Forum: Szukam prawnika z Poznania - projekty, negocjacje, umowy - doradztwo i księgowość 24

nati 16.09.2014 *.public-gprs517444.centertel.pl

193

Szukam prawnika z Poznania, który zajmuje się negocjowaniem, przygotowywaniem projektów i zawieraniem umów.

Janusz32 17.09.2014 *.public-gprs517429.centertel.pl

48

Zajrzyj do Kancelarii Pawła Sangowskiego. Z tego co mi wiadomo to zajmuje się takimi sprawami. Ma doświadczenie (20 letnie), działa w nieszablonowy sposóbi jest efektywny.

Renata 19.09.2014 *.77-253-209-170.static.ip.netia.com.pl

1

Proszę o kontakt w sprawie zamieszczonego ogłoszenia pod numerem telefonu 692424341.

Pozdrawiam

Renata Walkowska

Prawnik

Janusz32 22.09.2014 *.user-94-254-192-54.play-internet.pl

48

Przepraszam za pomyłkę. Radca Prawny Sangowski ma oczywiście na imię Rafał. Tu jest jego strona i dane kontaktowe http://www.sangowski.com/pl/

Katarzyna Skowron 15.10.2014 *.acvp203.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Chętnie doradzę Kancelarię Prawną Mec. Karolina Korkowska-Krokos lecz z Inowrocławia posiada również biuro w Bydgoszczy. Mam informację, że bez problemu może przyjechać na spotkanie z klientem do innego miasta. Jestem przedsiębiorcą i na stałe współpracuję z Kancelarią. Pani Mec.to młoda i energiczna osoba z ogromną wiedzą. Wszystkie tematy poprowadzone zostały na moją korzyść. Specjalizuje się w tematyce gospodarczej. Rewelacja! Gorąco polecam!!!!!!!!!

Janus 06.10.2015 *.static-ip-87-248-69-136.promax.media.pl

1

Wiem, ze bardzo dobrzy w ogarniania umów gospodarczych i w negocjacjach biznesowych sa adwokaci z Kancelarii Stachowiak & Koscielska z Poznania (www.stachowiak-koscielska.pl). Ja korzystałem z usług mecenasa Marcina Stachowiaka, robił dla mnie umowę spółki i doradził kilka naprawde innowacyjnych rzeczy. Pierwszy raz korzystałem z usług tak dobrego prawnika i zobaczyłem co to znaczy prawdziwy profesjonalizm.

Joasia 02.03.2016 *.84-10-32-242.static.chello.pl

1

Radca Prawny Krystyna Klita z pewnością doradzi najlepiej, jak tylko potrafi. Od dłuższego czasu jestem jej klientką i nie mogę narzekać ;)

AniaOK 24.05.2016 *.public-gprs354058.centertel.pl

3

Ja korzystałam z usług Dariusza Staniszewskiego i jestem zadowolona. Umowy wreszcie miały ręce i nogi, a nie stek paplaniny, której potem Klienci nie chcieli podpisywać.

nati 03.07.2016 *.user-94-254-226-114.play-internet.pl

193

W Poznaniu jest kancelaria Grzybkowski Guzek Jackowski. Myślę, że tam warto szukać pomocy. Znajduje się na Dominikańskiej. Specjalizują się w różnych gałęziach prawa, w tym tworzeniu i reogranizacji firm czy windykacji należności. Obsługują na pewno firmy.

Andrzejjek 31.03.2017 *.ahq22.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Pawnik w fimie jest bardzo przydatną osobą, moim zdaniem warto :)

AniaOK 14.02.2018 *.public-gprs350948.centertel.pl

3

Polecam mec. Dariusza Staniszewskiego. Ma bardzo duże doświadczenie i naprawdę jest w stanie coś pomóc, jeśli naprawdę chcesz zrobić to porządnie.

sicario11 27.03.2018 *.107-196-5-38.lightspeed.rcsntx.sbcglobal.net

1

Kancelarie biorą masę pieniędzy, a jakość usługi często pozostawia wiele do życzenia ;/

Ja do umów polecam www.pismasadowe.pl - wszystkie moje różne umowy (najem, sprzedaż, deweloperska, franchising) miałem przygotowane błyskawicznie i za dużo niższą stawkę niż u adwokata. Uwzględniono moje wymagania i cały proces był dla mnie kompletnie bezbolesny. Gorąco polecam!

Marlenka32 22.10.2018 *.d33-90.icpnet.pl

2
Skontaktuj się z kancelarią Lipiński i Walczak z Poznania, mi pomogli szybko zakończyć sprawę rozwodowa z orzeczeniem winy męża.

Marlenka32 22.10.2018 *.d33-90.icpnet.pl

2
Polecam skontaktować się z kancelarią Lipiński i Walczak z Poznania, oni zajmują się zarówno sprawami karnymi, cywilnymi jak i przygotowaniem i sprawdzeniem umów. Sama korzystam z ich usług.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.