Forum: Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

31.10.2014
wypowiedź: 1
*.251.208.79

Gdzie najlepeij się udać na takie coś na terenie Poznania?

31.10.2014
wypowiedzi: 44
*.static.ip.netia.com.pl

Rozumiem, że nie pytasz, gdzie najlepiej ogolić nogi, tylko gdzie założyć w Poznaniu taki biznes??? Na pewno nie w centrum handlowym, bo to nie ten rodzaj lokalizacji - lepsze są nowe, duże i bogate osiedla oraz miejsca blisko centrum miast, ale niekoniecznie w samym centrum, zeby podołać czynszowi...

02.12.2014
wypowiedzi: 2
*.dg-net.pl

Jeżeli zależy Ci na skutecznej depilacji proponuję poszukać takiego gabinetu depilacji laserowej jak łódźki Laser Glamour. Nowe włoski pojawiają się coraz rzadziej i są mniej widoczne. Po cichutku liczę na to, że w końcu pozbędę się ich zupełnie:) Pozdrawiam

03.12.2014
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

W Poznaniu wszystkie najlepsze gabinety zarejestrowane sa w wyszukiwarce LadyTime.pl Wyszukue się po rodzajach zabiegów i miastach w których są gabinety. Udziela tez znacznych rabatów klientom zamawiajacym przez wyszukiwarkę.

09.02.2016
wypowiedzi: 14
*.28.108.105

Podbijam. Jaki salon polecacie? 

12.02.2016
wypowiedzi: 51
*.28.108.105

Ja ostatnio się wybrałam na taki zabieg. Było to moje drugie podejście do trwałej depilacji. Pierwsze było 2 lata temu jak poszlam na IPL. Nie polecam bo zabieg nie daje dobrych efektów oraz jest bolesny. Nie usuwa wszystkich włosków. Obecnie jestem z efeków o wiele bardziej zadowolona. Zdecydowałam sie na laser diodowy IPL. Chodzę na to na Kochanowskiego w Poznaniu. Już praktycznie nie mam włosków na nogach. Opłaca się wykupić od razu cały pakiet zabiegów depilacji bo wtedy jest taniej. 

12.03.2016
wypowiedzi: 5
*.centertel.pl

Najlepiej podzwonić po gabinetach kosmetycznych i zapytać o oferty depiliacji laserowej, oraz o używane lasery

08.07.2016
wypowiedzi: 46
*.adsl.inetia.pl

Witam.

W klinice Estetica Clinic w Warszawie http://www.estetica-clinic.pl/oferta/laseroterapia  mają do wyboru, aż trzy rodzaje depilacji. W klinice pracują profesjonaliści więc będziesz mieć pewność, że zabieg wykonany jest dobrze a Ty będziesz mieć sto procent satysfakcji. Na stronie jest cennik i bogata oferta kliniki.

29.08.2016
wypowiedzi: 36
*.net.hawetelekom.pl

cześć! też jestem z poznania. ja na zabiegi depilacji laserowej chodziłam do http://miastokobietpoznan.pl/studio-kosmetyki/  . Z efektów jestem naprawdę zadowolona, kilka sesji wystarczyło by pozbyć się wszystkich włosków. Obsługa wykwalifikowana,  na wysokim poziomie. Śmiało możesz się tam wybrać

22.01.2017
wypowiedzi: 6
*.centertel.pl

Przed zabiegiem depilacji laserowej należy przestrzegać paru spraw, są pewne przeciwwskazania, więcej o depilacji laserem na wydepiluj.

29.06.2017
wypowiedzi: 7
*.138.168.217-rev.hti.pl

Ja chodziłam na laserową depilację do Margaret na ul Górki margaret-poznan.pl/depilacja-laserowa za 3 zabiegi zapłacilam trochę ponad 1000zł, ale opłacało się, problem golenia został rozwiązany ;)

12.09.2017
wypowiedzi: 43
*.dynamic.gprs.plus.pl

NIe znam takich miejsc, ale pewnie łątwo je znaleźć w internecie.

27.09.2017
wypowiedzi: 41
*.dynamic.chello.pl

Oczywiście, że da się znaleźć takie usługi w Internecie. Przykładowo na portalach ogłoszeniowych. Tutaj: https://sprzedajemy.pl/promocjadepilacja-laserowa-w-zastrzyk-mlodosci-poznan-85b084-nr50504787 macie jedną z ofert, jaką znalazłam. W dodatku jest jakaś promocja na taki zabieg.

02.10.2017
wypowiedzi: 62
*.play-internet.pl

nie każdemu pisana jest taka depilacja, ja wiem na pewno że na mojej wyjątkowo wrażliwej skórze na pewno powstałyby bolesne podrażnienia.

31.10.2017
wypowiedź: 1
*.221.121.34

Są lasery, które mają czujniki np melaniny, i takim laserem nie podrażnisz skóry co więcej można je stosować także na opaloną skórę. Tylko to nie są takie domow świecidełka tylko profesjonalne lasery np Palomar Vectus, technika poszła mocno do przodu jest massa pordaników na ten temat, np http://depilacja.torun.pl/depilacja-laserowa-poradnik-o-depilacji/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.