Forum: Biuro rachunkowe

03.11.2014
wypowiedź: 1
*.80-202-24.nextgentel.com

Witam. Czy jest na rynku oferta franczyzowa dla biura rachunkowego. Jestem zainteresowany a nie mogę znaleźć nic konkretnego . Posiadam wszelkie uprawnienia, ponad 20 letni staż pracy w księgowości w koncernach międzynarodowych i własny lokal w trójmieście.

26.11.2014
wypowiedzi: 86
*.221.121.209

Korzystam z Tax Credit - tam podpisujesz umowę na 3 lata (ale w każdym momencie możesz rozwiazać i w zależności od aktualnej promocji - masz prowadzoną księgowość przez np 1 rok za złotówkę - później opłata rośnie w zależności od ilości faktur oraz kosztów jakie ponosisz). Mają placówki praktycznie w każdym większym mieście.

Jest to marka dosyć dobrze znana - a jak masz jakiś problem natury podatkowej to zawsze możesz zadzownić i dopytać. Generalnie współpraca układa mi się z nimi bardzo dobrze.

01.12.2015
wypowiedzi: 3
*.217.192.37

Znam biuro rachunkowe Superksięgowa, świadczą usługi online .Z tego, co się orientuję to chyba jest możliwość franczyzowania. To jest dość zaufane biuro, na rynku są już jakiś czas.  Korzystam z niego od prawie 2 lat, najpierw jako użytkownik programu księgowego, a z rozwojem firmy już na całkowitej księgowości. U nich też jest możliwość konsultacji, wiec w razie pytań dzwonisz pod bezpośredni numer. 

06.12.2015
wypowiedzi: 3
*.dynamic.kabel-deutschland.de

Zastanawiam się właśnie nad wyborem księgowości tradycyjnej vs online i póki co jeszcze się nie zdecydowałem choć po wstępnej analizie bardziej skłaniam się ku tradycyjnej.

19.11.2016
wypowiedzi: 2
*.dynamic-ra-08.vectranet.pl

Jest co najmniej jedna z tego biura - https://www.ifirma.pl/wlasna-firma/rejestracja-firmy. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie udzielają franczyzy, alena pewnojak do nich napiszesz do się czegoś dowiesz. Ja korzystam z ich usług do rozliczania mojej firmy i jestem bardzo zadowolny.

15.02.2017
wypowiedzi: 12
*.dynamic.gprs.plus.pl

 Z takim doświadczeniem i lokalem, to otwieraj działalność samodzielnie.  Pewnie szybko znajdziesz klientów. Ja póki co odkryłam niedawno program https://afaktury.pl/  i w zupełności mi on wystarcza.Jest prosty w obsłudze, bardzo funkcjonalny i dostosowany do najnowszych wymogów. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.