Forum: Obrót w sklepie z odzieżą dziecięcą

23.08.2014
wypowiedzi: 2
*.pool.ukrtel.net

Mam oto taki problem. Mam ofertę na otwarcie sklepu sieciowego z odzieżą dziecięcą. Miasto 200 tys., galeria handlowa. lokal ok. 50 m kwadratowych.

Na jaki utarg dzienny średni mogę liczyć?

Może ktoś z Was prowadzi jakiś sklep na zasadzie franczyzy i mógłby podzielić się swoją wiedzą na ten temat.

26.08.2014
wypowiedź: 1
*.tellacz.com.pl

To wszystko zależy jakie to miasto i co ważne jaka sieć z odzieżą dla dzieci. bo w tej branży ostatnio szału nie ma jest raczej kiepsko.

19.07.2016
wypowiedzi: 191
*.play-internet.pl

Żaby zmaksymalizować zyski należy zajrzeć sobie tutaj http://kidzone.com.pl . Jest tam wiele ciekawych propozycji dla przedsiębiorców oraz dla klientów. Oferowane rozwiązania pozwalają na zwiększenie liczby klientów i promocje marki.

20.07.2016
wypowiedzi: 102
*.jmdi.pl

Tak, jasne. Wiele prób aby jak najbardziej podrobić KFC. Jest masa sieci które chcą podrobić KFC i nie udaje sie to nikomu. Powód jest prosty, KFC swoją markę i receptury budował od kilkudziesięciu lat. Polscy pseudo franczyzodawcy w rok czy dwa myślą ze poznali wszystko i teraz beda wprowadzać franczyzę. Zerżnąć próbujecie i tyle. Napiszcie to jasno moze ktoś sie na to złapie. Ten biznes skazany jest na porażkę. Oby, bo nie wyobrażam sobie jak można mowić ze ma sie przepis na dobry biznes po 3-miesięcznym testowaniu. Niepojęte. Mam nadzieje ze wiecej naiwnych nie bedzie. Żadna to franczyza a raczej próba zbudowania sieci odbiorców. Ludzie analizujące za nim sie zdecydujecie.

26.07.2017
wypowiedzi: 106
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lokalizacja na pietrze?

31.07.2017
wypowiedzi: 18
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zależy z jaką marką nawiązujesz współpracę. Jesli to marka znana, popularna- na pewno o obrót nie będziesz musiał sie martwić. Przykładem są sklepy 5.10.15. Istnieje możliwość nawiązania współpracy na zasadzie franczyzy z tym sklepem: http://www.51015kids.eu/franczyza/

11.10.2017
wypowiedzi: 2
*.adsl.inetia.pl

A jakbyście szukali manekinów do sklepu to podzucam Wam namiary na ten sklep - http://www.unidekor76.pl/pl/manekiny-sklepowe-dzieci/729-manekin-dzieciecy-bialy-matowy.html Sama ostatnio składałam zamówienie. Zatrudniłam dekoratora wnętrz i teraz postanowiłam większy nacisk kłaść też na estetykę sklepu. Zobaczymy czy przełoży się to na utarg :)

12.10.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic-ra-05.vectranet.pl

O ile dobrze zrozumiałem to masz lokal w galerii handlowej, jaki jest tam czynsz? Zazwyczaj lokale w galeriach są drogie przez co ciężko wyjść na swoje.

-----------------------------

http://medicot.pl/forum/

07.12.2017
wypowiedzi: 2
*.248.62.166

Zapytaj w hurtowni odzieży damskiej - M-moda.pl. Ja od nich biorę ciuchy i jestem zadowolony. Ceny zrobili mi fajne, jakość też jest OK. 

21.02.2018
wypowiedzi: 4
*.dynamic.chello.pl

możesz popytać także inne osoby które prowadzą taki sklep

02.03.2018
wypowiedzi: 49
*.zabrze.vectranet.pl

Trzeba mieć też świadomość, że konkurencja w branży odzieży dziecięcej dosyć duża. Jeśli masz pomysł, w jaki sposób wyróżnić się na jej tle, to może warto spróbować :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.