Forum: Ubezpieczenie biznesu na wypadek upadłości

08.10.2014
wypowiedź: 1
*.static.ip.netia.com.pl

Dzień dobry,

Czy w we franczyzie istnieją jakieś ubezpieczenia na wypadek gdyby sie interes nie powiódł albo gdyby coś się stało siedzibie firmy?

Są takie jakieś odrębne dla usług franczyzowych ?

Jeśli tak, to można dostać namiar na takie ubezpieczenie?

Z góry dziękuje

09.12.2014
wypowiedzi: 6
*.centertel.pl

Podbijam temat. Sama się dowiem więcej na ten temat.

13.09.2015
wypowiedzi: 8
*.221.121.207

Jest możliwość ubezpieczenia firmy. Takie ubezpieczenie nie będize tanie ale owszem. Jest taka opcja. Polecam w tym celu skontaktować się z doradcą, który powinien Wam przedstawić oferty poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych i dzięki temu będzie Wam o wiele łatwiej coś konkretnego dla siebie znaleźć. Tutaj macie kontakt do takiego doradcy: https://superpolisa.pl/

Możecie tam zadzwonić albo zostawić na stronie swoj numer telefonu. 

22.01.2016
wypowiedzi: 67
*.gl.digi.pl

Z tego co wiem to sa takie możliwości, ale to trzeba się dopytac kogos kto zna się na ubezpieczeniach. Pewnie niektóre zakłady ubezpieczeniowe maja takie możliwości. Ja korzytsam z takiej multiagencji w Zabrzu. Współpracują z wieloma różnymi ubezpieczycielami i dzięki temu są w stanei zaproponowac korzystna ofertę. do tego często maja ceny tańsze niz bezposrednio w firmie ubezpieczeniowej. Wiem, ze takich agencji jest copraz więcj, ale jakby akurat ktoś byl ze Sląska, to podaje namiary: http://silesiaubezpieczenia.pl/

02.01.2017
wypowiedzi: 9
*.static.chello.pl

Czy ktoś wie jak gdy deweloper upadł a ja jestem przed odbiorem technicznym mieszkania? Jakie prawa ma kupujący?\

15.06.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.mm.pl

Cała sztuka, to znaleźć odpowiedniego ubezpieczyciela. Ja osobiście, mam największe zaufanie do PZU. Tradycja, bo to stara, polska firma. Nowoczesność, bo firma dobrze zarządzana. Polecam sprawdzonego agenta ubezpieczeniowego http://ubezpieczeniapzu.org Ten konkretny działa na terenie i w obszarze Wrocławia. Czytam tu i tam negatywne opinie o PZU. Z niczym złym się nie spotkałam.

24.07.2017
wypowiedzi: 35
*.181.117.18

Ja jeśli chodzi o ubezpieczenie firmy polecam ubezpieczyć się na https://www.gothaer.pl/pl-dla-firm . Jestam wiele wariantów jeśli chodzi o ubezpieczenie firmy. Między innymi są tam ubezpieczenia: majątkowe, wypadkowe, komunikacyjne, transportowe, odpowiedzilności cywilnej, finansowe czy turystyczne. A każde z nich dzieli się jeszcze na jakieś trzy do pięciu różnych podkategorii. Więc moim zdaniem każda firma może dopasować sobie jakieś idealne dla niego ubezpieczenie. Fajne jest to, że nasze ubezpieczenie nie  chroni tylko firmy, ale wszytskich kontrachętnów co powoduję, że oni bardziej ufają naszej firmie. Takie ubezpieczenie gwarantuję dobre wywiązanie się z kontraktu, zwrotu zaliczki, zapłaty długu celnego czy usunięcia wad i usterek produktu. Można także u nich ubezpieczyć prowadzone roboty budowlane czy maszyny wykorzystywane na budowie. Teraz tak myślę, że teraz ubezpieczyć można dosłownie wszytko. Co z jednej strony jest bardzo dobre a;e z drugiej może wskaywać na paranoję dzisiejszego człowieczeństwa, albo nieuczciwość tego społeczeństwa.

24.07.2017
wypowiedzi: 35
*.181.117.18

Ja jeśli chodzi o ubezpieczenie firmy polecam ubezpieczyć się na https://www.gothaer.pl/pl-dla-firm . Jestam wiele wariantów jeśli chodzi o ubezpieczenie firmy. Między innymi są tam ubezpieczenia: majątkowe, wypadkowe, komunikacyjne, transportowe, odpowiedzilności cywilnej, finansowe czy turystyczne. A każde z nich dzieli się jeszcze na jakieś trzy do pięciu różnych podkategorii. Więc moim zdaniem każda firma może dopasować sobie jakieś idealne dla niego ubezpieczenie. Fajne jest to, że nasze ubezpieczenie nie  chroni tylko firmy, ale wszytskich kontrachętnów co powoduję, że oni bardziej ufają naszej firmie. Takie ubezpieczenie gwarantuję dobre wywiązanie się z kontraktu, zwrotu zaliczki, zapłaty długu celnego czy usunięcia wad i usterek produktu. Można także u nich ubezpieczyć prowadzone roboty budowlane czy maszyny wykorzystywane na budowie. Teraz tak myślę, że teraz ubezpieczyć można dosłownie wszytko. Co z jednej strony jest bardzo dobre a;e z drugiej może wskaywać na paranoję dzisiejszego człowieczeństwa, albo nieuczciwość tego społeczeństwa.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.