Forum o artykule: Przedsiębiorca za szybą 27

wind 29.10.2014 *.net-93-159-150-11.connected.pl

1

fajnie napisany artykuł. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to posiadam do odsprzedaży sprzęt do serwisu szyb samochodow. Posiadam sprzęt maszynowy i ręczny do napraw szyb w bardzo dobrym stanie i cenie. przy zakupie udzielę potrzebnych szkoleń.

dariuszkowalczyk11 26.06.2017 *.edn58.neoplus.adsl.tpnet.pl

22

Jakie trzeba przejść szkolenia, żeby móc pracować przy tym zajęciu? Będę wdzięczny za pomoc.

paweu85 03.01.2018 *.185.172.86.22

87

Oferta http://www.carbuying.co.uk skierowana jest do osób, które chcą szybko sprzedać swoje auto czy inny pojazd. Fachowa wycena, profesjonalne podejście do klienta i dobre proponowane stawki to gwarancja pełnej satysfakcji z usługi. Warto skorzystać.

Mitek7 02.03.2018 *.aer193.neoplus.adsl.tpnet.pl

63

A ja z kolei prowadzę warsztat samochodowy od kilku lat i bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie. Przede wszystkim z tego względu, że mogę liczyć na większe zyski niż jakbym miał pracować na etacie. Oczywiście zakładanie biznesu w Polsce, nawet w branży motoryzacyjnej wiążę się z ogromną odpowiedzialnością, ale byłem gotowy podjąć to ryzyko. W ten sposób po kilku latach wiem, że zrobiłem dobry krok - usamodzielniłem się, a że miałem kontakty, to na deficyt klientów nie narzekam. A niedawno zdecydowałem się na zmianę firmy ubezpieczeniowej dla swoich "służbówek" - http://www.mtu24.pl/

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.