Forum: Strona internetowe dla gastronomii i cateringu

• strona:
  • 1
  • 2
29.08.2014
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do tej pory prowadziłem mały lokal gastronomiczny. Jednak chce rozpocząć działalność na szerszą skalę czyli chcę otworzyć quasi „catering” ( połączenie lokalu z możliwości dostawy do domu). Poszukuje firmy która stworzy mi stronę www a także rozreklamuje w internecie moje usługi.

Adam z Krakowa

05.09.2014
*.dynamic.chello.pl

Witam,

Mieszkam niedaleko od Krakowa w Jaworznie.

Pomagam małym firmom od zera dopasować ich stronę www do branży w której działają

pozycjonując ją w Google, dzieki czemu po kilku miesiącach

uzyskują dodatkowych klientów z internetu.

Jeżeli chodzi o koszty to jest to 1000 zł za stworzenie strony plus 250 zł miesięcznie

za promowanie firmy w internecie. Umowa na conajmniej 12 miesięcy.

Ze swojej strony jako wartość dodaną oferuję wiedzę z zakresu marketingu

i nowoczesnych technik promocji w Google.

Zbliża się koniec roku a z tym możliwość uruchomienia strony w najgorętszym okresie.

pozdrawiam

Jarosław Ślamczyk

10.11.2014
wypowiedzi: 9
*.dynamic.mm.pl

Czy nie lepiej byłoby może zainwestować w reklamę na facebooku? Jest to bardzo skuteczne poneiważ obecnie praktyczni każdy ma konto na tym portalu i jedanak znalezienie informacji o Twojej firmie właśnie w ten sposób będzie o wiele prostsze. 

Sama prowadzę swój mały punkt gastronomiczny i fan page prowadzi mi ta firma:

http://thinkthings.pl/ - unowocześnili nieco wygląd samej strony, który jest o wiele bardziej korzystny. Strona prowadzona jest również z dużą regularnością. 

25.11.2014
*.dynamic.chello.pl

Polecam firmę Dual System, moją strone wykonali bardzo dobrze, czuwają nad nią i wszelkie zmiany sa szybko wprowadzane. Oprócz tego ostatniio poszerzyliśmy współpracę o pozycjonowanie i też jestem bardzo zadowolony z efektu.

03.04.2015
wypowiedzi: 9
*.net-bis.eu

Z tego co się orientuję to np. tutaj można dostać www.hoteltex.pl/pl/serwetki-gastronomiczne czy obrusy także chyba przy wyposażenia restuaracji to się może przydać prawda?

06.04.2015
wypowiedzi: 8
*.icpnet.pl

Ja sam zorganizowałem stronę internetową dla swojej firmy i wyposażyłem ją w dodatkowe funkcjonalności.

08.07.2015
wypowiedzi: 11
*.133.203.130.citimedia.pl

Oczywiście, że można zlecić marketing internetowy fachowcom takim jak agencja marketingowa, ale równie dobrze można zacząć samodzielnie jeśli interesuje Cię promocja firmy w internecie. Jak nie jesteś w posiadaniu budżetu, aby reklama firmy była pod opieką specjalistów, to załóż profile społecznościowe na facebook, twitter, google+, pinterest, instagram, tam możesz promować swoje usługi.

11.08.2015
wypowiedzi: 27
*.net.hawetelekom.pl

Gastronomia to również zlewozmywaki. Gdyby ktoś potrzebował czegoś konkretnego to kieruję do http://www.zlewozmywaki.pl - pomocna obsługa rozwieje wszelkie wątpliwości.

13.11.2015
wypowiedzi: 5
*.inet-siec.pl

Gdy sama chciałam stworzyć stronę internetową dla mojej firmy to znajoma poleciła mi solv.pl, więc zgłosiłam się do nich i na bardzo korzystnych warunkach stworzyli mi stronę oraz ją wypozycjonowali. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

20.02.2016
wypowiedzi: 4
*.icpnet.pl

Ludzie, jeśli szukacie najlepszej opcji z wielu, to wrzucenie zapytania na forum zaowocuje tylko i wyłącznie tym, że ludzie zaatakują Was adresami swoich firm - co zrozumiałe, ale mało obiektywne. A przecież w internecie funkcjonuje tyle narzędzi do porównania różnych ofert... (miałem z rozpędu napisać ceneo, ale to nie ta branża :P ) Ale o, jest choćby aleo specjalizujące się w łączeniu dostawców i firm, czyli B2B wszystkich dziedzin: https://aleo.com/pl/produkty-i-uslugi/biuro-i-uslugi-dla-firmy/reklama-i-marketing Wybierasz tylko interesującą Cię dziedzinę (trochę pomogłem) i patrzysz na oceny i opinie o firmach.. takich stron znajdziesz w necie trochę, to tylko pierwszy przykład z brzegu - polecam poszperać :)

13.03.2016
wypowiedzi: 3
*.raciborz.vectranet.pl

Najlepiej jest poszukać wśród znajomych, lub rozejrzeć się u konkurencji czy maja fajną stronkę i oczywiście funkcjonalną. U dołu jest zazwyczaj link do wykonawcy strony, nie musi byc strona restauracji czylokalu który stanowi bezposrednio Twoją konkurencję.

14.07.2016
wypowiedzi: 6
*.143.241.62

Dobry sklep, który sprzedaje odzież do gastronomii to Firmowe Ciuchy Mają naprawdę duży asortyment. Zarówno kitle kuchrskie, zapaski, czapki i inne. Do tego ja zamawiałam od nich z haftem komputerowym, bardzo fajnie się sprawdza.

18.07.2016
*.toya.net.pl

Ja prowadzę gastronomię od 3 lat i jestem bardzo zadowolona z wyników mojej pracy - jednak to nie jest tak kolorowo jakby moglo sie wydawac... Ciężka praca popłaci po jakimś czasie - nic nie ma od razu.

podstawą sukcesu jest wysoka jakość usług oraz zaopatrzenia.

Ja zmaawiam bardzo duzo serow, wedlin, mrozonek w rodzinnej firmie Cater Group

25.07.2016
wypowiedzi: 2
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie warto oszczędzać na własnym biznesie. Najczęściej robia to początkujący przedsiębiorcy, którzy niestety z powodu istniejących warunków w naszym kraju liczą każdy grosz. Niestety nie tędy droga. Mówię to jako osoba doświadczona, która też myślała, że swój towar obroni jakościa i to będzie dla mnie dobra reklama. Sprzedawałem na Allegro przez długi czas, nawet jakąś stronę zrobiłem (ale badziewną) i jeżeli chodzi o wyniki sprzedażowe to nic nie ruszyło. Kiedy byłem już prawie wykończony nerwowo ciągłym rywalizowaniem na Allegro to żona podpowiedziała mi żebym założył sklep internetowy. W sumie z firmą zaryzykowałem bo za bardzo opinii o nich nie mogłem znależć w sieci, ale polecił mi znajomy. Sklep internetowy zrobili mi w mojej nieskromnej opinii (zajebisty), dodatkowo połączyli mi moje konto na Allegro przez co mogę sobie zsynchronizować magazyn. To znaczy jak ktoś kupi produkt na Allegro to zejdzie na magazynie w sklepie internetowym. Dodatkowo zajęli się reklamą, po dwóch latach zdecydowanie więcej sprzedaje przez ten kanał, a w czerwcu dostałem propozycję odkupienia mojego sklepu internetowego za 600 tyś zł. Oczywiście nie sprzedałem. Z całym sercem polcam firmę Webenable jestem im niezgodnie wzdzięczny i polecam ich gdzie tylko mogę

04.08.2016
wypowiedzi: 51
*.dynamic.gprs.plus.pl

Taka strona musi być przede wszystkim profesjonalna. I koniecznie należy ją umieścić na dobrym serwerze.

31.08.2016
*.internetdsl.tpnet.pl

5

31.08.2016
*.internetdsl.tpnet.pl

Ja aby najpierw obniżyć koszta i znaleźć szybko i skutecznie klientów rozreklamował najpierw facebook - własny fanpage. Tani i bardzo skuteczny sposób reklamy. W tym samym czasie tylko zarezerwuj domene www. Później można pomyślec o stronie - bo jak wiadomo strona do taka wizytówka firmy

15.09.2016
wypowiedzi: 6
*.ssp.dialog.net.pl

Przyjemne dla oka strony WWW robi mój kuzyn z Wrocławia Maciek - https://mediaclick.pl/tworzenie-stron/.

18.09.2016
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja myślę, ze strona restauracji powina być bardzo profesjonalna i powinna wyróżniać się na tle innych. Duże, dobrej jakości zdjęcia dan to podstawa. Przykładem mogą być najlepsze restauracje w Warszawie, które takie strony posiadają. 

08.11.2016
wypowiedzi: 39
*.centertel.pl

Proponuję powierzyć budowę strony internetowej  fachowcom. Porządna strona internetowa musi kosztować.

• strona:
  • 1
  • 2

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.