Forum: Fundusz inwestycyjny. Jaki wybrać?

18.05.2017
wypowiedzi: 41
*.dynamic.chello.pl

Ja bym postawiła po prostu na obligacje korporacyjne. W nich pomogą Ci osoby z tej strony: http://bestcapital.pl/dla-inwestorow/obligacje-korporacyjne/ - jestem pewna, że zobaczysz, że da się na tym zyskać. To znacznie mniejsze ryzyko, niż podobne inwestycje. Myślę, że warto próbować. Poczytaj więcej na ten temat.

25.07.2017
wypowiedzi: 8
*.242.139.2

Obecnie jest duży wybór funduszy inwestycyjnych i jeśli masz problem z wybraniem odpowiedniego  lub nie znasz się na funduszach skorzystaj z pomocy specjalistów. Polecam Ci  http://www.viennalife.pl/ . Inwestycja zostanie dobrana do twoich potrzeb i oczekiwań , przy pomocy  licencjonowanego doradcy . 

10.08.2017
wypowiedzi: 107
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wydaję mi się, że bardziej opłaca się inwestować z doradcą Catalyst, niż poprzez fundusze inwestycyjne. Tutaj http://bestcapital.pl/dla-inwestorow/obligacje-korporacyjne/ znajdziecie podstaowe informacje na ten temat. Myślę, że powinno Was to zainteresować.

22.09.2017
wypowiedzi: 28
*.dynamic.gprs.plus.pl

Na temat inwestowania, znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na stronie: https://www.tms.pl/. Masz tam bazę wiedzy, praktyczne wskazówki i szkolenia. Możesz też powierzyć swoje finanse specjalistom, którzy zajmą się inwestycjami za Ciebie. 

17.10.2017
wypowiedzi: 24
*.101.130.159

Jeśli chodzi o dobre analizy rynkowe które w większości się sprawdzają , bo wiadomo jak to jest na rynku nigdy niczego na 100% się nie przewidzi to ja zawsze sprawdzam tutaj https://teletrade-dj.pl/about/news/all . Warto zapoznać się z tymi informacjami przed inwestycja

24.11.2017
wypowiedzi: 41
*.stimo.net

Ofert jest mnóstwo.. Ciężko się w tym wszystkim odnaleźć

13.12.2017
wypowiedzi: 43
*.dynamic.gprs.plus.pl

Na inwestowaniu to trzeba się przede wszystkim znać, bo inaczej nic się nie zyska

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.