Forum: Mały biznes dla kobiety

20.04.2017
wypowiedzi: 3
*.251.ipv4.supernova.orange.pl

Mały biznes dla kobiety to raczej jakaś franczyza. Poza przeplataniem wikliny, garncarstem i okazjonalnym sprzedawaniem swoich wyrobów na regionalnych targach, jest jeszcze masa innej pracy, którą kobieta podjąć może. Outsoursingowe usługi (oczywiście w zależności od branży), konsultacje, couching, tłumaczenia...biznesów jest co nie miara. Nawet mały sklepik na roku z wyszukanymi wzorami obuwia - https://www.primamoda.com.pl/buty-damskie-skorzane-online/sandaly.html - może okazać się nie małym sukcesem. Wystarczy tylko znaleźć na siebie w miarę oryginalny pomysł, sprawdzić, czy pobliski rynek nie jest zapchanymi tymi czy innymi usługami, znaleźć niszę i wio.

23.04.2017
wypowiedzi: 12
*.awacom.net

Jeśli chcesz otworzyć własny biznes pomyśl też o dostępie do numerów kodów pocztowych jest to baza adresowa i zawiera informacje o kodach pocztowych które z pewnością się bardzo przyda. Baza zawiera dane o miejscowościach, ulicach i strefach numeracyjnych przyporządkowanych do poszczególnych kodów pocztowych. Praktycznie każda firma korzysta z tego narzędzia dlatego polecam też Tobie bo przyda ci się w biznesie. Linka zostawiam i więcej informacji możesz się dowiedzieć http://dataquality.pl/baza-kodow-pocztowych-miejscowosci-i-ulic/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.