Forum: Hotel w Warszawie - spotkanie z klientem

19.09.2014
wypowiedź: 1
*.swiecie.vectranet.pl

Pytanie moje nie będzie dotyczyło stricte biznesu, ale jest z nim niejako powiązane, bo wybieram się do Warszawy właśnie w sprawach biznesowych. Nigdy nie byłem w stolicy jeszcze, to znaczy nie znam tamtejszej bazy hotelowej za bardzo i nie wiem, w jakim hotelu warto się zatrzymać. Chodzi mi o taki hotel, w którym mógłbym spotkać się z klientem, zjeść w restauracji lunch, porozmawiać o sprawach biznesowych. Co sądzicie?

09.03.2015
wypowiedzi: 33
*.74.84.49

Możesz poszukać czegoś ciekawego na stronie qtravel.pl

To wyszukiwarka wycieczek, lotów, ale także hoteli i innych miejsc noclegowych. Myślę, że z powodzeniem możesz tam znaleźć hotel dla pracowników. Ofert jest sporo, więc bez problemu coś wybierzesz. A jeśłi nie to również na innych stronach z pewnością znajdziesz różne propozycje. Ja sam nigdy nie miałem potrzeby wynajmowania hotelu w Warszawie, więc nie polecę ci żadnego konkretnego.

18.03.2015
wypowiedzi: 6
*.internetdsl.tpnet.pl

Hoteli jest wiele, jaki przedział cenowy?

09.06.2016
wypowiedzi: 84
*.play-internet.pl

Spać można nawet w hostalu, a spotkać się można w restauracji. To jest najlepsze rozwiązanie. Jeśli jednak chcemy mieć świetny spokój, to warto wynająć coś, co niewiele kosztuje, ale świetnie się prezentuje. Co myśluicie o takich apartamentach? Dla mnie to idealne rozwiązanie.

 

11.06.2016
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie słyszałam o nich, w Lublinie chyba nie są zainstalowani.

07.07.2016
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.07.2016
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.07.2016
wypowiedzi: 8
*.internetdsl.tpnet.pl

Na takie spotkanie warto przyjechać fajnym samochodem, że pokazać swój profesjonalizm. Jeżeli takiego nie mamy, to warto będzie tutaj wykorzystać taką metodę jak rent a car czyli wynajęcie samochodu z wypożyczalni - najczęściej jest to w bardzo atrakcyjnych cenach, więc na pewno nie stracimy.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.