Forum do artykułu: Agencja reklamowa na papierze

13.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli poszukujesz dobrej agencji reklamowej to sprawdź tutaj: http://ftprint.pl

Korzystałem z ich usług i byłem zadowolony. Profesjonalizm w każdym calu.

18.09.2017
wypowiedź: 1
*.icpnet.pl

Oczywiście, że warto się promować sam promuje swoją firmę i wiem, że sprawdzone rozwiązania to nie tylko banery i reklamy w mediach lokalnych ale także zakup i promocja odpowiednich dopasowanych kalendarzy reklamowych dzięki którym pozyskamy nowych klientów

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.