Forum: Hotel w Warszawie - spotkanie z klientem

19.09.2014
wypowiedź: 1
*.swiecie.vectranet.pl

Pytanie moje nie będzie dotyczyło stricte biznesu, ale jest z nim niejako powiązane, bo wybieram się do Warszawy właśnie w sprawach biznesowych. Nigdy nie byłem w stolicy jeszcze, to znaczy nie znam tamtejszej bazy hotelowej za bardzo i nie wiem, w jakim hotelu warto się zatrzymać. Chodzi mi o taki hotel, w którym mógłbym spotkać się z klientem, zjeść w restauracji lunch, porozmawiać o sprawach biznesowych. Co sądzicie?

09.03.2015
wypowiedzi: 33
*.74.84.49

Możesz poszukać czegoś ciekawego na stronie qtravel.pl

To wyszukiwarka wycieczek, lotów, ale także hoteli i innych miejsc noclegowych. Myślę, że z powodzeniem możesz tam znaleźć hotel dla pracowników. Ofert jest sporo, więc bez problemu coś wybierzesz. A jeśłi nie to również na innych stronach z pewnością znajdziesz różne propozycje. Ja sam nigdy nie miałem potrzeby wynajmowania hotelu w Warszawie, więc nie polecę ci żadnego konkretnego.

18.03.2015
wypowiedzi: 6
*.internetdsl.tpnet.pl

Hoteli jest wiele, jaki przedział cenowy?

09.06.2016
wypowiedzi: 187
*.play-internet.pl

Spać można nawet w hostalu, a spotkać się można w restauracji. To jest najlepsze rozwiązanie. Jeśli jednak chcemy mieć świetny spokój, to warto wynająć coś, co niewiele kosztuje, ale świetnie się prezentuje. Co myśluicie o takich apartamentach? Dla mnie to idealne rozwiązanie.

 

11.06.2016
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie słyszałam o nich, w Lublinie chyba nie są zainstalowani.

07.07.2016
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.07.2016
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.07.2016
wypowiedzi: 13
*.internetdsl.tpnet.pl

Na takie spotkanie warto przyjechać fajnym samochodem, że pokazać swój profesjonalizm. Jeżeli takiego nie mamy, to warto będzie tutaj wykorzystać taką metodę jak rent a car czyli wynajęcie samochodu z wypożyczalni - najczęściej jest to w bardzo atrakcyjnych cenach, więc na pewno nie stracimy.

27.10.2016
wypowiedzi: 14
*.dynamic.chello.pl

Polecicie przy okazji coś w Gliwicach? Chodzi mi o to żeby przenocować przez weekend i przy okazji spotkac się z kilkoma kontrahentami. Nocleg nie powinien tez rujnować kieszeni. W sieci znalazłem http://www.hotelmalinowski.pl/pokoje.html wygląda elegancko, co sądzicie?

09.11.2016
wypowiedzi: 5
*.ip.oxynet.pl

witajcie korzystał ktoś może z serwisu hotels bo czytałam takie sprzeczne opinie w internecie na jego temat że teraz sama już nie wiem np tutaj co  o tym myślicie warto im wierzyć???

02.01.2017
wypowiedzi: 4
*.224.153.101

Ja  chętnie polecam Ci taki hotel: http://www.hotelnaszkolenie.pl/narvil-serock-mazowieckie/- pod tym linkiem, na moim blogu, znajdziesz moją recenzję z wyjazdu do tego obiektu. Co prawda notka dotyczy biznesowego wyjazdu (byliśmy tam na imprezie integracyjnym), ale opisałam też standard pokoi, moją ocenę pracowników obsługi i ogólny nastrój tego miejsca.

02.01.2017
wypowiedzi: 4
*.224.153.101

Jeśli szukasz czegoś niedrogiego w Gliwicach moge osobiście polecić kameralny hotel Modrzewiowy Dwór położony na spokojnym przedmieściu Gliwic.Za to Hotel Qubus to komfortowy śródmiejski hotel idealny na małe szkolenia i spotkania biznesowe. Dobra obsługa, bardzo praktyczne sale szkoleniowe, spory parking i wygodny dojazd. Jednak nie jest to hotel dla tych, którzy szukają unikalnej atmosfery i klimatu. Tutaj znajdziesz więcej informacji o obu hotelach http://www.hotelnaszkolenie.pl/hotele-i-sale-konferencyjne-slaskie/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.