Forum: Organizacja wycieczek

23.08.2014
wypowiedzi: 117
*.centertel.pl

Chciałabym zwiedzić jakąś koaplnie. Na necie znalazłam jakąś firmę - Factory Travel, gzie można wykupić wycieczkę po Szybie Prezydenta w Chorzowie ( http://factorytravel.pl/factory/view/41

Muszę przyznać, że miejsce ciekawe. Był ktoś z Was tam? Korzystaliście z usług tej firmy?

27.04.2015
wypowiedzi: 33
*.74.84.49

Jeśli interesują cię takie wycieczki, to proponuje ci spojrzeć tutaj: http://www.qtravel.pl/itaka/strasznie-fajna-transylwania-rumunia-100649?query=kopalnia

to link do wycieczki po Rumunii, w której jedną z atrakcji jest właśnie zwiedzanie kopalni soli, w kótrej znajduje się na przykład diabelski młyn. Atrakcji jest oczywiście o wiele więcej, a i cena kusi, bo za taki tygodniowy wyjazd trzeba zapłacić jedynie 1500 złotych. Moim zdaniem oferta warta zachodu.

06.07.2015
wypowiedzi: 27
*.24.net.pl

Wbrew pozorom trzeba się czasami zgłosić do profesjonalistów z dziedziny organizowania wycieczek i do tego omówić szczegóły. Taka wycieczka do Afryki to seria obowiązków, które koniecznie trzeba spełnić więc lepiej nie zostawać obojętnym względem takich tematów.

25.08.2015
wypowiedzi: 27
*.icpnet.pl

Co z młodymi uczestnikami? Ja wysyłam zwykle na obóz z http://www.kolonieiobozy.net

25.08.2015
wypowiedzi: 48
*.221.121.207

ciekawa opcja

28.01.2016
wypowiedzi: 7
*.webino.pl

W swojej firmie otrzymałem od swojego pracodawcy wycieczkę do Hiszpani. Jest to bardzo motywyjące, czuję się bardziej doceniony i mogę wyjechać na wycieczkę na którą normlanie nie mógłbym sobie pozwolić. Wycieczka była bardzo udana, może kiedyś tam jeszcze wróce :)

25.03.2016
wypowiedzi: 13
*.komputersat.pl

Na każdą wycieczkę polecam zaopatzyć się w nowoczesnego latającego drona. Pomaga on w zwiedzaniu okolicy jak i również pozostawia wiele wspomnień.

31.03.2016
wypowiedź: 1
*.ssp.dialog.net.pl

Ja nie przepadam za biurami podróży, lepiej chyba jechać samemu i organizować sobie czas wedle uznania. Na majówkę jadę np.busem http://www.busemdoniemiec.eu/ do Monachium.

04.08.2016
wypowiedzi: 14
*.dynamic.chello.pl

Uwielbiam zwiedzać, zwłaszcza z przewodnikiem i po wielu odbytych wycieczkach nauczyłem się już na co zwracać uwagę przy ich wyborze aby potem być zadowolonym. Po pierwsze sprawdzony przewodnik z doświadczeniem a po drugie specjalne systemy nagłaśniające dzięki którym nie trzeba kurczowo trzymać się przewodnika aby usłyszeć każde słowo. Mowa o czymś takim: http://www.systemtourguide.pl/systemy-audioguide

14.08.2016
wypowiedzi: 91
*.greendata.pl

Zastanawiam się nad uruchomieniem wypożyczalni rowerów w miejscowości turystycznej. Możecie polecić coś w tym zakresie? Gdzie najlepiej to robić?

16.08.2016
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

Uważam, że wycieczkę najlepiej zorganizować sobie samemu. Zawsze można odbiec od planu i wejść w jakiś ciekawy zakamarek. Przewodników zawsze można znaleźć na miejscu, a dla lepszej znajomości miejsca docelowego, można po prostu poczytać artykuły dostępne w internecie. 

17.08.2016
wypowiedzi: 48
*.static.edis.at

Ale gdzie robić wypożyczalnię czy gdzie kupić rowery?

Jeżeli chodzi o wypożyczalnię, to najlepiej gdzieś w miejscowościach turystycznych. W Polsce turystyka rozwija się intensywnie i z roku na rok jej potencjał intensywnie wzrasta. A rowery? Używane na allegro a nowe np tutaj http://www.dobrerowery.pl/

Mają tam całkiem duże wyprzedaże.

17.08.2016
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szukacie bardzo dobrych taksówek w Łodzi w super cenach ? Koniecznie zobaczcie na aktualną ofertę [u]iTaxi[/u], zawsze na czas, zawsze odbiorą telefon, [url=http://itaxi.pl/taxi-lodz/]tanie taxi łódź[/url] to właśnie ta filia taksówkarska !

28.02.2017
wypowiedzi: 8
*.10.146.220

Wyjazdy integracyjne dla firm.

Temat-rzeka. Już wiele zostało na ten temat powiedziane, ale bardzo rzadko porusza się temat związany z atrakcjami, z których warto korzystać. Wiadomo, że samo wspólne spędzanie czasu nie pozwoli otworzyć się pracownikom na siebie. Dlatego też bardzo ważne jest, aby jednak zorganizować event, który będzie emocjonujący i pozwoli na pokazanie prawdziwych emocji.

Sam niedawno brałem udział w takim wyjeździe i u nas świetnie sprawdził się karting. Korzystaliśmy z toru firmy A1Karting w Warszawie. Naprawdę pojawił się element rywalizacji i było super. Relacje w firmie osiągnęły zupełnie nowy poziom. Dla mnie po prostu rewlacja jeżeli chodzi o integrację.

Jakie Wy macie pomysły na spędzenie czasu na wyjazdach integracyjnych?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.