Forum: Pepe Pizza biznes czy mina? - gastronomia 214

Mar Pich 29.10.2014 *.cpc1-bsfd8-2-0-cust55.5-3.cable.virginm.net

15

Witam

Ostatnio natrafilem na ogloszenie sprzedazy pizzeri w sieci Pepe Pizza ktora miesci sie na jednym z dosc duzych gdanskich osiedli. Wlasciciel otworzyl ja w maju i juz pazdziernik 2014 probuje ja sprzedac. Zapytalem o oplaty franczyzowe itp, odpowiedzial ze byl to procent od dochodu ale nie dlugo bedzie stala oplata wiec zapytalem ile tej oplaty i na tym pytaniu nasz kontakt sie urwal.

Wlasciciel twierdzi ze przebywa za granica dlatego sprzedaje, w co mozna uwierzyc bo podal zagraniczny numer do kontaktu ale chyba stwierdzil ze po tej stalej oplacie franczyzowej jego lokal moze byc nie rentowny wiec bedzie probowal kogos innego wbic na mine. Z drugiej strony skoro zyjesz i pracujesz za granica dlaczego chcialbys prowadzic biznes na odleglosc??

Co myslicie, ma ktos jakies doswiadzczenia z siecia Pepe Pizza?

Pozdrawiam

Łukasz Przygoda 15.10.2015 *.gw-czddw-maz1.multi-net.eu

21

A może spróbujesz coś bez wiekiego czynszu pomysł myślę dobry głównie na telefon pizza

http://www.pizzabus.pl

Kasia83 02.11.2015 *.77-252-33-250.static.ip.netia.com.pl

3

O sieci, o której piszesz nic nie słyszałam, ale ja jakiś czas temu zaczęłam współpracę z inną siecią - Gruby Benek (za namową zadowlonych znajomych). Samo uruchomienie lokalu nie jest bardzo kosztowne (w porównaniu do innych sieci), a opłata franczyzowa też nie jest wysoka. Marka jest powszechnie znana więc o klientów nie jest trudno, a dodatkowo prowadzą ogólnokrajowe kampanie marketingowe, więc sama nie muszę się w to angażować.

Anita Monika Sumisz 23.03.2016 *.89-190-89-253.nsyspolska.pl

8

Zastanawiam się nad franczyzą właśnie z Crazy Pepe i myślę, że to dobry biznes. Widziałam w jednym mieście jak stali pod jakimś marketem i duża kolejka była. Ja mieszkam w mniejszym mieście, ale też są markety i jeszcze nikt na taki pomysł nie wpadł. Zastanawiam się co robić i jak to wszystko wygląda. Sporo się naczytałam i jestem chetna, aby z nimi współpracować. Moblina pizzeria to świetna sprawa. Z wszystkich, o których czytałam własnie oni wydaja mi się najlepsi.

BezFranczyzy 23.03.2016 *.user-164-127-193-209.play-internet.pl

14

Wiec po kolei pepe marka której niema jakaś pani pisze o kolejce za pizzą :) 5 osób w kolejce a ostatnia musiała by czekać co najmniej 45 min kpina i kłamstwo gruby benek BANKRUT opiszcie ile lokali zmiękliście przez ostatnie 4 lata. pizzabus to kolejny super biznes Pana przygody zaraz po lodach LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ Otwierajcie swoje lokale to nie takie trudne na OLX jest masa ogłoszeń firm które pomagają rozkręcić biznes. Ewentualnie wchodźcie we współprace z firmami które proponują cos NOWEGO innowacje sie sprzedają .

obiektywny komentator 05.06.2016 *.d183.gorlice.zicom.pl

354

przecież ta cała śmieszna "sieć" crazy to ściema na maxa!!! Szukają naiwnych jeleni, którzy mają przeczytać rzekomo pochwalny wpis i dać się złapać w sidła i wydoić na kasę! Na stronie tej jakże cudownej sieci nie ma nawet zdjęc ich produktów, żadnego cennika itp. I to ma być super sieć? chyba sieć na jelenie :D

Grzegorz Ruta Ruciński 20.09.2016 *.178.252.38.193.internetia.net.pl

2

Tak narzekacie na franczyzy, więc jeśli fast food to proponuje zapoznać się z ofertą Holly Powder, na ich stronie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, ceny oraz kontakt. Produkty, w które zaopatrują lokale są najwyższej jakości, gdyż producent marynaty i panierki do kurczaka ma wieloletnie doświadczenie w obróbce i przygotowywaniu mięsa. Co ważne jest to bardziej układ partnerski niż ścisła franczyza. Jeżeli prowadzisz już własny lokal nie musisz obawiać się, że warunki umowy zobligują Cię do zmiany wystroju pod sieciówkę, możesz zachować także własną nazwę. Oczywiście jeśli zaczynasz kompletnie od zera to pomogą Ci z aranżacją wnętrza i wyposażeniem oraz dadzą możliwość prowadzenia gastronomii pod szyldem marki Chili Milli. Warto także wspomnieć, że marka stawia na rozwój i organizuje cykle szkoleniowe, a na samej stronie internetowej dodawane są filmiki pokazowe związane z przygotowywaniem dań. Zatem serdecznie zapraszam do nawiązania kontaktu i rozważenia możliwości współpracy. :)

Ogólnopolska Sieć Pizzerii Gruby Benek 20.03.2018 *.ip-37-248-158-63.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

7

Zapewne każda oferta ma swoje wady i zalety. Warto jednak, by osoby bez dużego doświadczenia rozważyły prowadzenie franczyzy. Nasza oferta pozwala na rozwiniecie własnego biznesu osobom, które nie mają żadnego doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy. Po zmianie właściciela i zarządu, zmienił się także model biznesowy sieci. Obecnie prowadzi ona „za rękę” nowego inwestora, wspierając go na każdym etapie - od wyboru lokalizacji i przygotowania lokalu, przez zatrudnienie i szkolenia pracowników, po pełną obsługę marketingową - zarówno na otwarcie, w lokalnych mediach, jak i w trakcie prowadzenia restauracji. Sieć prowadzi też działania o zasięgu ogólnopolskim; konkursy dla klientów, akcje promocyjne - poprzedzone kampanią, na którą pojedynczy przedsiębiorca nie mógłby sobie pozwolić.

Oczywiście każdy może próbować budować markę/lokal od zera. Wymaga to jednak doświadczenia w prowadzeniu biznesu i znajomości rynku gastronomicznego. Warto jest mieć dobry plan i solidnego partnera. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania: www.grubybenek.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.