Forum: Która porównywarka kredytowa lepiej odszukuje oferty?

01.08.2014
wypowiedzi: 91
*.dynamic.mm.pl

J.W

Która porównywarka kredytowa pozwala lepiej odszukiwać oferty kredytów hipotecznych czy konsumenckich?

 

01.08.2014
wypowiedzi: 2
*.chelm.mm.pl

Jak kiedyś oglądałam ranking to na 1 miejscu była comperia potem długo nic i później bankier. Możesz sprawdzić ofertu w obu. Comperia jest łatwiejsza w użyciu, ja na bankierze musiałam się trochę naszukać aż trafiłam na porównywarkę

04.08.2014
wypowiedzi: 91
*.internetdsl.tpnet.pl

Czyli mowa jest o tych dwóch porównywarkach:

http://www.comperia.pl/

http://www.bankier.pl/


Nawet nie sądziłem, że bankier ma porównywarkę kredytów - tak bardzo ją ukrył :) Comperia faktycznie wydaje się być łatwiejsza w obsłudze. A czy można zaufać wynikom wyszukiwania najkorzystniejszej oferty bankowe? Czy odzwierciedla ona ofertą jaką późnij otrzymam w banku?

 

 

 

04.08.2014
wypowiedzi: 2
*.chelm.mm.pl

Porównywarki korzystają bezpośrednio z ofert banków. Nie wymyślają ich przecież. Myślę, że w jakimś stopniu możesz sugerować się tymi danymi. Bardzo możliwe że na wstępie w banku usłysysz podobną ofertę.

05.08.2014
wypowiedzi: 91
*.internetdsl.tpnet.pl

Ok, skorzystałem ostatecznie z porównywarki Comperia ponieważ najzwyczajniej w świecie jest prosta w obsłudze - na Bankier nie mogłem się odnaleźć (mimo, że artykuły mają tam ciekawe). Umówiłem się na ktonatk z doradcą... Będę negocjował.

 

06.08.2014
wypowiedzi: 4
*.torservers.net

Tutaj jest świetna porównywarka: http://finanse.favore.pl/kredyty-hipoteczne/pozyczki-hipoteczne . Kilka razy już z niej korzystałam i nigdy nie żałowałam wyboru. Także polecam każdemu kto się zastanawia nad kredytem.

11.08.2014
wypowiedzi: 91
*.221.121.49

Czy ktoś tutaj zaciągał kiedyś kredyt hipoteczny. Jak wyłowić tą najlepszą ofertę spośród 30 czy 40 dostępnych na rynku?

Czy porównywarki będą tutaj obiektywne? Które z nich najlepiej pomagają wychwycić korzystne oferty

18.12.2016
wypowiedzi: 120
*.play-internet.pl

Tutaj http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/kredyty-konsolidacyjne jest ciekawa oferta, jeśli chodzi o kredyty konsolidacyjne. Znajduje się tam bowiem świetna porónywarka, dzięki której można wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie.

27.01.2017
wypowiedzi: 8
*.10.146.220

Jeżeli liczysz na stuprocentową rzetelność to od siebie mogę polecić skorzystanie z prównywartki finansowej Total Money. W razie potrzeby korzystam właśnie z niej i jeszcze się nie zawiodłem. Podaję Ci link do kredytów hipotecznych: http://www.totalmoney.pl/kredyty_hipoteczne. Porównaj sobie i wybierz najlepszą ofertę. Powodzenia!

18.02.2017
wypowiedzi: 10
*.icpnet.pl

Faktycznie, takie porównywarki są bardzo przydatne. Ja sam korzystałem z https://www.ekredytgotowkowy.pl/ i mogę przyznać, że fajnie się sprawdza. Warto skorzystać właśnie z niej.

17.03.2017
wypowiedź: 1
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Aktualne informacje o pożyczkach krótkotermoniwych można znaleźć w sieci bez problemu.

17.03.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.194

Szanowni Państwo,

 

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

 

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

 

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.