Forum: Księgowość we własnej firmie - usługi dla biznesu 62

Adam.p 24.06.2014 *.agfs158.neoplus.adsl.tpnet.pl

13

korzystacie z programów online do fakturowania? jaki możecie polecić? 

Adam.p 24.06.2014 *.agfs158.neoplus.adsl.tpnet.pl

13

z tym, że interesują mnie tylko płatne rozwiązania, za darmowe programy dziękuję, mam złe wspomnienia...

lolek100 27.06.2014 *.ageb26.neoplus.adsl.tpnet.pl

146

bizina wypróbuj

Monika Zań 05.11.2014 *.sub225-46.elpos.net

1

Warto skorzystać z tzw. Amola System. Usługi nie są wykonywane za darmo, ale nie są to też jakieś wielkie kwoty ;) A dzięki tej usłudze ma się praktycznie 100% pewność, że wszystko jest wykonane prawidłowo. Amola automatycznie weryfikuje cały tekst i eliminuje wszystkie zagrożenia finansowe. Nie ma się czego obawiać, ponieważ cała jego baza danych została stworzona przez ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa finansowego :)

niekrefog 13.11.2014 *.lh25765.voxility.net

1

Ja polecam skorzystać z systemów UNIT4. Zapewniają Oni obsługę kadr i płac na najwyższym poziomie. Wiem, ponieważ sam korzystam z ich usług. Można ich znaleźć w Internecie. Payroll i płace już nigdy nie będą dla Ciebie tajemnicą.

lolek100 22.01.2015 *.89-66-0-188.dynamic.chello.pl

146

co sądzicie na temat zdalnej księgowości? czy to się opłaca i czy jest wygodne?

Adam.p 27.01.2015 *.lh25765.voxility.net

13

u mnie się to sprawdza. księgowości prowadzi mi IZI, zawsze są pomocni, jak mam z czymś problem to się tyym od razu zajmuą. bardzo sobie cenię współpracę z nimi....

lolek100 03.04.2015 *.89-66-0-188.dynamic.chello.pl

146

Dzien dobry, założyłem firmę 1-osobową- ryczałt. Chciałbym podpytac prócz opłaty podatku od przychodu oraz składki zdrowotnej, jakie opłaty jeszcze muszę ponieść i jak je rozliczać jesli chodzi o US ? Lub czy zna ktoś może we Wrocławiu jakąś osobę,firmę, która udzieli fachowej porad w tej kwestii?

andrecourt 09.04.2015 *.194.153.107.130

24

Wybór formy prowadzenia księgowości w dużej mierze jest skorelowany z rodzajem działalności i liczbą operacji finansowych. Jeśli działalność ma profil usługowy, i nie zamierzasz składać VAT-R, to radzę zlecenie usługi małej firmie rachunkowej (istnieją takie co małą księgowość wykonają za 100 zł mc). Jednak przy aktualnej ofercie programów księgowych na rynku, które zazwyczaj są nieskomplikowane w obsłudze, zawierają najświeższe informacje o stanie prawnym i system podpowiedzi sugeruję samodzielne prowadzenie księgowości. Tym bardziej że wiele z programów księgowych można zintegrować z systemem elektronicznego obiegu dokumentów czyli ERP co niewątpliwie jest ich wielkim plusem.

afaktury 22.04.2015 *.host-176-221-120-240.dynamic.mm.pl

10

Jeśli ma pan wątpliwości, co do tego jak rozliczać dochód, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z biura rachunkowego.

chomik 13.05.2015 *.router.webino.pl

24

​Ja nie mam zaufania do prowadzenia księgowości online. To są pieniądze, moje pieniądze, więc moim zdaniem nie ma co ryzykować. Wolę trochę dopłacić i mieć pewność, że wszystko jest dobrze. Dlatego też ja korzystam z biura rachunkowego asset z www.asset.rzeszow.pl mam spokojna głowę z terminami a też sama się nie muszę martwić jak daną fakturę rozliczyć itd. Nie wiem czy za "takie" pieniądze jest się sens męczyć i martwić czy w dobre okienko wpisałam kwotę czy nie ;)

tomaasz 17.06.2015 *.89-74-139-171.dynamic.chello.pl

44

Księgowa trochę kosztuje, dlatego ja też zdecydowałem się na współpracę z biurem rachunkowym.

Biuro 22.07.2015 *.46.186.119.185

1

Jeżeli chodzi o rozliczenia księgowe to ja w szczegółności polecam biuro rachunkowe w olsztynie posiadają wykwalifikowanych pracowników, do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny dlatego jak najbardziej warto.

poktar 28.07.2015 *.188.146.96.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

16

polecam ci skorzystanie z Euco , jeśli jest pani zainteresowana takim odszkodowanie chętnie pomoge, chętnie pomożemy odzyskać należne odszkodowanie. Zapraszam do kontaktu 515845325, ewentualnie sms oddzwonie

Ekasy 30.07.2015 *.hcq230.internetdsl.tpnet.pl

6

Ja korzystam z usług biura rachunkowego i to mnie nie interesuje.

geomam 10.08.2015 *.89-76-129-69.dynamic.chello.pl

13

Nie do końca wierzę programom internetowym. Księgowość w mojej firmie powierzyłem http://auditor.sopot.pl. To bardzo solidne biuro, z którym współpracuję zdalnie. Polecam!

korner 13.08.2015 *.testimo.gl.digi.pl

80

To zalezy, jaką prowadzisz firmę. Jeśli to jest np. branża trasportowa, to wytarczy zwykły program TMS, ale dedykowany pod konkretny rynek. To znacznie usprawnia zarządzanie fakturami i kontrolę płatności. W ten sposób mozna zaoszczędzić bardzo wiele m.in. nie będzie potrzeby zatrudniania tak wielu pracownikow.

amanda 16.08.2015 *.public-gprs516446.centertel.pl

4

Wiele jest dobrych darmowych programów. To z takich warto korzystać.

Zofia 03.02.2016 *.bbp166.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

Ja przede wszystkim mogę polecić samodzielne prowadzenie księgowości swojej firmy. Nie jest to ani trudne, ani czasochłonne.

zuzia.gola 04.02.2016 *.078088033162.starachowice.vectranet.pl

55

Zofia ma rację, księgowośc wcale nie jest trudna i czasochłonna. Wystarczy znac podstawy i mieć dobre systemy wspomagające tą pracę. Mozna tez korzystać z systemu, gdzie oprócz narzędzi ma sie wsparcie profesjonalistów i mozna liczyc na fachowe doradztwo.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.