Forum: Tani biznes dla początkującego

24.06.2015
wypowiedzi: 3
*.static.chello.pl

Zapraszamy do współpracy osoby zdecydowane na rozpoczęcie własnej działalności. Prowadzimy sieć 21 sklepów i stoisk z telefonami komórkowymi i akcesoriami GSM. Posiadamy gotowe punkty na terenie całej Polski, jesteśmy również w stanie przygotować dla Państwa nowy punkt w dowolnej lokalizacji. Nasza sieć dysponuje lokalizacjami na terenie centr handlowych co gwarantuje największy przepływ klientów.

Obecnie praktycznie każdy posiada telefon komórkowy. Zainteresowanie akcesoriami, serwisem oraz zakupem nowego telefonu jest bardzo duże. Jesteśmy konkurencyjni w porównaniu z cenami akcesoriów w salonach operatorów.

Posiadamy sprawdzoną koncepcję prowadzenia tego typu działalności - od konkurencji odróżnia nas prowadzenie kompleksowych usług. W naszych stoiskach klienci znajdą akcesoria na każdą kieszeń (od tanich zamienników po akcesoria oryginalne, telefony nowe oraz używane oraz pełną ofertę serwisową).

Firma Monument9 współpracuje z największymi dostawcami akcesoriów w kraju i zagranicą. Oferowane franczyzobiorcom produkty są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wiele grup asortymentowych jest w stanie zapewnić marże na poziomie 100 - 300 proc.
Prowadzimy hurtownię akcesoriów oraz magazyn co pozwala na kompleksowe zaopatrzenie przyszłych franczyzobiorców.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Franczyzobiorca otrzymuje możliwość posługiwania się marką Monument9 oraz w ramach systemu franczyzowego:

- Dostęp do pełnego zatowarowania w naszej własnej hurtowni,
- Know how – sprawdzona recepta na sukces w branży. Dzięki nam unikną Państwo kosztownych błędów, które bardzo często można popełnić w początkowej fazie prowadzenia firmy,
- Wsparcie merytoryczne i techniczne, opieka koordynatora,
- Szkolenia dla pracowników,
- Szkolenia dla serwisantów / techników,
- Wsparcie na każdym etapie współpracy,
- Pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca na wyspę handlową.
- Wsparcie marketingowe (ulotki, akcje promocyjne, reklama stoiska na naszych stronach internetowych),
- Regularne dostawy towaru.

Przewidywana suma inwestycji:

- Opłata wstępna ustalana indywidualnie
- Zakup mebli na własność (lub dzierżawa wedle decyzji franczyzobiorcy)
- Zakup asortymentu w kwocie 20 tys. - 30 tys. zł,
- Zakup komputera i urządzeń elektronicznych w kwocie 3 tys.- 5 tys. zł,
- Minimalna kwota jaką powinien dysponować franczyzobiorca to 30 tys. zł.

KONTAKT:

e-mail: aleksandra@monument9.pl

tel: 794666240

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

29.07.2016
wypowiedzi: 109
*.play-internet.pl

Mobilna smażalnia ryb jest idealnym rozwiązaniem. Cały lokal miejści się w przyczepie gastronomicznej. Nie trzeba wynajmować żadnych pomieszczeń. Rybkodajnia posiada korzystny system franczyzowy.

08.08.2016
wypowiedzi: 56
*.174.44.46

Obecnie mobilna gastronomia jest bardzo modna. Moim zdaniem warto jest pójść w tym kierunku.

30.11.2016
wypowiedzi: 109
*.play-internet.pl

Można wiele zaoszczędzić korzystając z darmowych narzędzi. Tutaj http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulatory jest ciekawa propozycja. Można tam bowiem korzystać z kalkulatorów odsetek czy wynagrodzenia.

01.12.2016
wypowiedzi: 44
*.centertel.pl

Szkolenie z negocjacji na pewno w biznesie bardzo się przyda.

05.12.2016
wypowiedzi: 7
*.dynamic.mm.pl

Opcji jest sporo. Na pewno nie polecam od razu rzucać się na głęboką wodę. Warto jest postarać się o dotacje oraz spisac sobie wszystkie punkty za założeniem danego biznesu i przeciw założeniu. Tak aby mieć pewność,że to co robimy znajdzie chętnych oraz że na tym zarobimy.

Jesli zastanawiacie się nad swoim własnym sklepem internetowym to polecam zajrzeć sobie na platforme selino, która umożłiwia otworzenie sklepu z ubraniami praktycznie bez kosztów własnych: http://selino.pl/

Projektujecie na niej koszulki oraz je sprzedajecie. 

14.01.2017
wypowiedzi: 14
*.ssp.dialog.net.pl

Fajnym biznesem jest strzyżenie zwierzaków. Wiadomo wcześniej potrzeba kapitału. Mi mocno pomogła 1 super książka. "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniadze na firmę". Kto nie czytał to nadal stoi w miejscu.

15.01.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wydaje mi się, że na początek warto zsainteresować się inkubatorami przedsiębiorczości. Duża ilość osób z forum http://biznespolska.biz/forum/ korzysta właśnie z tej formy prowadzenia biznesu - można tam poznać opinie na ten temat.

15.01.2017
wypowiedzi: 20
*.79.179.214

Kogo interesują pomysły la działalności poczytaj blog http://blogssearchengine.net/category/uncategorized/. Jest on poświęcony internetu biznesu. Na nim znajdziesz wiele ciekawych pomysłów na ten temat. Również na nim istnieje wiele pomocne artykuły dla rozwoju biznesu.

25.01.2017
wypowiedzi: 4
*.play-internet.pl

Ja zakładałam biznes kosmetyczny. Na początku zawsze jest cięzko i inwestuje się więcej niż zarabia. Trzeba zbadać rynek i wypromować produkt tak żeby wybic się przed konkurencję i zostać zauważonym. Taka straegia potem przynosi zysk. Strategie marketingową rozpisała mi firma quantify. Na początku jest dużo pracy, mało się sypia i kosztuje to sporo nerwów ale potem wszystko się zwraca :)

25.01.2017
wypowiedzi: 72
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma recepty na sukces w biznesie. Wiele zależy od lokalizacji.

26.01.2017
wypowiedzi: 5
*.dynamic.chello.pl

A może porównywarka finansowa? tyle teraz ludzi korzysta z pożyczek przez internet, że wydaje mi się to dobrą opcją. Tutaj podrzucam Ci coś w tym temacie https://loando.pl/wpis/jak-zarabiac-na-pozyczkach . A i w tym temacie to tez może się rozwinąć. Najbezpieczniej zrobić porównywarkę, bo dzięki temu będzie ona zarabiała od firm pożyczkowych za pośrednictwo. Później można  spróbować stworzyć własną firmę pożyczkową, tylko do tego potrzebny jest już konkretny kapitał. Przemyśl to. 

26.01.2017
wypowiedzi: 5
*.icpnet.pl

Oferujemy system franczyzowy, dzięki któremu inwestor otrzymuje wsparcie, techniczne i marketingowe, w uruchomieniu i prowadzeniu salonu sprzedaży sufitów napinanych.

Cieszą się one coraz większym uznaniem na rynku, gdyż, w przeciwieństwie do gipsowo-kartonowych, montuje się je szybciej i wyglądają bardziej efektownie.

zdjęcia: facebook.com/ALTEZA-sufity-napinane-1419846498250168/photos/

27.01.2017
wypowiedzi: 7
*.10.146.220

Sporo osób decyduje się na otworzenie własnego sklepu internetowego. To dobry pomysł dla wielu osób. :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.