Forum: Pomysł na franczyzę w Norwegii 1475

roberto 09.10.2014 *.078088138113.jeleniagora.vectranet.pl

3

Witam, od lat mieszkam i pracuję w Norwegii i planuję otworzyć własny biznes. Mam chęci i wkład , natomiast pomysłów brak. Nie wiem też, czy powinieniem korzystać z usług doradcy biznesowego , gdzie szukać dobrego biura rachunkowego. Proszę o pomoc i pomysły. Od czego zacząć , w co zainwestować. Myślałem o małej firmie sprzątającej (max.5osób), ale jest takich firm dość dużo i nie wiem czy otwieranie kolejnej ma sens. pozdrawiam i czekam na odp.

Agnieszkaaaa 10.10.2014 *.static-78-8-147-217.ssp.dialog.net.pl

1

najlepiej otwórz to na czym się znasz, bo otwieranie biznesu w temacie, który jest Ci obcy może być nietrafny ze względu na brak doświadczenia, ja moge Ci polecić biuro rachunkowe norwegia consulting bo brat z niego korzysta i zawsze je chwalił, w tego typu biurach znajdziesz najwięcej odpowiedzi na swoje pytania

roberto 11.10.2014 *.078088138113.jeleniagora.vectranet.pl

3

Agnieszka, dzięki za odpowiedź. Teraz jestem w Polsce na urlopie i próbuję przekopać internet w poszukiwaniu wszelkich informacji, więc każda rada jest cenna. Mózg mi już paruje:) pozdrawiam

GeorgeTM 13.10.2014 *.user-94-254-208-90.play-internet.pl

44

Jeśli mieszka w okolicy wielu Polaków, możesz to zrobić tak, jak inni w Anglii i Irlandii - sklep z polskim asortymentem, albo knajpa, np. naleśnikarnia.

roberto 13.10.2014 *.078088138113.jeleniagora.vectranet.pl

3

Polski sklep albo pierogarnia/naleśnikarnia to nie głupi pomysł:) wpisuję go na swoją listę i rokminiam dalej hehe, dzięki !

Paweł Kitzermann 30.11.2014 *.cm-84.213.64.3.getinternet.no

1

Witam na forum,

Roberto jeżeli nadal szukasz pomysłu na biznes to może moglibyśmy połączyć siły. Jetem na etapie otwierania firmy w Norwegii. Ludzie mówią, że mój pomysł jest dobry, może Tobie też się spodoba bo szukam wspólnika.

pozdrawiam

Grzegorz Snow 10.12.2014 *.ti0166a430-1177.bb.online.no

1

cześć chłopaki. ja również szukam pomysłu na biznes, mieszkam w Norwegii i jestem dosć ogarnięty tylko pomysłu brakuje. moze połączymy siły?
Pozdrawiam

Kate M-k 11.12.2014 *.host-176-121-81-194.amsnet.pl

2

Dobrze znacie język i ogarniacie kwestie urzędowe? Sama bym wyjechała, ale bariera językowa jest problemem?

Oto Jest Kasia 28.01.2015 *.agro221.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam, ja proponuję dowiedzieć się na jakie produkty jest cło i uderzać w handel, sama nosze się z takim zamiarem. Napewno ważne jest zadbanie juz na samym poczatku o wizerunek firmy, oraz odpowiednio ją rozreklamować. Przy okazji prowadzimy z mężem firmę norweskę, oferujemy stworzenie profesjonalnych stron i sklepów internetowych oraz projekty i realizację artukułów reklamowych, oraz promocję firmy w sieci czyli kampanie reklamowe na facebooku oraz adwords w google. Może komuś się przyda - itsd.no

Maria15 24.02.2015 *.cm-84.215.1.245.getinternet.no

1

Witam,

Mieszkam w Oslo mam tutaj załozoną firmę AS. Zaczęłam od sprzatania ponieważ na tym się znam ale szukam innego pomysłu na biznes. Może wspólnie poprowadzimy biznes z kimś kto ma dobry pomysł. Moja spółka juz jest i działa.

Pozdrawiam

fishhs 23.09.2015 *.cm-84.213.64.3.getinternet.no

1

Czy ktoś nadal jest zainteresowany współpracą?

Maria Rajska 18.10.2015 *.cm-84.215.1.245.getinternet.no

1

Ja jestem zainteresowana

Lukasz Marszalek 11.12.2016 *.cm-84.214.89.180.getinternet.no

1

Witam wszystkich zainteresowanych biznesem w Norwegii. Od początku 2016 roku prowadzę fotobudkę w Stavanger i od listopada 2016 mam pierwszego franczyzobiorcę w Bergen. Poszukuję ambitnych osób w pozostałych miastach w Norwegii, które chcą małym wkładem własnym max 40 tys koron wystartować z sprawdzonym biznesem. Z mojej strony otrzymujecie infrastrukturę i pełne wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności.

Zainteresowany? napisz na office@selfieboks.no i zapytaj o więcej szczegółów.

Www.selfieboks.no

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.