Forum: Organizacja wycieczek - turystyka i hotele 33

Tycjan 27.04.2015 *.185.74.84.49

33

Jeśli interesują cię takie wycieczki, to proponuje ci spojrzeć tutaj: http://www.qtravel.pl/itaka/strasznie-fajna-transylwania-rumunia-100649?query=kopalnia

to link do wycieczki po Rumunii, w której jedną z atrakcji jest właśnie zwiedzanie kopalni soli, w kótrej znajduje się na przykład diabelski młyn. Atrakcji jest oczywiście o wiele więcej, a i cena kusi, bo za taki tygodniowy wyjazd trzeba zapłacić jedynie 1500 złotych. Moim zdaniem oferta warta zachodu.

tomanek 06.07.2015 *.host-5-24.24.net.pl

27

Wbrew pozorom trzeba się czasami zgłosić do profesjonalistów z dziedziny organizowania wycieczek i do tego omówić szczegóły. Taka wycieczka do Afryki to seria obowiązków, które koniecznie trzeba spełnić więc lepiej nie zostawać obojętnym względem takich tematów.

tomanek 25.08.2015 *.d91-100.icpnet.pl

27

Co z młodymi uczestnikami? Ja wysyłam zwykle na obóz z http://www.kolonieiobozy.net

Piotr Benet 25.08.2015 *.176.221.121.207

48

ciekawa opcja

em dzej 28.01.2016 *.router.webino.pl

7

W swojej firmie otrzymałem od swojego pracodawcy wycieczkę do Hiszpani. Jest to bardzo motywyjące, czuję się bardziej doceniony i mogę wyjechać na wycieczkę na którą normlanie nie mógłbym sobie pozwolić. Wycieczka była bardzo udana, może kiedyś tam jeszcze wróce :)

michal90 25.03.2016 *.113-196.komputersat.pl

13

Na każdą wycieczkę polecam zaopatzyć się w nowoczesnego latającego drona. Pomaga on w zwiedzaniu okolicy jak i również pozostawia wiele wspomnień.

Jan33 14.08.2016 *.185a25b148c103.greendata.pl

127

Zastanawiam się nad uruchomieniem wypożyczalni rowerów w miejscowości turystycznej. Możecie polecić coś w tym zakresie? Gdzie najlepiej to robić?

nniedzielski 16.08.2016 *.user-94-254-251-38.play-internet.pl

6

Uważam, że wycieczkę najlepiej zorganizować sobie samemu. Zawsze można odbiec od planu i wejść w jakiś ciekawy zakamarek. Przewodników zawsze można znaleźć na miejscu, a dla lepszej znajomości miejsca docelowego, można po prostu poczytać artykuły dostępne w internecie.

Maden 28.02.2017 *.78.10.146.220

8

Wyjazdy integracyjne dla firm.

Temat-rzeka. Już wiele zostało na ten temat powiedziane, ale bardzo rzadko porusza się temat związany z atrakcjami, z których warto korzystać. Wiadomo, że samo wspólne spędzanie czasu nie pozwoli otworzyć się pracownikom na siebie. Dlatego też bardzo ważne jest, aby jednak zorganizować event, który będzie emocjonujący i pozwoli na pokazanie prawdziwych emocji.

Sam niedawno brałem udział w takim wyjeździe i u nas świetnie sprawdził się karting. Korzystaliśmy z toru firmy A1Karting w Warszawie. Naprawdę pojawił się element rywalizacji i było super. Relacje w firmie osiągnęły zupełnie nowy poziom. Dla mnie po prostu rewlacja jeżeli chodzi o integrację.

Jakie Wy macie pomysły na spędzenie czasu na wyjazdach integracyjnych?

mauro 26.07.2017 *.afmv112.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Najlepiej zwiedzać Polskie i to bez biura podróży, jest co podziwiać :)

Teodorczyk 25.01.2018 *.allissa.static.korbank.pl

5

Też jestem zdania, że wycieczki można zorganizować na własną rękę z rodziną lub ze znajomymi. Wychodzi dużo taniej i nie trzeba przy tym trzymać się liniowego schematu jaki w przypadku biur podróży.

Asiula 12.02.2018 *.178.43.174.223.ipv4.supernova.orange.pl

136

Ja nie lubię takich zorganizowanych wycieczek. Zazwyczaj są dość nudne.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.