Forum: Biuro rachunkowe

03.11.2014
wypowiedź: 1
*.80-202-24.nextgentel.com

Witam. Czy jest na rynku oferta franczyzowa dla biura rachunkowego. Jestem zainteresowany a nie mogę znaleźć nic konkretnego . Posiadam wszelkie uprawnienia, ponad 20 letni staż pracy w księgowości w koncernach międzynarodowych i własny lokal w trójmieście.

26.11.2014
wypowiedzi: 91
*.221.121.209

Korzystam z Tax Credit - tam podpisujesz umowę na 3 lata (ale w każdym momencie możesz rozwiazać i w zależności od aktualnej promocji - masz prowadzoną księgowość przez np 1 rok za złotówkę - później opłata rośnie w zależności od ilości faktur oraz kosztów jakie ponosisz). Mają placówki praktycznie w każdym większym mieście.

Jest to marka dosyć dobrze znana - a jak masz jakiś problem natury podatkowej to zawsze możesz zadzownić i dopytać. Generalnie współpraca układa mi się z nimi bardzo dobrze.

01.12.2015
wypowiedzi: 3
*.217.192.37

Znam biuro rachunkowe Superksięgowa, świadczą usługi online .Z tego, co się orientuję to chyba jest możliwość franczyzowania. To jest dość zaufane biuro, na rynku są już jakiś czas.  Korzystam z niego od prawie 2 lat, najpierw jako użytkownik programu księgowego, a z rozwojem firmy już na całkowitej księgowości. U nich też jest możliwość konsultacji, wiec w razie pytań dzwonisz pod bezpośredni numer. 

06.12.2015
wypowiedzi: 3
*.dynamic.kabel-deutschland.de

Zastanawiam się właśnie nad wyborem księgowości tradycyjnej vs online i póki co jeszcze się nie zdecydowałem choć po wstępnej analizie bardziej skłaniam się ku tradycyjnej.

19.11.2016
wypowiedzi: 2
*.dynamic-ra-08.vectranet.pl

Jest co najmniej jedna z tego biura - https://www.ifirma.pl/wlasna-firma/rejestracja-firmy. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie udzielają franczyzy, alena pewnojak do nich napiszesz do się czegoś dowiesz. Ja korzystam z ich usług do rozliczania mojej firmy i jestem bardzo zadowolny.

15.02.2017
wypowiedzi: 16
*.dynamic.gprs.plus.pl

 Z takim doświadczeniem i lokalem, to otwieraj działalność samodzielnie.  Pewnie szybko znajdziesz klientów. Ja póki co odkryłam niedawno program https://afaktury.pl/  i w zupełności mi on wystarcza.Jest prosty w obsłudze, bardzo funkcjonalny i dostosowany do najnowszych wymogów. 

27.02.2017
wypowiedzi: 17
*.181.117.18

Jak dla mnie to tylko i wyłącznie biuro rachunkowe. Księgowość tradycyjna jest nieopłacalna jeżeli chodzi o koszta. Ja podjęłam współpracę z firmą https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/ TMF Group oferuje kompleksową obsługę księgową i podatkową. Współpracują zarówno z dużymi jak i małymi firmami, pomagając im w spełnianiu wymogów rachunkowych oraz podatkowych.

07.03.2017
wypowiedzi: 3
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Wiesz co ja staram się rozliczać samemu, taniej mnie to wychodzi :) Warto teraz rozliczać się w sieci tutaj http://abc-podatki.pl/ macie ciekawy program oraz informacyje artykuły, jak się rozliczać, kto w danym czasie się rozlicza etc. TO bardzo mi pomogło. 

08.03.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

Niestety nie znam takiej firmy. Ale bardzo dobra firmą, która zajmuje sie między innymi księgowością jest: http://www.roedl.com/pl/pl może u nich spróbuj?

17.03.2017
wypowiedź: 1
*.radiopik.pl

Jedną z godnych polecenia firm jest równeiz firma http://interbilans.pl/.
Jeżeli nie bardzo się wie jak się samemu rozliczyć nie warto ryzykować i zlecić to księgowośc warszawa. Bo potem moga być tylko same problemy;)

17.03.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.194

Szanowni Państwo,

 

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

 

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

 

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

12.04.2017
wypowiedzi: 8
*.opera-mini.net

O dobre biuro rachunkowe, wcale nie jest tak łatwo. Mój brat ma własną firmę i korzysta z usług http://www.mrwallet.pl Z tego co pamiętam, to nigdy na nich nie narzekał. Chociaż ja jestem na etacie i takimi tematami to tylko zajmuję się w ramach rozmów towarzyskich. 

08.05.2017
wypowiedź: 1
*.tktelekom.pl

Nie korzystam z biura żadnego, wystarcza mi do tego w zupełności program z http://ksiegowosc24.pl/, spełnia on wszystkie moje wymogi jak do tej pory.

11.05.2017
wypowiedzi: 4
*.172.86.22

Czy uwierzycie jak wam powiem że nigdy nie byłam nad Polskim morzem ? Pochodzę z rejonów Małopolski i często gdzieś jeżdżę, korzystałam z chwilówek a teraz wiem że to jest zło. Tylko i wyłącznie pożyczki pozabankowe są idealną opcją, jeśli szukacie kredytów... [url=https://www.aasapolska.pl/blog/pozyczki-creditech-dla-klientow-indywidualnych-i-firm]Pożyczki Creditech – dla klientów indywidualnych i firm[/url] ! Dzięki firmie Aasa Pożyczka na 5000 złotych bez zaświadczeń o zarobkach otrzymałam możliwość wyjazdu nad Polskie morze i moje marzenie się spełniło ! Moje potrzeby aspiracyjne nakładały na mnie presję wyjazdu i dzięki tej firmie się udało. Super oferta, zero ukrytych kosztów, miła obsługa !

16.05.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic.gprs.plus.pl

Z pewnością ten artykuł: http://noy.pl/biura-rachunkowe-w-slaskiem-ktore-popularne-w-najwiekszych-miastach/ może Wam pomóc w znalezieniu dobrego biura rachunkiowego. Wymieniono w nim najpopularniejsze na Śląsku. Dzięki temu wiadomo, na co zwrócić uwagę. Zarządzanie finansami firmy nie powinno być powierzone pierwszej lepszej osobie.

24.05.2017
wypowiedzi: 10
*.ostrog.net.pl

Dobrze prosperująca firma to podstawa, warto od czasu do czasu przeprowadzić audyt z różnego rodzaju dziedzin. Firma Rodl & Partner ma doświadczenie, głównie w audytach finansowych i potrafi je przeprowadzić na poziomie :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.