja na taki kurs dla seniorów https://aasynetu.pl/ jak używać tabletu i Skype aby móc się z nią w ten sposób kontaktować. Co sądzicie o tym pomyśle? Babcia się ucieszy?

07.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Możesz otworzyć jakiś sklep ze specjalistycznym sprzętem IT. Na przykład taki switch z modułem światłowodowym i podobne rzeczy możesz sprzedawać. Jak się wbijesz na rynek to nie będziesz narzekał na brak klientów.

21.09.2017
wypowiedzi: 47
*.zabrze.vectranet.pl

A nie uważasz, że lepiej będzie na początku po prostu poszukać pracy np. jako programista? Najpierw zdobądź odpowiednie doświadczenie, potem pomyśl o założeniu własnej firmy - to według mnie lepszy pomysł. Będąc informatykiem na pewno bardzo szybko znajdziesz jakąś atrakcyjną ofertę, np. na tym portalu jest ich bardzo dużo:  https://www.jobs.pl/

17.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja jestem informatykiem i teraz oferuję montaż kamer we Wrocławiu , co raz więcej ludzi decyduje się na takie rozwiązania , gdyż chcą zwiększyć bezpieczeństwo w firmie, czy na swojej posesji. Rozejrzyj się u Ciebie jak wygląda taki rynek i może uda Ci się coś rozkręcić. 

19.10.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,

porady dotyczące aplikacji mobilnych, interaktywnych przewodników turystycznych, przywieszek kartonowych, informacje o pracy na magazynie oraz znaczenie logistyki magazynowej a także wszystko o drukowaniu etykiet i tworzeniu aplikacji oferuje strona bloga informatycznego http://www.integragroup24.pl/.
Blog skupia nie tylko miłośników komputerów, gdyż informatyka jest obecna prawie we wszystkich branżach zawodowych.

Pozdrawiam,
Konrad

06.11.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja zastanawiam się czy nie zsotać oficjalnym dealerem marki Razer w polsce. Czegoś takiego jeszcze nie ma a wielu graczy po prostu czeka na sprzęt tej firmy ;)

08.12.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Można otworzyć jakiś sklep ze sprzętem i sprzedawać na przykład media converter i wiele innych rzeczy.

11.12.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może tworzenie stron internetowych? Mi się dobrze pracuje na przyład z tą firmą: http://www.bazanowski.pl/ Można by się czymś takim zająć.

03.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Taki serwisant sprzętu biurowego to dobra fucha, naprawa i podłączenie kserokopiarki szczecin drukarki itp. Teraz większość firm ma takie coś u siebie na stanie w biurze a taki sprzęt często potrzebuje serwisu. 

08.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę, że można by pomyśleć o tworzeniu stron internetowych. Biuro masz, więc tylko jakiś komputer, soft i można działać.

____________________

http://osiagnij-pozycje.pl

  • strona:
  • 1
  • 2

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.