Forum: Kancelaria Koksztys - kto ma u nich umowę? - doradztwo i księgowość 24

wikii 06.07.2014 *.public-gprs517455.centertel.pl

20

Ostatnio dostałam propozycję współpracy z Kancelarii Koksztys. Chodzi o abonament na usługi prawne i windykacyjne. Pierwsze 30 dni w ramach sprawdzenia usługi byłyby darmowe, potem koszt miesięczny to 99 zł za nielimitowane porady prawne udzielane mailowo i telefonicznie i pomoc widndykacyjną... Można by posługiwać się ich pieczęcią jako straszakiem na niepłacących... Co o tym sądzicie?

kolka 07.08.2014 *.public-gprs517445.centertel.pl

5

Takich abonamentów na usługi prawne i windykacyjne za 99 zł miesięcznie, to w Polsce ze świecą szukać. Dlatego ja od razu się zdecydowałam. Jasne, że dużym firmom taka opieka na godziny nie wystarczy, ale jak ktoś prowadzi mały bizes i bardziej zależy mu na np. pieczęci "straszaku" na fakturach, to jak znalazł... :)

AnkaP. 09.12.2014 *.public-gprs515148.centertel.pl

6

Do mnie też dzwonili i przedstawili przez telefon tę ofertę. Jak nigdy nie biorę niczego, co oferują mi przez tel, tak tym razem mnie przekonali. Głównie właśnie tym darmowym miesiącem na testy. W sumie mam z nimi umowę podpisaną już cztery miesiące. Nie mam zastrzeżeń, współpraca przebiega bardzo dobrze. Jak mam pytania, to dzwonię do prawnika i nigdy problemu nie "olali" że tak to ujmę :P

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.