Forum: Tani biznes dla początkującego

17.03.2017
wypowiedzi: 5
*.ssp.dialog.net.pl

I ja stałam przed tym problemem jeszcze 6 tygodni temu :) Kochani, pieniądze na firmę możecie zdobyć SAMI. Skoro mi się udało to i Wy jesteście w stanie to zrobić - to tylko kwestia wiedzy. Polecam wziąć do ręki książkę  "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę"  to obiecuję, że każdemu otworzą się oczy ile w Polsce mamy możliwości :)

17.03.2017
wypowiedzi: 5
*.ssp.dialog.net.pl

Książka Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę. To jest klucz do sukcesu kochani, nie potrzebne Wam żadne pożyczki itd. Działajcie :)

17.03.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

no to ciekawa sytuacja mam odmienne zdanie na ten temat

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.