Forum: Biuro rachunkowe

30.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

a korzysta kroś może z sage symfonia? http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/biura-rachunkowe znalazłam niedawno to oprogramowanie i po przeklikaniu wersji demo wzdłuż i wszerz wydaje mi się że jest warty uwagi, nie wiem jednak jak sprawuje się na dłuższą metę? może ktoś móglby podzielić się doświadczeniem w tej kwestii? 

30.11.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.gprs.plus.pl

Z tej platformy akurat nie korzystałam ale z podbnej https://wfirma.pl/ współpracuje z nią już ponad rok. Wcześniej miesięcznie wydawałam ok 4tyś na księgową a teraz za grosze mam identyczną online

30.11.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.gprs.plus.pl

Z tej platformy akurat nie korzystałam ale z podbnej https://wfirma.pl/ współpracuje z nią już ponad rok. Wcześniej miesięcznie wydawałam ok 4tyś na księgową a teraz za grosze mam identyczną online

30.11.2017
wypowiedzi: 16
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A musi to być koniecznie księgowa stacjonarnie? Bo można skorzystać np. z usług księgowości online. Jest to bardzo dobra opcja dla małych i dużych firm. Coraz więcej osób z niej korzysta, ponieważ jest to dużo tańsze. Ja akurat korzystam ze strony https://wfirma.pl tak jak Pani wyżej - to jedna z najbardziej znanych firm na rynku.

01.12.2017
wypowiedzi: 11
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

również jestem zwolenniczką księgowości online jak na przykład https://wfirma.pl trzeba pamiętać że na początku kiedy działalność nie jest zbyt znana patrzy się an to by jak najwięcej kosztów "obciąć" a tu płacisz w zależności od pakietu, a masz do wyboru 3 różne, mnie starcza podstawowy i wydaję niecałe 40zł/mc

09.12.2017
wypowiedzi: 6
*.cable.smsnet.pl

Uważam, że księgowością dobrze jest zająć się samodzielnie. Tym bardziej, ze istnieje wiele programów, które dodatkowo ją upraszczają. Są one dostępne między innymi w ofercie https://wfirma.pl/ - można je przestestować za darmo i dopiero wtedy podjąć decyzję, czy chcemy korzystać z nich na co dzień.

11.12.2017
wypowiedzi: 4
*.centertel.pl

Może dla osób po finansach i rachunkowości, które mają doświadczenie księgowość online jest prosta i zrozumiała,  ale ci co nie wiedzą jak samemu online prowadzić swoje finanse to najlepsza jest księgowość stacjonarna. Ja korzystam z http://biuro-wawrzynek.pl/ i do moich obowiązków należy tylko dostarczanie faktur i płacenie podatków. Resztą zajmują się specjaliści, wszystko dopilnowane, załatwione terminowo. Dzięki temu mam więcej czasu na rozwój swojej firmy a nie bawienie się w księgową. 


 

12.12.2017
wypowiedzi: 28
*.dynamic.mm.pl

Wiele z Was tutaj poleca usługi księgowe przez internet. Jest to na pewno jakieś rozwiązanie jednak dla niewielkich firm. Jesli ktoś prawadzi większą firmę to nie wiem czy jest to dobre wyjście. W takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać ze stacjonarnego biura księgowego:

załatwia w naszym imieniu sprawy z urzedem skarbowym

można bez problemu się z nimi skontaktować w każdej chwili jeśli mamy jakieś wątpliwości

jeśli zatrudniamy ludźmi to zajmuja się sprawami kadrowymi

W Krakowie polecam to biuro: http://gestor.krakow.pl/service/usluga-1/

12.12.2017
wypowiedzi: 46
*.cable.smsnet.pl

Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest właśnie biuro rachunkowe zdalne. Nie rzeba tracić czasu na dozajdy do nich a wiemy jaki cenny jest czas w przypadku prowadzenia własnej firmy. Już od jakiegoś czasu korzystam z usług biura http://superksiegi.pl/ i moge ich zdecydowanie polecić. Jedni z najlepszych.

13.12.2017
wypowiedzi: 43
*.dynamic.gprs.plus.pl

Dobre biuro rachunkowe to podstawa, ale znalezienie takiego nie jest wcale łatwym zadaniem. Trzeba byłoby wiedzieć, czym się kierować przy takich poszukiwaniach i na co zwracać uwagę. Może takie rady byłyby pomocne: http://maxmag.pl/jak-wybrac-ksiegowosc-do-obslugi-dzialalnosci/, a na pewno warto jest spróbować. Szukanie na ślepo może niewiele dać.

14.12.2017
wypowiedź: 1
*.189.147.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeśli tylko znasz się na ksiegowości i fakturowaniu to nie ma się co zastanawiać tylko otwierać własną firmę lub brać franczyzę bo znalezienie ogarniętego księgowego czy biura rachunkowego graniczy czasem z cudem a jest dużo osób które sobie z tym po prostu nie poradzą, tu możesz przetestować szybkie oprogramowanie https://wfirma.pl/ które znacznie ułatwi ci pracę

29.12.2017
wypowiedzi: 2
*.centertel.pl

Ostatnio dużo korzystałem z pomocy księgowej przy zakładaniu firmy. Okazuje się, że ciągle w XXI wieku wcale nie jest to taka łatwa sprawa. Akurat w Polsce ciągle jest taka biurokracja, stosy papierów trzeba wypełnić i wniosków złożyć już na samym starcie, a potem samo prowadzenie firmy też nie jest łatwiejsze. W każdym razie jestem w kontakcie z biurem rachunkowym http://www.biurorachunkowe-gb.pl/ z polecenia znajomego, który też korzysta z ich usług. Uczciwe warunki, wiem ile płacę i za co, nie ma jakiś ukrytych kosztów i niespodzianek tego typu. W razie wątpliwości czy problemów zawsze można zadzwonić i się poradzić lub umówić na spotkanie.  

09.01.2018
wypowiedzi: 7
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja korzystam z usług biura rachunkowego w Gliwicach - http://ksiegowy.gliwice.pl/ i szczerze ich polecam, świetna jakość i pomoc w każdej sprawie :)

15.01.2018
wypowiedzi: 21
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Polecam sprawdzić ofertę tego biura: credotax.pl :) 

17.01.2018
wypowiedzi: 7
*.acn.waw.pl

Polecam firmę BPG Polska Audyt. Poprowadzą księgi rachunkowe według twoich potzreb. Księgi przychodów i rozchodów, pełna księgowość czy rejestry VAT. Podchodzą indywidualnie do klienta więc można ustalić na jakiej zasadzie ma działać współpraca, dodatkowo wyjaśnią każde zagadnienie z dziedziny księgowości czy podatków ponieważ również oferują doradztwo podatkowe, więc zawsze gdy będzie potrzeba informacji na temat podatków to wszystko będzie pod jednym dachem. Polecam bo oferują również zdalny dostęp do systemu księgowego, gdzie możesz sobie sprawdzić które FV są zaksięgowane itp. bez wychodzenia z domu.

17.01.2018
wypowiedzi: 7
*.acn.waw.pl

Outsourcing to wile udogodnień. Weźmy na przykład outsourcing kadrowo-płacowy, albo outsourcing księgowy. Swoje usługi zlecasz profesjonalistą w swoich dziedzinach więc bez obaw można im zaufać w tym co robią bez obaw, że coś będzie nie tak. Prawo i zasady zmieniają się non stop więc ciężko jest śledzić je gdy samemu się prowadzi firmę i księgowość albo gdy ma się kogoś na etatcie i musi wszystko robić sam. Gdy zlecasz usługi komuś z zewnątrz to wiesz, że ta osoba zrobi wszystko aby klient był zadowolony z usług i mógł polecić je dalej.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.