Forum do artykułu: Konto dla firmy

15.07.2014
wypowiedzi: 4
*.kwnet.azartsat.pl

Dla firm bardzo ważne są dwa aspekty użytkowania konta. Po pierwsze, tanie przelewy. O ile ceny otwarcia konta, jego utrzymania nie są wygórowane, a opłaty za użytkowanie karty zazwyczaj można uniknąć, to nie wolno zapominać o tym, że przelewy zewnętrzne i zagraniczne mogą nas naprawdę wiele kosztować. Co gorsza, wiele firm obracająca gotówką, więc wpłaty i wypłaty do bankomatów potrafią pochłonąć znaczną część dochodów. Warto zajrzeć na stronę: url=http://www.wybierarka.pl/konto_firmowe#g]Ranking Kont Firmowych[/url aby poszukać dobrego konta. Redaktor serwisu [url=http://www.wybierarka.pl#gk] Wybierarka.pl [/url] [url=http://www.wybierarka.pl/konto_firmowe#gk] Ranking Kont Firmowych[/url]

17.02.2017
wypowiedzi: 11
*.181.117.18

A może warto zastanowic się nad lokatą? Zasadnicza różnica między lokatą a kontem oszczędnościowym dotyczy możliwości dopłat i wypłat kapitału. W przypadku standardowych lokat wypłata środków przed końcem zadeklarowanego okresu skutkuje utratą prawa do odsetek. Do lokat nie można także dopłacać pieniędzy. Polecam szczególne stronę https://www.santanderconsumer.pl/lokaty/

24.02.2017
wypowiedzi: 5
*.138.168.217-rev.hti.pl

pewnie że warto otworzyc jakąs lokate. Tak jak w mojej branży ( zajmuje się ochrona środowiska) dobra decyzja środowiskowa procentuje, tak konto w banku też;-)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.