Forum o artykule: Z serialu do własnej firmy 100

Allcash 03.09.2014 *.178.252.23.64.internetia.net.pl

14
Myślicie czy to faktycznie sprawdzony pomysł na biznes? Fajnie , że taki aktor prowadzi biznes a przy okazji reklamuje go. Czy ktoś współpracuje z tą firmą? Będę wdzięczny za info na priv.

ziomek 22.09.2014 *.aeht40.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Aktorzy też człowieki:)

MikeMaloney 02.03.2018 *.185.216.35.120

7

Śmieszna sytuacja. Fajnie by było zobaczyć Ferdynanda Kiepskiego w roli sprzedawcy kredytów.

_____________________________

Politologia - prace dyplomowe

Ilona.B 02.03.2018 *.edo53.internetdsl.tpnet.pl

21

Dla osoby prowadzącej swój biznes aktorstwo może być niezłym sposobem na rozreklamowanie się, ale może być też kulą u nogi. nie wiadomo ile osób będzie z takiego powodu podchodziło do niego mniej poważnie :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.