Forum: Fundusz inwestycyjny. Jaki wybrać?

18.05.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic.chello.pl

Ja bym postawiła po prostu na obligacje korporacyjne. W nich pomogą Ci osoby z tej strony: http://bestcapital.pl/dla-inwestorow/obligacje-korporacyjne/ - jestem pewna, że zobaczysz, że da się na tym zyskać. To znacznie mniejsze ryzyko, niż podobne inwestycje. Myślę, że warto próbować. Poczytaj więcej na ten temat.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.