Forum do artykułu: Przedsiębiorca za szybą

29.10.2014
wypowiedź: 1
*.connected.pl

fajnie napisany artykuł. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to posiadam do odsprzedaży sprzęt do serwisu szyb samochodow. Posiadam sprzęt maszynowy i ręczny do napraw szyb w bardzo dobrym stanie i cenie. przy zakupie udzielę potrzebnych szkoleń.

26.06.2017
wypowiedzi: 11
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jakie trzeba przejść szkolenia, żeby móc pracować przy tym zajęciu? Będę wdzięczny za pomoc.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.