Forum do artykułu: Konto dla firmy

15.07.2014
wypowiedzi: 4
*.kwnet.azartsat.pl

Dla firm bardzo ważne są dwa aspekty użytkowania konta. Po pierwsze, tanie przelewy. O ile ceny otwarcia konta, jego utrzymania nie są wygórowane, a opłaty za użytkowanie karty zazwyczaj można uniknąć, to nie wolno zapominać o tym, że przelewy zewnętrzne i zagraniczne mogą nas naprawdę wiele kosztować. Co gorsza, wiele firm obracająca gotówką, więc wpłaty i wypłaty do bankomatów potrafią pochłonąć znaczną część dochodów. Warto zajrzeć na stronę: url=http://www.wybierarka.pl/konto_firmowe#g]Ranking Kont Firmowych[/url aby poszukać dobrego konta. Redaktor serwisu [url=http://www.wybierarka.pl#gk] Wybierarka.pl [/url] [url=http://www.wybierarka.pl/konto_firmowe#gk] Ranking Kont Firmowych[/url]

17.02.2017
wypowiedzi: 28
*.181.117.18

A może warto zastanowic się nad lokatą? Zasadnicza różnica między lokatą a kontem oszczędnościowym dotyczy możliwości dopłat i wypłat kapitału. W przypadku standardowych lokat wypłata środków przed końcem zadeklarowanego okresu skutkuje utratą prawa do odsetek. Do lokat nie można także dopłacać pieniędzy. Polecam szczególne stronę https://www.santanderconsumer.pl/lokaty/

24.02.2017
wypowiedzi: 14
*.138.168.217-rev.hti.pl

pewnie że warto otworzyc jakąs lokate. Tak jak w mojej branży ( zajmuje się ochrona środowiska) dobra decyzja środowiskowa procentuje, tak konto w banku też;-)

22.03.2017
wypowiedź: 1
*.static.chello.pl

na ten moment te trzy konta: http://pro-banking.porownanieonline.pl/konta_firmowe,wybrane,0,1000,1,1,0,0,1,0,0,1,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,1,9598_517074_48531

są najtańszymi w użytkowaniu kontami firmowymi - w moim odczuciu - z lekką przewahą Idea banku nad resztą. 

12.06.2017
wypowiedzi: 24
*.32.244.2

Myślę, że w tym temacie warto sprawdzić rankingi oraz opinie o kontach bankowych. Możecie zajrzeć na ten portal- sprawdź. Sądzę, że portal jest naprawdę bardzo przydatny przy wyborze dobrego konta bankowego.

21.06.2017
wypowiedzi: 29
*.tktelekom.pl

Jeżeli chodzi o konto firmowe to wydaje mi się, że przed dokonaniem wyboru najlepiej jest się zapoznać z różnymi propozycjami znanych banków. Ja planuje skorzystać z całkiem fajnej strony porównanie kont bankowych dla firm . To świetna strona daje możliwość zapoznania się bankami i ich propozycjami, dodatkowo możemy oferty porównać i poznać opinię innych na ich temat.

25.07.2017
wypowiedzi: 8
*.242.139.2

Obecnie jest bardzo duży wybór banków, ja polecam https://bluemedia.pl/ gdzie z jednego miejsca możesz zarządzać swoimi finansami. Można robić przelewy, płacić rachunki , doładować konto czy zrobić zakupy przez internet. Dla właściciela firmy jest to wygoda i oszczędnść czasu.

28.07.2017
wypowiedzi: 12
*.centertel.pl

Najlepiej skorzystać z rankingu najlepszych kont firmowych - najlepsze konto firmowe trzeba dopasować do własnej firmy

29.07.2017
wypowiedzi: 92
*.dynamic.chello.pl

jak chodzi o najlepsze konto to też wole sprawdzić w rankingu, wtedy mam pewność że mogę porówać wszystkie opcje. 

05.01.2018
wypowiedzi: 22
*.centertel.pl

Oszczędność czasu, możliwość dokonania transakcji z dowolnego miejsca, wgląd we własne finanse o każdej porze dnia i nocy czy niższe koszty rachunku – to tylko niektóre z zalet bankowości internetowej. Przestrzegaj kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa, a zapewnisz sobie jeszcze większy komfort i spokojną głowę. http://www.matay.pl/bezpieczna-e-bankowosc-o-czym-pamietac-korzystajac-z-banku-on-line/

24.01.2018
wypowiedzi: 43
*.jmdi.pl

Jeśli chodzi o bezpieczne płatności internetowe to myślę, że jedną z ciekawszych ofert na rynku ma firma https://www.przelewy24.pl/. Największy wybór metod płatności, pełny nadzór i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Koszta korzystania też są bardzo optymalne.

15.02.2018
wypowiedzi: 184
*.play-internet.pl

Na pewno warto sobie zerknąć tutaj  http://bankowe-konta.info/porownanie-dla-firm/ . Jest tam wiele ciekawych informacji na temat kont banowych dla firm. Tak wiele różnych ofert jest na rynku, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. 

15.02.2018
wypowiedzi: 184
*.play-internet.pl

Sprawdźcie sobie koniecznie ten kredyty na start . Moim zdaniem warto zawsze szukać prostych rozwiązań dopasowanych do potrzeb firm. Jest naprawdę wiele różnych propozycji. Trzeba tylko widzieć, gdzie szukać. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.