Forum: Tani biznes dla początkującego

17.03.2017
wypowiedzi: 5
*.ssp.dialog.net.pl

I ja stałam przed tym problemem jeszcze 6 tygodni temu :) Kochani, pieniądze na firmę możecie zdobyć SAMI. Skoro mi się udało to i Wy jesteście w stanie to zrobić - to tylko kwestia wiedzy. Polecam wziąć do ręki książkę  "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę"  to obiecuję, że każdemu otworzą się oczy ile w Polsce mamy możliwości :)

17.03.2017
wypowiedzi: 5
*.ssp.dialog.net.pl

Książka Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę. To jest klucz do sukcesu kochani, nie potrzebne Wam żadne pożyczki itd. Działajcie :)

17.03.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

no to ciekawa sytuacja mam odmienne zdanie na ten temat

01.04.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.chello.pl

 Ktoś pisał o wózkach widłowych.. Fajny pomysł na start szczerze mówiąc. Człowiek robi kurs na wózki widłowe, na początek może najpierw wynajmuje jeden, albo bierze w jakiś leasing, potem tylko otworzyć działalność i jazda :d Ja jestem teraz na pierwszym etapie, kurs robię w http://oszomega.pl/pl/szkolenia/kurs-na-wozek-widlowy/1 i rzeczywiście planuję skończyć na swoim, bo nie będę komuś nabijał kabzy całe życie..

03.04.2017
wypowiedzi: 32
*.static.edis.at

Nie jest to takie proste. Większość biznesów wymaga jednak pewnego zasobu gotówki. Aby cokolwiek rozwinąć. ..... Jest jednak wiele możliwości uzyskania pieniędzy

1.Dofinansowanie ( możecie sie starać na dwa sposoby : dofinansowanie z unii europejskiej oraz dofinansowanie z urzędu pracy).

2. Kredyt dla firm. Na tej stronie jest kilka informacji o tym gdzie wziąć najlepszy kredyt dla firm: http://www.forum-kredytowe.pl/f128/najlepszy-kredyt-dla-firm-jaki-bank-wybrac-93591.html

Polecam zorientować się właśnie tutaj 

04.05.2017
wypowiedzi: 2
*.dynamic.chello.pl

Jeśli juz mówimy o wózkach widłowych to może wynajem? Znam parę firm, które sobie świetnie radzą w tej kwestii, na przykład http://cwwblum.com/ i przyznam szczerze, że sama idea mi się bardzo podoba. Mają w zasadzie wszystko co z wózkami związane, wynajmują, serwisują, sprzedają części.. Swoją drogą może się przydać komuś.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.