Forum do artykułu: Agencja reklamowa na papierze

13.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli poszukujesz dobrej agencji reklamowej to sprawdź tutaj: http://ftprint.pl

Korzystałem z ich usług i byłem zadowolony. Profesjonalizm w każdym calu.

18.09.2017
wypowiedź: 1
*.icpnet.pl

Oczywiście, że warto się promować sam promuje swoją firmę i wiem, że sprawdzone rozwiązania to nie tylko banery i reklamy w mediach lokalnych ale także zakup i promocja odpowiednich dopasowanych kalendarzy reklamowych dzięki którym pozyskamy nowych klientów

10.01.2018
wypowiedzi: 8
*.artnet.gda.pl

Tylko czy taka reklama jest skuteczna? Uważam, że zdecydowanie lepiej inwestować w druk wielkoformatowy. Sam, zastanawiam się nad otwarciem drukarni, która oferowałaby go swoim klientom. Stoję aktualnie przed wymorem maszyny drukującej. Zastanawiam się nad Solventem i HP Latex. Która będzie lepsza? Na http://www.12rund.club/ wyczytałem, że HP Latex jest zdrowszy i trwalszy - czy to prawda?

11.01.2018
wypowiedzi: 21
*.centertel.pl

Reklama to nie jedyny sposób aby poinformować klientów o swoich produktach, marce itd. Warto też zrobić dobry mailing http://vbeta.pl/jak-zrobic-dobry-mailing/ jest to dobry też sposób na dotarcie to potencjalnych klientów.

15.01.2018
wypowiedzi: 21
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Polecam Agencję Interaktywną greenweb.pl :) bardzo dobrze ogarniają reklamę firmy w internecie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.