Forum: Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu - beauty i fitness 23

sologirl 31.10.2014 *.103.251.208.79

1

Gdzie najlepeij się udać na takie coś na terenie Poznania?

GeorgeTM 31.10.2014 *.77-253-209-170.static.ip.netia.com.pl

44

Rozumiem, że nie pytasz, gdzie najlepiej ogolić nogi, tylko gdzie założyć w Poznaniu taki biznes??? Na pewno nie w centrum handlowym, bo to nie ten rodzaj lokalizacji - lepsze są nowe, duże i bogate osiedla oraz miejsca blisko centrum miast, ale niekoniecznie w samym centrum, zeby podołać czynszowi...

AnnaMariaK 02.12.2014 *.91-233-115-129.dg-net.pl

2

Jeżeli zależy Ci na skutecznej depilacji proponuję poszukać takiego gabinetu depilacji laserowej jak łódźki Laser Glamour. Nowe włoski pojawiają się coraz rzadziej i są mniej widoczne. Po cichutku liczę na to, że w końcu pozbędę się ich zupełnie:) Pozdrawiam

Krzysia Drochojowska 03.12.2014 *.85-222-55-249.dynamic.chello.pl

13

W Poznaniu wszystkie najlepsze gabinety zarejestrowane sa w wyszukiwarce LadyTime.pl Wyszukue się po rodzajach zabiegów i miastach w których są gabinety. Udziela tez znacznych rabatów klientom zamawiajacym przez wyszukiwarkę.

Mścisław Bystrzanowski 09.02.2016 *.46.28.108.105

14

Podbijam. Jaki salon polecacie?

Julia Mroczek 12.02.2016 *.46.28.108.105

51

Ja ostatnio się wybrałam na taki zabieg. Było to moje drugie podejście do trwałej depilacji. Pierwsze było 2 lata temu jak poszlam na IPL. Nie polecam bo zabieg nie daje dobrych efektów oraz jest bolesny. Nie usuwa wszystkich włosków. Obecnie jestem z efeków o wiele bardziej zadowolona. Zdecydowałam sie na laser diodowy IPL. Chodzę na to na Kochanowskiego w Poznaniu. Już praktycznie nie mam włosków na nogach. Opłaca się wykupić od razu cały pakiet zabiegów depilacji bo wtedy jest taniej.

Arteko 12.03.2016 *.public-gprs362468.centertel.pl

5

Najlepiej podzwonić po gabinetach kosmetycznych i zapytać o oferty depiliacji laserowej, oraz o używane lasery

Jane 12.09.2017 *.apn-37-7-165-195.dynamic.gprs.plus.pl

62

NIe znam takich miejsc, ale pewnie łątwo je znaleźć w internecie.

Pamela 02.10.2017 *.user-31-174-83-183.play-internet.pl

70

nie każdemu pisana jest taka depilacja, ja wiem na pewno że na mojej wyjątkowo wrażliwej skórze na pewno powstałyby bolesne podrażnienia.

Gus!a 22.05.2018 *.apn-37-7-205-31.dynamic.gprs.plus.pl

73
Takie znieczulenie jest konieczne. Po co się męczyć?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.