Forum do artykułu: Oferta – chwilówki, biznes – na lata

20.10.2014
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Ciekawa forma franczyzy. Ciekaw jestem, czy firma, która działa głównie offline pozwoli sobie na to, by udzielić promocji "pierwsza pożyczka gratis", które udzielają inne firmy, pożyczające online (ich spis znalazłem m.in. na http://darmopozyczka.pl). Czy ktoś wie coś na ten temat? Ta promocja przyciągnęła już trochę klientów. A wiadomo, spirala pożyczkowa nakręcić się może każdemu.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.