Forum: Tani biznes dla początkującego 1475

Aleksandra.82. 24.06.2015 *.83-144-64-54.static.chello.pl

3

Zapraszamy do współpracy osoby zdecydowane na rozpoczęcie własnej działalności. Prowadzimy sieć 21 sklepów i stoisk z telefonami komórkowymi i akcesoriami GSM. Posiadamy gotowe punkty na terenie całej Polski, jesteśmy również w stanie przygotować dla Państwa nowy punkt w dowolnej lokalizacji. Nasza sieć dysponuje lokalizacjami na terenie centr handlowych co gwarantuje największy przepływ klientów.

Obecnie praktycznie każdy posiada telefon komórkowy. Zainteresowanie akcesoriami, serwisem oraz zakupem nowego telefonu jest bardzo duże. Jesteśmy konkurencyjni w porównaniu z cenami akcesoriów w salonach operatorów.

Posiadamy sprawdzoną koncepcję prowadzenia tego typu działalności - od konkurencji odróżnia nas prowadzenie kompleksowych usług. W naszych stoiskach klienci znajdą akcesoria na każdą kieszeń (od tanich zamienników po akcesoria oryginalne, telefony nowe oraz używane oraz pełną ofertę serwisową).

Firma Monument9 współpracuje z największymi dostawcami akcesoriów w kraju i zagranicą. Oferowane franczyzobiorcom produkty są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wiele grup asortymentowych jest w stanie zapewnić marże na poziomie 100 - 300 proc.
Prowadzimy hurtownię akcesoriów oraz magazyn co pozwala na kompleksowe zaopatrzenie przyszłych franczyzobiorców.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Franczyzobiorca otrzymuje możliwość posługiwania się marką Monument9 oraz w ramach systemu franczyzowego:

- Dostęp do pełnego zatowarowania w naszej własnej hurtowni,
- Know how – sprawdzona recepta na sukces w branży. Dzięki nam unikną Państwo kosztownych błędów, które bardzo często można popełnić w początkowej fazie prowadzenia firmy,
- Wsparcie merytoryczne i techniczne, opieka koordynatora,
- Szkolenia dla pracowników,
- Szkolenia dla serwisantów / techników,
- Wsparcie na każdym etapie współpracy,
- Pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca na wyspę handlową.
- Wsparcie marketingowe (ulotki, akcje promocyjne, reklama stoiska na naszych stronach internetowych),
- Regularne dostawy towaru.

Przewidywana suma inwestycji:

- Opłata wstępna ustalana indywidualnie
- Zakup mebli na własność (lub dzierżawa wedle decyzji franczyzobiorcy)
- Zakup asortymentu w kwocie 20 tys. - 30 tys. zł,
- Zakup komputera i urządzeń elektronicznych w kwocie 3 tys.- 5 tys. zł,
- Minimalna kwota jaką powinien dysponować franczyzobiorca to 30 tys. zł.

KONTAKT:

e-mail: aleksandra@monument9.pl

tel: 794666240

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

nati 29.07.2016 *.user-94-254-227-33.play-internet.pl

193

Mobilna smażalnia ryb jest idealnym rozwiązaniem. Cały lokal miejści się w przyczepie gastronomicznej. Nie trzeba wynajmować żadnych pomieszczeń. Rybkodajnia posiada korzystny system franczyzowy.

Asiula 08.08.2016 *.5.174.44.46

136

Obecnie mobilna gastronomia jest bardzo modna. Moim zdaniem warto jest pójść w tym kierunku.

Kamila Wojciechowska 14.01.2017 *.dynamic-78-8-101-79.ssp.dialog.net.pl

14

Fajnym biznesem jest strzyżenie zwierzaków. Wiadomo wcześniej potrzeba kapitału. Mi mocno pomogła 1 super książka. "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniadze na firmę". Kto nie czytał to nadal stoi w miejscu.

Bielecka 25.01.2017 *.user-94-254-144-186.play-internet.pl

4

Ja zakładałam biznes kosmetyczny. Na początku zawsze jest cięzko i inwestuje się więcej niż zarabia. Trzeba zbadać rynek i wypromować produkt tak żeby wybic się przed konkurencję i zostać zauważonym. Taka straegia potem przynosi zysk. Strategie marketingową rozpisała mi firma quantify. Na początku jest dużo pracy, mało się sypia i kosztuje to sporo nerwów ale potem wszystko się zwraca :)

mauro 25.01.2017 *.biq211.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Nie ma recepty na sukces w biznesie. Wiele zależy od lokalizacji.

Alteza sufity napinane 26.01.2017 *.d81-118.icpnet.pl

7

Oferujemy system franczyzowy, dzięki któremu inwestor otrzymuje wsparcie, techniczne i marketingowe, w uruchomieniu i prowadzeniu salonu sprzedaży sufitów napinanych.

Cieszą się one coraz większym uznaniem na rynku, gdyż, w przeciwieństwie do gipsowo-kartonowych, montuje się je szybciej i wyglądają bardziej efektownie.

zdjęcia: facebook.com/ALTEZA-sufity-napinane-1419846498250168/photos/

Severus 27.01.2017 *.78.10.146.220

20

Sporo osób decyduje się na otworzenie własnego sklepu internetowego. To dobry pomysł dla wielu osób. :)

Daniel DB 17.03.2017 *.160.83.30.194

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

Martyna Łakomiak 17.03.2017 *.static-78-9-129-75.ssp.dialog.net.pl

5

I ja stałam przed tym problemem jeszcze 6 tygodni temu :) Kochani, pieniądze na firmę możecie zdobyć SAMI. Skoro mi się udało to i Wy jesteście w stanie to zrobić - to tylko kwestia wiedzy. Polecam wziąć do ręki książkę "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" to obiecuję, że każdemu otworzą się oczy ile w Polsce mamy możliwości :)

Martyna Łakomiak 17.03.2017 *.static-78-9-129-75.ssp.dialog.net.pl

5

Książka Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę. To jest klucz do sukcesu kochani, nie potrzebne Wam żadne pożyczki itd. Działajcie :)

kensik 17.03.2017 *.dtq75.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

no to ciekawa sytuacja mam odmienne zdanie na ten temat

manowaty 14.07.2017 *.212.244.185.28

1

Myślę, że warto zainwestować w coś, co nawet gdy jednak zdecydujemy się włożyć większy kapitał to się na pewno zwróci. Ja posiadam odkurzacze parowe od green steam i jestem zadowolony, bo biznes okazał się dochodowy. Mam dużo klientów, koszty szybko mi się zwróciły, a te urządzenia nie zabieraja też dużo naszej uwagi, bo klienci sami z nich korzystają. 5 lat juz się tym zajmuję i nie miałem ani jednej awarii

Kajamaja 01.09.2017 *.194-61-68-197.rudcom.pl

49

Nie ma czegoś takiego jak tani biznes. W każdy trzeba zainwestować.

KIKA POLSKA 22.02.2018 *.user-94-254-154-28.play-internet.pl

14

Witam Serdecznie,

Zapraszam do zapoznania się z naszym systemem franczyzowym... KIKA POLSKA

Inwestycja początkowa BRAK

Doświadczenie zawodowe NIE WYMAGANE

Nasza sieć KIKA POLSKA przygotuje i przeprowadzi krok po kroku każdego z franczyzobiorców od początku czyli założenia działalności gospodarczej do biznesu o minimalnym kilkutysięcznym dochodzie miesięcznie...

Kontakt:

tel.574 671 215

e-mail: biuro.kikapolska@gmail.com

mateuszgibber 11.03.2018 *.aaum248.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Właśnie wcześniej ktoś napisał, że potrzebne są wózki widłowe i uważam, że to bardzo dobrze, że ten temat został poruszony, bo to prawda. Ale wiadomo jak to w biznesie jest, często na początku nie ma kasy, więc nie trzeba kupować, a można wynajmować np. w Bilift. Ceny spoko i warunki dogodne. Ps. Akurat nam się opłaca wynajem długoterminowy.

opiekunnestbank 27.04.2018 *.adra227.neoplus.adsl.tpnet.pl

50
Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Radosław777 17.06.2018 *.adrg97.neoplus.adsl.tpnet.pl

24
Jaki jest szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku? Czy Bank narzuca wyposażenie lokalu i koszty z tym związane?

opiekunnestbank 26.06.2018 *.admh69.neoplus.adsl.tpnet.pl

50
Szanowny Panie, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Lokal przy głównym ciągu pieszych w sąsiedztwie innych Banków. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2. Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną. Koszt inwestycji w przygotowanie placówki to kwota około 1300 zł/m2. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Pani Magdalena 27.06.2018 *.79.184.136.218.ipv4.supernova.orange.pl

5
ciężko jest doradzać komuś biznes, bo wydaje mi się, że to rzecz indywidualna. Ty wiesz najlepiej co Ci w duszy gra. Ale moge dać Ci wskazówkę. W małych i średnich firmach zawsze sprawdzają się agencje outsourcingowe, czyli takie którym zlecasz np. rekrutacje pracowników, prowadzenie księgowości itd. Ja związana jestem z Polskim HR i powiem szczerze że dbają o moją firmę bardzo dobrze :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.