Forum: Mały biznes dla kobiety 1475

gucwiz 19.08.2014 *.178235059227.czeladz.vectranet.pl

1
witam, mam pytanie, a mianowicie szukam biznesu dla kobiety chciałbym zainwestować około 20 tys , chciałbym żeby jej zostało około 2-2,5 tys miesięcznie , przy elastycznych godzinach pracy , z góry dziękuję za pomoc, pomysły

zuzia.gola 07.09.2014 *.abld86.neoplus.adsl.tpnet.pl

55

Zależy co potrafi ta kobieta. Moja koleżanka na przykłąd otworzyła sklep z akcesoriami malarskimi. Mąż ma firmę budowlaną to jej trochę pomógł. teraz zatrudniła sprzedawcęna cały etat. Na pcozatku cięzko było, bo szukała dostawców. Ale od kiedy współpracuje z http://www.belton.pl , to nie narzeka na brak klientów. Zamawia u nich wałki, kuwety, siatki i przede wszystkim rączki malarskie - bo to jest producent rączek malarskich. Jest to polska firma z ugruntowaną pozycja na rynku, której towary sa wysokij jakości. Inna moja znajoma założyła mały salon kosmetyczny i prowadzi go z siostrą. Tak więc możliwości są, ale potzrebna jest wiedza i doświadczenie.

bonzo 22.02.2017 *.aenj164.neoplus.adsl.tpnet.pl

36

a co z salonem kosmetycznym lub fryzjerskim? Pod warunkiem że masz odpowiednie kursy porobione, no chyba że będziesz zatrudniała wykwalifikowane osoby. Np w Mimari możesz zakupić cały niezbędny i profesjonalny sprzęt jak jakieś lasery itp

Kinga Stelmach 23.02.2017 *.apn-46-76-49-101.dynamic.gprs.plus.pl

6

właśnie salon urody! :) do tego mogę polecić kosmetyki Eldan Cosmetics. Służą do profesjonalnej pielęgnacji, wiele kosmetyczek ich używa i bardzo sobie je chwalą - wiem to od mojej kosmetyczki ;)

Agata K. 25.02.2017 *.161.82.41.31.ip4.feromedia.eu

1

Witam, mam pytanie odnośnie drogeri "Natura". Ile obcnie wynoszą koszty franchizingu? Jeśli ktoś posiada takie informacje byłabym wdzięczna za odezwanie się.

Pozdrawiam

saszowa 07.04.2017 *.89-74-126-52.dynamic.chello.pl

7

Pomysł na biznes to podstawa, sądzę, że w pierwszej kolejności warto byłoby sprawdzić jakich usług brakuje, co by się przydało w miejscu, w którym zamierzamy otworzyć działalność. Teraz dużo ludzi decyduje się na własny biznes, więc może branża stemplarska? Pieczątki mimo tego co mówią nadal są potrzebne więc spokojnie można kupić maszynę błyskową od Modico i zacząć działać:)

strykow1w 11.04.2017 *.asy89.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

Pomyśl o prowadzeniu kwiacirani, sklepu z kosmetykami, lub nad sprzedażą ubrań. Myślę, że to dobry pomysł i dochody powinny być wysokie. Ale na początek trzeba mieć trochę wiedzy na ten temat.

idka1212 12.04.2017 *.173-234-249-13.ipvnow.com

7

Dokładnie, salon kosmetyczny, fryzjerski lub jakiś mały butik, domowe przedszkole. Oczywiście wszystko, zależy od predyspozycji, zainteresowań. Może autorkę szczególnie interesuje jakaś branża? Może lubi dzieci? Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam.

kamil81 19.04.2017 *.159-205-142-232.adsl.inetia.pl

7

Z takim budzetem moze byc ciezko cos otworzyc. Bardziej szukalbym jakiegos biznesu opartego o internet.

Kajamaja 14.12.2017 *.194-61-68-197.rudcom.pl

49

Wymieniacie tu salony urody, a ich jest już nadmiar.

Konstancja Forek 09.01.2018 *.91nat68.rev.ndi.net.pl

26

Biznesy internetowe - czyli jakie? Sama szukam inspiracji, chciałabym coś zmienić w życiu.

Konstancja Forek 09.01.2018 *.91nat68.rev.ndi.net.pl

26

Super, gratuluje pomysłu:) Szczególnie, że jest tam sporo turystów.

KIKA POLSKA 22.02.2018 *.user-94-254-154-28.play-internet.pl

14

Witam Serdecznie,

Zapraszam do zapoznania się z naszym systemem franczyzowym... KIKA POLSKA

Inwestycja początkowa BRAK

Doświadczenie zawodowe NIE WYMAGANE

Nasza sieć KIKA POLSKA przygotuje i przeprowadzi krok po kroku każdego z franczyzobiorców od początku czyli założenia działalności gospodarczej do biznesu o minimalnym kilkutysięcznym dochodzie miesięcznie...

Kontakt:

tel.574 671 215

e-mail: biuro.kikapolska@gmail.com

Julia Bajerowska 19.07.2019 *.c155-4.icpnet.pl

1
Jeśli blisko Ciebie nie ma takiej firmy, to może franczyza od Studio Figura?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.