Forum: Ubezpieczenie biznesu na wypadek upadłości

08.10.2014
wypowiedź: 1
*.static.ip.netia.com.pl

Dzień dobry,

Czy w we franczyzie istnieją jakieś ubezpieczenia na wypadek gdyby sie interes nie powiódł albo gdyby coś się stało siedzibie firmy?

Są takie jakieś odrębne dla usług franczyzowych ?

Jeśli tak, to można dostać namiar na takie ubezpieczenie?

Z góry dziękuje

09.12.2014
wypowiedzi: 6
*.centertel.pl

Podbijam temat. Sama się dowiem więcej na ten temat.

13.09.2015
wypowiedzi: 8
*.221.121.207

Jest możliwość ubezpieczenia firmy. Takie ubezpieczenie nie będize tanie ale owszem. Jest taka opcja. Polecam w tym celu skontaktować się z doradcą, który powinien Wam przedstawić oferty poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych i dzięki temu będzie Wam o wiele łatwiej coś konkretnego dla siebie znaleźć. Tutaj macie kontakt do takiego doradcy: https://superpolisa.pl/

Możecie tam zadzwonić albo zostawić na stronie swoj numer telefonu. 

22.01.2016
wypowiedzi: 65
*.gl.digi.pl

Z tego co wiem to sa takie możliwości, ale to trzeba się dopytac kogos kto zna się na ubezpieczeniach. Pewnie niektóre zakłady ubezpieczeniowe maja takie możliwości. Ja korzytsam z takiej multiagencji w Zabrzu. Współpracują z wieloma różnymi ubezpieczycielami i dzięki temu są w stanei zaproponowac korzystna ofertę. do tego często maja ceny tańsze niz bezposrednio w firmie ubezpieczeniowej. Wiem, ze takich agencji jest copraz więcj, ale jakby akurat ktoś byl ze Sląska, to podaje namiary: http://silesiaubezpieczenia.pl/

02.01.2017
wypowiedzi: 9
*.static.chello.pl

Czy ktoś wie jak gdy deweloper upadł a ja jestem przed odbiorem technicznym mieszkania? Jakie prawa ma kupujący?\

15.06.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.mm.pl

Cała sztuka, to znaleźć odpowiedniego ubezpieczyciela. Ja osobiście, mam największe zaufanie do PZU. Tradycja, bo to stara, polska firma. Nowoczesność, bo firma dobrze zarządzana. Polecam sprawdzonego agenta ubezpieczeniowego http://ubezpieczeniapzu.org Ten konkretny działa na terenie i w obszarze Wrocławia. Czytam tu i tam negatywne opinie o PZU. Z niczym złym się nie spotkałam.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.