Forum: Biuro rachunkowe

31.01.2018
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Osobiście polecam przeczytać więcej na stronie

Tutaj zasięgnęłam informacji kiedy poszukiwałam biura rachunkowego dla biznesu, który otwierałam. Zdecydowałam się na właśnie taką formę (online), gdyż najbardziej odpowiadała moim potrzebom. Jednocześnie zyskuję na tym sporo czasu. 

Pozdrawiam :)

01.02.2018
wypowiedzi: 50
*.181.117.18

Jeśli chodzi o biuro rachunkowe to ja uważam to za moje wybawienie. Raczej dla mnie jest to mega rozwiazanie. Moim zdaniem nie mało na tym oszczędza, a jestem obsłużony dość kompleksowo. I wcale nie czuję, żę zatrudniam inną firmę. Bo szukając biura na http://www.officemap.pl/search/list/?city=warszawa&district%5B%5D=srodmiescie zdecydowałem się na biurowec, w którym jak się póżniej okazało swoje biuro ma biuro rachunkowe, którego moja firma jest klientem. W sumie jak dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie. I też jest to dowód na to, że świeat jest naprawdę mały.

02.02.2018
wypowiedzi: 52
*.centertel.pl

Rachunkowość to mocno konkurencyjna branża. W Polsce pełno jest teraz firm księgowych, rynek jest mocno rozdrobniony.

08.02.2018
wypowiedzi: 47
*.dynamic-ww-06.vectranet.pl

To prawda, jednak mając trochę zmysłu do interesu i odpowiednią reklamę, można nadal na tym zarabiać dobre pieniądze. Ja nie miałem pieniędzy na budowę biura, wynajmuje je od http://www.ratuszowa11.itr.org.pl i naprawdę jestem zadowolony z podjęcia tej decyzji. Biuro w dobrej cenie i lokalizacji, czego chcieć więcej na start i późniejszy rozwój? 

10.02.2018
wypowiedzi: 184
*.play-internet.pl

A jakie biuro rachunkowe jest najlepsze dla osób, które dopiero zakładają działalność gospodarczą? Czy lepiej zdecydować się na tradycyjne biuro czy online? Czy ktoś może mi wskazać różnice, które przeonają mnie do jednego, albo drugiego rozwiązania? A może ktoś korzystał z tego biura https://taxcare.pl i może wyrazić swoją opinie na jego temat?

13.02.2018
wypowiedzi: 26
*.hal9.com

Ja stałem się własnym biurem rachunkowym dzięki http://www.taxomatic.pl Polecam wziąć przykład :)

15.02.2018
wypowiedź: 1
*.239.ipv4.supernova.orange.pl

Ja polecam profesjonalistów :) 
W końcu odkąd rozliczam się w https://www.afcgroup.pl/ to nie martwię się, że księgowa mi nie zgłosiła pracownika w ZUSie itp jak to było w poprzedniej firmie :/

16.02.2018
wypowiedzi: 20
*.telecom.by

Witaj! Przepraszam, to nie jest temat! Naprawdę lubię twoje forum! Dziękuję, jestem z tobą)

 

192.168.0.1 login

16.02.2018
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

A ja polecam firmę http://dpr.info.pl/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.