Forum: Kancelarie Kredytowe - informacje o firmie - finanse i bankowość 106

doggi 11.07.2014 *.aeid27.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam,

Czy są na forum osoby, które interesują się współpracą z firmą KANCELARIE KREDYTOWE? Pomyśl na biznes wygląda fajnie, ale:

1. Zastanawiają mnie relacje udziałowców - prezesem tej firmy jest osobą wcześniej powiązana z AZ finanse, która upadła. Osoba kontaktowa w sprawie umowy z Kancelaria mi kredytowymi jest właścicielem nowo powstałego biura podróży,  gdzie vice prezesem jest prezes Kancelarii.

Będę zobowiązany za jakieś informacje na ten temat. Może ktoś z Was prowadzi lub prowadził szczegółowe rozmowy z tą firmą. 

Piotr Bijański 29.07.2014 *.eth2.komag.pasjo.net

1
Cieszę się, że zadał Pan te pytania, ponieważ mogą one nurtować również innych potencjalnych Partnerów. Chętnie odpowiem na nie osobiście.
 
Jakiś czas temu byłem dyrektorem firmy A-Z Finanse. Osobiście tworzyłem od podstaw system franczyzowy, który bardzo szybko się rozwijał. Firma miała jednak również wiele oddziałów własnych, a także, w mojej ocenie, zły system zarządzania, który doprowadził ją do upadłości. Nie byłem nigdy ani udziałowcem, ani osobą z zarządu, stąd też nie miałem wpływu na kluczowej decyzje.
 
Dzięki temu doświadczeniu, będąc dzisiaj prezesem Kancelarii Kredytowych wiem, jak taka firma powinna być zarządzana. Stąd też nasz dość wyjątkowy system pracy oraz w jednym miejscu dostęp do księgowości, usług prawnych i kredytów.
Być może zabrzmi to górnolotnie, ale dla mnie najważniejszy jest klient i moi współpracownicy. Codziennie w centrali firmy zastanawiamy się jak możemy pomóc jeszcze bardziej naszym klientom lub jaką wartość możemy dzięki naszym działaniom wnieść do ich życia.
 
Co do tematu "biura podróży", jest to temat znacznie większy, ale nie to jest tutaj istotne. Osoba kontaktowa odnośnie rozwoju sieci franczyzowej rzeczywiście jest tam również prezesem, a to pokazuje, że osoby pracujące w naszej firmie mogą liczyć na partnerskie relacje i brać udział w rozwoju całej grupy finansowej. Chętnie inwestujemy w innowacyjne firmy. Inwestycje w start upy to również jedna z naszych aktualnych gałęzi rozwoju.
 
Dla naszych Partnerów franczyzowych niesie to kolejne wartości dodane, takie jak wycieczki w specjalnych cenach lub bezpłatne wyjazdy zagraniczne dla najlepszych.
 
Zachęcam jednak do kontaktu bezpośredniego, chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania podczas rozmowy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.