Forum do artykułu: W hurtowni i w sieci

27.09.2014
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co za brednie. Nie ma sklepu internetowego, nie ma i nigdy nie było salonów elite. Ten człowiek to oszust i mitoman. Radzę trzymać się od niego z daleka.

11.10.2014
wypowiedzi: 5
*.adsl.inetia.pl

Tak się składa że jeszcze kilka dni obowiązuje umowa między spółką ekf24 a firmą affinage-international hair cosmetics inc.
Dokładnie 19 listopada przestaną być wyłącznym (jakimkolwiek rotfl ) dystrybutorem. Firma Affinage nie chce mieć nic wspólnego z tymi ludzmi.
Zostali wypowiedzenie za rażące naruszenia dobrych interesów firmy, oszukiwanie dystrybutorów, brak rozwoju, całkowity brak profesjonalizmu.
Świetlane wizje jakie przytaczał Dariusz B. nigdy się nie ziściły a kolejne osoby które były nabierane na złodziejskie umowy wkładały do jego biznesu spore pieniądze.
Ostatecznie ludzie zostawali wyrzucani lub sami odchodzili a firma jako tako szła do przodu.
Poza dobrym PR który rozsiewał wokół siebie prezes Dariusz B. nie czynił nic dobrego dla firmy. Jak wszyscy wiemy spółka ekf24 została stworzona aby uniknąć smrodu który się ciągnął za poprzednimi firmami ABC B. oraz Affinage Dominika B. oraz uniknięciem zapłacenia podatku który firma Affinage Dominika B. była winna w urzędzie skarbowym. 
Kolejne firmy które dystrybuuje prawdopodobnie zrobią to samo co Affinage i wypowiedzą umowy z tymi oszustami.
Dariusz B. na wszelkie ataki odpowiada atakiem i nie potrafi konstruktywnie rozwiązywać kwestii spornych.
Na szczęście czas oszusta dobiegnie wkrótce końca.

20.04.2016
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

czemu usuwanie komentarze na temat Dariusza i Dominiki Bączkiewicz ? Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z tymi ludźmi. Każdą umowę analizujcie dokładnie z prawnikiem i nie podpisujcie żadnych aneksów, które gęsto chcą wcisnąc w trakcie jej trwania by móc potem szantażować i straszyć ludzi którzy chcą odejść lub się wycofać. Teraz ukrywają się pod spółką EKF 24 Sp. z o.o.

16.01.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

EKF24 = Dariusz Bączkiewicz. Proszę poczytać o tym człowieku w sieci. Są już dziesiątki poszkodowanych którzy potracili majątki omotani jego urokiem. Ja sam miałem nieprzyjemność współpracować z nim jakiś czas, i do tej pory spłacam kredyty, a w sądzie toczy się proces o doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem oraz kilka dodatkowych zarzutów. Czytajcie dokładnie umowy jakie zawieracie i przeanalizujcie je najpierw z niezależnym prawnikiem.

28.01.2017
wypowiedzi: 83
*.172.86.22

Poszukujesz szczoteczki do zębów, która odpowiednio wyczyści przestrzenie międzyzębowe i zadba o dobry stan Twoich dziąseł? Na stronie Szczoteczki soniczne znaleźć można profesjonalne irygatory dentystyczne, które będą pomocne w czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych oraz zadbają o Twoje dziąsła. Ich działanie jest niezwykle proste, a jednocześnie skuteczne. Na stronie znaleźć można również szereg rekomendowanych przez stomatologów szczoteczek do zębów.

07.02.2017
wypowiedzi: 8
*.172.86.22

Jeśli jesteście na etapie kupna prezentu na mikołajki to osobiście polecam wyśmienitej jakości UBRANKA DLA DZIEWCZYNEK które znajdziecie w bardzo dobrej ofercie tego sklepu internetowego, wiele niezłych promocji !

21.06.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

W kwesti szczoteczek elektrycznych to jest obecnie w czym wybierać. Nie ma co się sugerować marką - lepiej patrzeć na właściwości i parametry danego urządzenia. Osobiście poelcam sprawdzić adres szczoteczka-elektryczna.edu.pl Masz tam testy praktycznie wszystkich dostępnych na naszym rynku modeli i opis ich właściwości.

22.08.2017
wypowiedzi: 129
*.dynamic.gprs.plus.pl

Hmm a co mają szczoteczki do tego tematu? Już się chyba pogubiłam.

12.09.2017
wypowiedź: 1
*.ennet.pl

Ja już od kilku ładych lat zaopatrzam się w jednej hurtowni. Co prawda mnie interesują wyłącznie artykuły fryzjerskie, takie jak meble fryzjerskie ale z kosmetyczne artykuły też się tam najdą.

19.09.2017
wypowiedzi: 9
*.dynamic.chello.pl

Teraz wszystko mozna kupić przez internet. Sa takie sklepy jak np Golden Rose http://goldenrose.pl/ , które oferują wszelakie kosmetyki do makijażu czy paznokci. Kupno przez internet się opłaca, nawet z wysyłka towar można kupic o wiele taniej. 

21.09.2017
wypowiedzi: 24
*.dynamic.chello.pl

Strona może i fajna ale sam user experience jest dość słaby. Konkurencja nie śpi i proponuję popracować nad jakością działania samej storny. Warto też podciągnąć wersję mobilną, bo bez tego ciężko będzie. Sama strona wydaje się wręcz idealnie pasować na komórki - produkt do szybkich zakupów według mnie. Mimo to dla twórców mocne 4 - sporo pracy przed wami . 

22.09.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Ciekawa sprawa ale sami zobaczcie taki Multitematyczny magazyn w sieci jest od niedawna a ma całkiem ciekawe wpisy a ludzie narzekają że nie można.

18.10.2017
wypowiedzi: 48
*.dynamic.gprs.plus.pl

No cóż, teraz większość biznesów przenosi się do sieci.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.