Forum: Strona internetowe dla gastronomii i cateringu

09.11.2016
wypowiedzi: 7
*.dynamic.chello.pl

Mi stronę robiła firma wezom - http://wezom.pl/services/tworzenie-stron-internetowych i serdecznie polecam ich usługi. Strona została zrobiona tanio, szybko i bez problemów, Warto skorzystać z ich usług, jest tanio i kontakt bez problemowy.

08.12.2016
wypowiedzi: 6
*.ssp.dialog.net.pl

Jeśli chodzi o sklepy to tutaj http://firmoweciuchy.pl/produkty/gastronomia dostaniecie fartuchy kuchenne i inne ubrania do gastronomii. Sprawdźcie sobie ofertę, no i oczywiście bardziej opłaca się zamawiać od razu większe ilości, bo chodziażby przesyłka jedna ;p

01.03.2017
wypowiedzi: 23
*.79.179.214

Blog http://stronyinternetowepila.com.pl/co-trzeba-wiedziec-aby-stworzyc-dobra-strone-www/ na którym jest wiele ciekawych rzeczy dla tych, którzy chcą stworzyć stronę sam. Jest on poświęcony stronie projektowania i wszystkiego co jest z nim związane.

21.04.2017
wypowiedzi: 2
*.173.203.228

Jeśli strona dla restauracji z opcją zamawiania to warto iść do specjalistów. Polecam strony dla restauracji od fachowcy.pl albo restaumatic.com

A jeśli restauracja z dowozem to warto też rozważyć skorzystanie z usług takich jaka nasza Stava zamiast zatrudniać własnych kierowców. Właśnie wystartowaliśmy z ofertą franczyzową więc dostępność usługi w kraju powinna być lada moment większa.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.