Forum: Sklep z produktami rolniczymi

01.11.2014
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam serdecznie. Czy ktos sie orientuje o możliwości współpracy z siecią zaopatrującą sklepy w środki do produkcji rolnej?

03.11.2014
wypowiedzi: 153
*.internetdsl.tpnet.pl

Zobacz ofertę Grene.

07.01.2016
wypowiedzi: 8
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

polecam

18.04.2016
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Witam serdecznie,

a widziales moze oferte firmy http://euroked.pl/

Produkuja tasmy keder potrzebne m.in do namiotow ogrodowych.

04.11.2016
wypowiedzi: 16
*.ip4.greenlan.pl

W tej branży można posiłkować się serwisem [url=https://gielda-rolna.com/]giełda rolna[/url] tam masz wiele ofert z rynku rolnego i co ważne w dobrych cenach, bo bezpośrednio od rolników

04.11.2016
wypowiedzi: 16
*.ip4.greenlan.pl

nie pykło, więc ponawiam.

W tej branży można posiłkować się serwisem [url=https://gielda-rolna.com/]giełda rolna[/url] tam masz wiele ofert z rynku rolnego i co ważne w dobrych cenach, bo bezpośrednio od rolników

29.11.2016
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Można także poszukać ogłoszeń z maszynami i produktami rolniczymi w internecie. Kilka porad na ten temat można znaleźć tu: http://faar.pl/ogloszenia-rolnicze-w-internecie-gdzie-szukac/ Przydadzą się wszystkim zainteresowanym, to dobry sposób też na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

28.07.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Znam jedno takie miejsce, które zajmuje się właśnie produktami rolniczymi tak jak opisałeś. Wejdź sobie na Bialpak i zobacz co oferują. Myślę że cała ich oferta ci się spodoba. Jak się z nimi skontaktujesz na pewno dojdziecie do porozumienia.

08.08.2017
wypowiedzi: 2
*.free.aero2.net.pl

to ciekawy temat, ale jeszcze na tym poziomie nie spotkałem dawców

11.08.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na http://www.nasiona-agro.pl/ masz spory wybór różnego rodzaju produktów rolniczych. Możesz się tam zaopatrzyć w co chcesz i w jakiej ilości chcesz. Jako rolnik proponuję tam zajrzeć, ciężko teraz o leszą ofertę chociażby na nasiona. ;)

28.09.2017
wypowiedzi: 13
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzięki za przydatne informacje, na pewno zapoznam się z tymi ofertami.

09.10.2017
wypowiedzi: 40
*.net.hawetelekom.pl

Jeśli chodzi o nasiona i ziarna pod uprawę to duży wybór jest tutaj https://www.syngenta.pl/uprawy/zboza/pszenica-ozima . Syngenta dostarcza też środki ochrony roślin do praktycznie każdej rośliny uprawnej

14.11.2017
wypowiedzi: 10
*.244.185.28

Myślę, że śmiało mógłbyś nawiązać kontakt z http://www.lgseeds.pl  - marką nasienną, która miała swój wkład w rozwój rolnictwa na całym świecie. Są oni  prekursorami w opracowywaniu odmian kukurydzy, pszenicy i innych roślin uprawnych specjalnie dostosowanych do warunków klimatycznych, glebowych i odpornych na choroby. 

20.11.2017
wypowiedzi: 3
*.webino.pl

Jeśli chodzi o rolnictwo myślę, że odpowiednia wentylacja odgrywa tam bardzo ważne znaczenie. W pomieszczeniach gospodarczych, w których przechowywane jest bydło przykład z wentylacją jest chyba najbardziej widoczny. Na stronie https://www.wentylatorysklep.pl/wentylatory-kanalowe,30.html kupić możecie sobie wentylatory kanałowe, które idealnie sprawdzą się w takim rozwiązaniu. Odprowadzą nieprzyjemny zapach co z pewnością będzie od razu zauważalne.

16.01.2018
wypowiedzi: 34
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja kupuję w sklepie Dla Ogrodnika :) mają bardzo duży wybór, na pewno kilkaset produktów, zawsze znajdę to co akurat szukam :) 

31.01.2018
wypowiedzi: 50
*.jmdi.pl

Bardzo wysokiej jakości nawozy zarówno ciekłe jak i dolistne można też nabyć bezpośrednio u ich prodecenta, firmy Adob https://adob.com.pl/. Działają w branży już 26 lat, ich produkty dostępne są w 75 krajach. Wszystkie nawozy produktowane są w oparciu o najnowsze technologie.  

19.02.2018
wypowiedzi: 68
*.216.35.117

To się może opłacać, ale nie w wielkich miastach, takich jak Poznań

_________________________

Prace licencjackie

10.03.2018
wypowiedzi: 191
*.play-internet.pl

Można też sprawdzić sobie tę firmę https://www.mrol.com.pl . Zajmuje się bowiem sprzedażą maszyn rolniczych. Są tam ciekawe rozwiązania dopasowane do różnych potrzeb osób prowadzących gospodarstwa rolne. Wybór jest naprawdę spory. 

13.03.2018
wypowiedzi: 33
*.dynamic.mm.pl

Kurczę, niestety nie mogę Ci w tym pomóc, nie wiem jaka firma zaopatruje w takie elementy .A jaki sklep chciałbyś otworzyć? Ja myślę nad sklepem internetowym, opartym o technologię ZenCart, którą łatwo można połączyć z usługami firmy CashBill S.A. https://www.cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-zencart w zakresie płatności internetowych. Zależy mi na dużej ilości możliwości, jeśli chodzi o zapłatę za moje usługi i kupowane produkty. Czy sądzicie, że to może wypalić? 

14.03.2018
wypowiedzi: 7
*.189.114.246

Ten sklep może chwycić. To może być dobry biznes.

___________________________

Uniwersytet we Wrocławiu

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.