Forum: Styllodecor - opinie o współpracy

24.06.2014
wypowiedzi: 3
*.play-internet.pl

czy ktoś współpracuje, lub współpracował z firmą styllodecor, i czy może się podzielić opinią na temat współpracy.

dziękuje i pozdrawiam osa

06.01.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

też jestem ciekaw albo to jest ściema bo jak pisze zbierają dopiero kapitał aby ruszyć na wiosnę może na jesień albo coś na zasadzie krasnali produkujesz dla nich tylko te pieniądze myślę że przejechać się można bo we wrocławiu biuro to domek nawet nie ma szyldu ale któż to wie z krasnalami było tak samo 

27.02.2017
wypowiedzi: 2
*.172.86.227

Czy ktoś już podpisał może Umowę wsółpracy i produkuje pod szyldem Styllo Decor?
 

04.04.2017
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie ma sensu podpisywanie z nimi umowy. Po pierwsze umowa chroni tylko ich,w razie jak coś im się nie spodoba to będziesz bulić potężną karę. Po drugie wymagają 15 000 zł + VAT opłaty wstępnej i po trzecie czy zarabiasz czy nie co miesiąc trzeba im płacić 300 zł. Tak więc to co piszą na swojej stronie, że wystarczy mieć kilka tysięcy złotych to nie prawda.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.