Forum: Biuro rachunkowe - finanse i bankowość 106

Jaroslaw Kwiatkowski 03.11.2014 *.74.80-202-24.nextgentel.com

1

Witam. Czy jest na rynku oferta franczyzowa dla biura rachunkowego. Jestem zainteresowany a nie mogę znaleźć nic konkretnego . Posiadam wszelkie uprawnienia, ponad 20 letni staż pracy w księgowości w koncernach międzynarodowych i własny lokal w trójmieście.

Jan33 26.11.2014 *.176.221.121.209

127

Korzystam z Tax Credit - tam podpisujesz umowę na 3 lata (ale w każdym momencie możesz rozwiazać i w zależności od aktualnej promocji - masz prowadzoną księgowość przez np 1 rok za złotówkę - później opłata rośnie w zależności od ilości faktur oraz kosztów jakie ponosisz). Mają placówki praktycznie w każdym większym mieście.

Jest to marka dosyć dobrze znana - a jak masz jakiś problem natury podatkowej to zawsze możesz zadzownić i dopytać. Generalnie współpraca układa mi się z nimi bardzo dobrze.

nataliaskiba 01.12.2015 *.178.217.192.37

3

Znam biuro rachunkowe Superksięgowa, świadczą usługi online .Z tego, co się orientuję to chyba jest możliwość franczyzowania. To jest dość zaufane biuro, na rynku są już jakiś czas. Korzystam z niego od prawie 2 lat, najpierw jako użytkownik programu księgowego, a z rozwojem firmy już na całkowitej księgowości. U nich też jest możliwość konsultacji, wiec w razie pytań dzwonisz pod bezpośredni numer.

Madmax 06.12.2015 *.ip5f5aeb72.dynamic.kabel-deutschland.de

3

Zastanawiam się właśnie nad wyborem księgowości tradycyjnej vs online i póki co jeszcze się nie zdecydowałem choć po wstępnej analizie bardziej skłaniam się ku tradycyjnej.

Daniel DB 17.03.2017 *.160.83.30.194

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

anoma 03.09.2017 *.80-110-97-40.cgn.dynamic.surfer.at

4

Możesz spróbowac sam rozliczać firmę.

Anfiu 23.02.2018 *.80-110-124-111.cgn.dynamic.surfer.at

3

Samemu też można.

Maffek 15.04.2018 *.212.244.185.28

74
Ja natomiast, mogę polecić w sprawie zaopatrzenia do biura typu: akcesoria biurowe, komputerowe, itp. Kupujemy u www.mmpartners.eu, maja bardzo atrakcyjne ceny i szeroki wybór, warto się zainteresować, polecam.

Filip Doniewierski 25.06.2018 *.ip-91-223-167-177.naszasiec.net

1
Godne polecenia jest biuro rachunkowe GAMA Grabowskich na Białołęce. Już wiele lat z nimi współpracuję i jestem bardzo zadowolony z pracy, która wykonują. Są sumienni i rzetelni, wszystkim się zajmują a ja nie muszę sobie zawracać głowy rozliczeniami.

Michał Marceli Kawecki 10.07.2018 *.194-0-193-61.via.etth.pl

1
Jeśli prowadzisz własną firmę, nie znasz się na księgowości, nie zatrudniasz księgowej, nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć współpracę z biurem rachunkowym. Dla wielu podatników otwierających własny interes, kwestie księgowe często przyprawiają ich o bóle głowy. Sumienne i terminowe rozliczanie się z podatków odgrywa jednak kluczową rolę i rzutuje na aktualną sytuację finansową przedsiębiorstwa. Księgowość jest fundamentem każdej firmy. Prowadzenie księgowości to przede wszystkim prawidłowe rozliczenia podatkowe oraz stałe monitorowanie finansów przedsiębiorstwa. Bez odpowiednich rozliczeń, przedsiębiorstwo jest narażone na konsekwencje finansowe i ponadprogramowe wydatki, które mogą nie tylko uszczuplić stan pieniędzy w kasie ale i negatywnie wpłynąć na reputację firmy. Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY s.c. z siedzibą w Będzinie pomaga firmom rozwiązać te skomplikowane problemy. Kaweccy s.c. ul. Wolności 109 42-506 Będzin woj. śląskie tel. 509 050 305, 505 100 668. www.kaweccygroup.pl

Pasacik1422 13.07.2018 *.d44060.artnet.gda.pl

4
Witam. Jakie biura rachunkowe znacie z województwa śląskiego i są one godne polecenia?

Pasacik1422 13.07.2018 *.d44060.artnet.gda.pl

4
Witam. Jakie znacie biura rachunkowe w województwie śląskim i są one godne polecenia?

Pasacik1422 24.07.2018 *.d11162.artnet.gda.pl

4
Znam jedno biuro, w którym taka oferta jest. Jest to tax experts. Jeśli byłbyś zainteresowany to oferują oni tanią księgowość dla małych firm, doradztwo podatkowe czy biznesowe. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą, bowiem to nic nie kosztuje i jedynie możesz zyskać.

Julia Reid 27.01.2019 *.host-176-221-122-205.dynamic.mm.pl

6
Od dawna korzystam z tax care. To biuro rachunkowe online, więc nie jestem uwiązana do jednego biura, bo wszystko załatwię telefonicznie i mailowo. Nie płacę za to dużo, a na pewno jest to bezpieczniejsze niż samodzielna ksiegowość.

domi78 04.02.2019 *.public-gprs403580.centertel.pl

36
Poszukuję sprawdzonego księgowego. Mam małą firmę zatrudniającą 6 osób. Zastanawiam się czy biuro rachunkowe jest w tym przypadku dobrą opcją? Póki co mam wsparcie księgowej po znajomości, ale za długo to nie potrwa, dlatego zależy mi na czasie. Co polecicie? Bo znajoma poleca mi MG Finanse .

Marlena Arkawska 29.07.2019 *.ip-91-223-167-177.naszasiec.net

2
ja korzystam z usług biura rachunkowego Abakus w Gdyni i jestem bardzo zadowolona

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.