Forum: Tani biznes dla początkującego

31.01.2018
wypowiedzi: 4
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chciałbym przedstawić biznes bez kosztów i wkładu własnego dla początkującego. Firma „abc na kołach” daje wielkie możliwości w rozpoczęciu własnego sklepu. Sklep różni się od innych tym, że jest mobilny. Sklep na kołach to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią być niezależne, chcą się rozwijać w branży handlowej, oraz znają tereny oddalone od miast. Najciekawsze jest to, że nie trzeba przy tym nic inwestować, firma zapewnia: specjalistyczne auto-sklep, paliwo, towar, oraz pomoc przez cały czas. Zainteresowany? Zajrzyj proszę na naszą stronę internetową i przekonaj się w jak łatwy sposób można rozkręcić ciekawy biznes na wsi: http://www.abcnakolach.pl/ lub akontaktuj się telefonicznie: 507 010 084.

01.02.2018
wypowiedzi: 26
*.243.149.191

Ja myslałem kiedyś wejśc w biznes przezwozowy. Firmy takie jak BitLogistics http://www.bitlogistics.pl stale szukają ludzi do współpracy, a dobry przewóźnik to jest na wage złota moi drodzy. Może jeszcze się rozmyślę...

02.02.2018
wypowiedzi: 52
*.centertel.pl

Najtańszy biznes to MLM. Eseje można by o nim pisać. Wielkie pieniądze podobno tam są.

_______________

Pisanie esejów

05.02.2018
wypowiedzi: 52
*.80.166.reserved.voxility.com

Najtańszy w Polsce biznes w Polsce to jest MLM. Taka jest prawda. Napisałem licencjact ze stosunków miedzynarodowych i teraz w tym działam.

07.02.2018
wypowiedzi: 26
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A może zainteresuje Cię opcja przejęcia biznesu od kogoś? Wiele osób z takich opcji korzysta i jest również wiele ofert. W tym wszystkim może pomóc Ci np. firma http://www.dcfconsulting.pl/fuzje-i-przejecia/ która pomoże Ci w załatwianiu wszystkiego. Mają wielu specjalistów z tej dziedziny.

13.02.2018
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może udeż w tą sekcję przemysłu https://www.hurmak.pl/. Takie urządzenia są aktualnie bardzo potrzebne i opłacalne ;)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.