Forum: Mały biznes dla kobiety

20.04.2017
wypowiedzi: 3
*.251.ipv4.supernova.orange.pl

Mały biznes dla kobiety to raczej jakaś franczyza. Poza przeplataniem wikliny, garncarstem i okazjonalnym sprzedawaniem swoich wyrobów na regionalnych targach, jest jeszcze masa innej pracy, którą kobieta podjąć może. Outsoursingowe usługi (oczywiście w zależności od branży), konsultacje, couching, tłumaczenia...biznesów jest co nie miara. Nawet mały sklepik na roku z wyszukanymi wzorami obuwia - https://www.primamoda.com.pl/buty-damskie-skorzane-online/sandaly.html - może okazać się nie małym sukcesem. Wystarczy tylko znaleźć na siebie w miarę oryginalny pomysł, sprawdzić, czy pobliski rynek nie jest zapchanymi tymi czy innymi usługami, znaleźć niszę i wio.

23.04.2017
wypowiedzi: 12
*.awacom.net

Jeśli chcesz otworzyć własny biznes pomyśl też o dostępie do numerów kodów pocztowych jest to baza adresowa i zawiera informacje o kodach pocztowych które z pewnością się bardzo przyda. Baza zawiera dane o miejscowościach, ulicach i strefach numeracyjnych przyporządkowanych do poszczególnych kodów pocztowych. Praktycznie każda firma korzysta z tego narzędzia dlatego polecam też Tobie bo przyda ci się w biznesie. Linka zostawiam i więcej informacji możesz się dowiedzieć http://dataquality.pl/baza-kodow-pocztowych-miejscowosci-i-ulic/

13.12.2017
wypowiedzi: 9
*.rev.cloud.scaleway.com

Warto też zastanowić się jak dużo pieniędzy zostanie przeznaczonych na rozwój firmy. W jednej kwestii można bardzo zaoszczędzić, np. na tworzeniu zespołu do obsługi klienta. Warto to zlecić firmie zewnętrznej (jest to tzw. outsourcing call center). Dobre rozwiązanie, bo od razu otrzymuje się profesjonalne wsparcie w obsłudze klienta (i w pozyskiwaniu nowych) za niewielką cenę. Przy okazji polecam bardzo ciekawy artykuł, w którym została poruszona tematyka technologii wyorzystywanych przez call center w obsłudze i pozyskiwaniu klientów: https://voiceconnect.pl/nowoczesne-technologie-wykorzystywane-w-call-center/

14.12.2017
wypowiedzi: 48
*.rudcom.pl

Wymieniacie tu salony urody, a ich jest już nadmiar.

02.01.2018
wypowiedzi: 185
*.play-internet.pl

Myślę, że idealnym pomysłem na biznes jest salon kosmetyczny lub fryzjerski. Wystarczy znaleźć lokal i pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami.  Warto też zajrzeć sobie tutaj https://www.akademiaversum.pl . Jest tam bowiem ciekawy kurs dla managerów salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

09.01.2018
wypowiedzi: 26
*.rev.ndi.net.pl

Biznesy internetowe - czyli jakie?  Sama szukam inspiracji, chciałabym coś zmienić w życiu.

09.01.2018
wypowiedzi: 26
*.rev.ndi.net.pl

Super, gratuluje pomysłu:) Szczególnie, że jest tam sporo turystów.

09.01.2018
wypowiedzi: 15
*.dynamic.gprs.plus.pl

Związku z zamknięciem aktualnego forum, zapraszamy na nowe forum!!!

Zapraszam serdecznie na nowe forum o biznesie ->>>>> http://www.biznesforums.pl/ 

Zapraszam do rejestracji, udzielania się, oraz polecaniu! 
 

22.02.2018
wypowiedzi: 14
*.play-internet.pl

Witam Serdecznie,

Zapraszam do zapoznania się z naszym systemem franczyzowym... KIKA POLSKA

Inwestycja początkowa BRAK

Doświadczenie zawodowe NIE WYMAGANE

Nasza sieć KIKA POLSKA przygotuje i przeprowadzi krok po kroku każdego z franczyzobiorców od początku czyli założenia działalności gospodarczej do biznesu o minimalnym kilkutysięcznym dochodzie miesięcznie...

Kontakt:

tel.574 671 215

e-mail: biuro.kikapolska@gmail.com

22.02.2018
wypowiedzi: 9
*.233.134.107

Dla kobiet to mogą być usługi kosmetyczne lub jakieś fryzjerstwo.

________________________________________________________

pracelicencjackie.org.pl

23.02.2018
wypowiedzi: 9
*.22.175.244

Jak dla mnie biznes dla kobiety musi być zwiazany z urodą. Tak ja to widzę.

__________________________________

Prace magisterskie na zamówienie

23.02.2018
wypowiedzi: 11
*.231.161.14

Dokładnie tak. Kobiety są bardzo dobre w takich właśnie biznesach, Uroda i gastronomia to klasyczny, kobiecy biznes.

_________________________________

Prace licencjackie - pisanie

24.02.2018
wypowiedzi: 71
*.dynamic.chello.pl

Może szycie? Moja  bliska kuzynka projektuje poduszki i sama trochę szyje, ale współpracuje z profesjonalną krawcową i całkiem ten biznes jej idzie.  Tu namiary dla firme dysponującą dobrymi maszynami  https://dlaszwalni.pl/ Na gwiazdkę składaliśmy się na nową maszynę dla kuzynki, więc i sklep poznałem.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.