Forum: Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

31.10.2014
wypowiedź: 1
*.251.208.79

Gdzie najlepeij się udać na takie coś na terenie Poznania?

31.10.2014
wypowiedzi: 44
*.static.ip.netia.com.pl

Rozumiem, że nie pytasz, gdzie najlepiej ogolić nogi, tylko gdzie założyć w Poznaniu taki biznes??? Na pewno nie w centrum handlowym, bo to nie ten rodzaj lokalizacji - lepsze są nowe, duże i bogate osiedla oraz miejsca blisko centrum miast, ale niekoniecznie w samym centrum, zeby podołać czynszowi...

02.12.2014
wypowiedzi: 2
*.dg-net.pl

Jeżeli zależy Ci na skutecznej depilacji proponuję poszukać takiego gabinetu depilacji laserowej jak łódźki Laser Glamour. Nowe włoski pojawiają się coraz rzadziej i są mniej widoczne. Po cichutku liczę na to, że w końcu pozbędę się ich zupełnie:) Pozdrawiam

03.12.2014
wypowiedzi: 12
*.dynamic.chello.pl

W Poznaniu wszystkie najlepsze gabinety zarejestrowane sa w wyszukiwarce LadyTime.pl Wyszukue się po rodzajach zabiegów i miastach w których są gabinety. Udziela tez znacznych rabatów klientom zamawiajacym przez wyszukiwarkę.

09.02.2016
wypowiedzi: 14
*.28.108.105

Podbijam. Jaki salon polecacie? 

12.02.2016
wypowiedzi: 43
*.28.108.105

Ja ostatnio się wybrałam na taki zabieg. Było to moje drugie podejście do trwałej depilacji. Pierwsze było 2 lata temu jak poszlam na IPL. Nie polecam bo zabieg nie daje dobrych efektów oraz jest bolesny. Nie usuwa wszystkich włosków. Obecnie jestem z efeków o wiele bardziej zadowolona. Zdecydowałam sie na laser diodowy IPL. Chodzę na to na Kochanowskiego w Poznaniu. Już praktycznie nie mam włosków na nogach. Opłaca się wykupić od razu cały pakiet zabiegów depilacji bo wtedy jest taniej. 

12.03.2016
wypowiedzi: 5
*.centertel.pl

Najlepiej podzwonić po gabinetach kosmetycznych i zapytać o oferty depiliacji laserowej, oraz o używane lasery

08.07.2016
wypowiedzi: 36
*.adsl.inetia.pl

Witam.

W klinice Estetica Clinic w Warszawie http://www.estetica-clinic.pl/oferta/laseroterapia  mają do wyboru, aż trzy rodzaje depilacji. W klinice pracują profesjonaliści więc będziesz mieć pewność, że zabieg wykonany jest dobrze a Ty będziesz mieć sto procent satysfakcji. Na stronie jest cennik i bogata oferta kliniki.

29.08.2016
wypowiedzi: 18
*.net.hawetelekom.pl

cześć! też jestem z poznania. ja na zabiegi depilacji laserowej chodziłam do http://miastokobietpoznan.pl/studio-kosmetyki/  . Z efektów jestem naprawdę zadowolona, kilka sesji wystarczyło by pozbyć się wszystkich włosków. Obsługa wykwalifikowana,  na wysokim poziomie. Śmiało możesz się tam wybrać

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.