Forum: Jak pozycjonować stronę internetową?

16.09.2016
wypowiedzi: 17
*.249.protonet.pl

Dlatego też ja na pewno nie podjęłabym się samodzielnego pozycjonowania. Po pierwsze wymaga to sporej ilości czasu, a po drugie trzeba uważać, aby nie nabawić się filtra na stronę. W związku z tym jeżeli chcemy znaleźć się na wysokim miejscu w wyszukiwarce, najrozsądniej byłoby skorzystać z takich ofert jak http://mayko.pl/pozycjonowanie-stron/ , gdzie możemy liczyć nie tylko na osiągnięcie dobrych wyników, ale także dodatkowo możemy skonsultować się z sprawie doboru odpowiedniej strategii marketingowej. 

12.11.2016
wypowiedź: 1
*.105.ipv4.supernova.orange.pl

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w Pozycjonowaniu stron internetowych to polecam Agencja Interaktywna ViralMedia - https://www.viralmedia.pl. Pamiętajcie, że doświadczenie firmy pozycjonującej i elastyczny model rozliczenia są bardzo ważnymi elementami 

współpracy.

24.11.2016
wypowiedzi: 9
*.221.120.118

Lepiej samemu nie korzystać z różnych "automatów" do pozycjonowania. Takie działanie może sie skończyć nałożeniem filtra na stronę. Jak inni wspominali, lepiej skorzystać z agencji od takich usług. Masz np. http://seo-www.pl/pozycjonowanie z Przemyśla.

25.11.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Na moje oko warto inwestować w pozycjonowanie prowadzone przez duże, uzane firmy. Małe firmy są tanie, ale mają one mało do powiedzenia w walce o wysokie pozycje w internecie.

25.11.2016
wypowiedzi: 6
*.190.147.225

Firma pozycjonująca o sprawdzonym działaniu.

26.11.2016
wypowiedzi: 23
*.79.179.214

Zwróciłem się do kilku firm z usytuowania, u jednych ceny są bardzo wysokie, inni specjaliści znają się na pozycjonowaniu mniej niż ja. Jedno studio bardzo mi się podobał  http://webtraco.pl/reklama-google-adwords/  pracuję z nimi już więcej niż rok. Wynik ich pracy nie mam nic przeciwko. Ludzie bardzo kreatywni i utalentowani. Przyjemność z nimi pracować.

26.11.2016
wypowiedzi: 5
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zachęcam do rozważenia, czy nie lepiej iść na kurs pozycjonowania - podstawy to są 2 dni kursu - a potem robić to już taniej, samodzielnie, z większym sercem i pod większą kontrolą?

21.12.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Na kurs stracimy wiele czasu, a nie każdy przedsiębiorca go posiada. Lepiej przeznaczyć trochę z budżetu na skuteczną promocję w sieci, a co za tym idzie zwiększenie liczby klientów. Powierzanie pozycjonowania specjalistą to nic złego, ponieważ nie musimy na każdym temacie się znać otwierając biznes. Kolega ostatnio dobrze "wystartował" i pomogła mu w tym firma http://serpgo.pl

05.01.2017
wypowiedzi: 10
*.dynamic.chello.pl

 Kiedyś próbowałem pozycjonować stronę na własną rękę, ale niestety skończyło się to nałożeniem filtra od Google na moją stronę za nienaturalne działania. Więcej było z tego problemów niż korzyści. Jeżeli chcesz pozycjonować stronę skutecznie i bezpiecznie to poszukaj agencji, która posiada status Google Partnera. Korzystam z usług seo4.net/ i jestem zadowolony..Wydawało mi się, że to łatwe i potrafię zrobić to sam i nie skończyło się to dobrze

10.01.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

korzystam z usług firmy pozycjonowanie wałbrzych, chłopaki pracowici i solidni co miesiąc dostaje pełen raport linków i zmian na pozycjach

12.01.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeżeli prowadzisz małą firmę to można spróbować na początku samemu - zobaczysz jaki to będzie miało efekt, ja sprzedaję a w sumie to zaczynam sprzedawać świece, świeczki itd i "wprowadziłem w życie" kilka pozycji z tego artykułu http://1stplace.pl/7-sposobow-na-zwiekszenie-ruchu-na-stronie-internetowej/

widze że powoooli powoooli coś się zaczyna ruszać, ale zastanawiam się czy faktycznie nie zlecić pozycjonowania mojej strony firmie zajmującej się pozycjonowaniem, ze względu na brak czasu...

16.01.2017
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sądzę, że można spróbować sił w samodzielnym SEO, ale tylko jeżeli jest się pewnym swoich działań. Warto poszukać w internecie fachowych informajci, które pozwolą nam uniknąć najczęstszych błędów przy pozycjonowaniu witryn. To już pierwszy krok do sukcesu.

16.01.2017
wypowiedź: 1
*.toya.net.pl

Ja samemu nawet nie zabieram się za pozycjonowanie. Wole zlecić to zadanie specjalistom, którzy znają się na swojej pracy. Wybrałem do tego firmę http://www.creox.pl którą pollecił mi znajomy zadowolony efektami ich działań :)

20.01.2017
wypowiedzi: 11
*.inet-siec.pl

Pozycjonowanie, ze względu na ciągle zmieniający się algorytm Google, jest coraz trudniejsze i trzeba umieć robić to dobrze. Dlatego przy wyborze zleceniobiorcy trzeba dowiedzieć się dokładnie o działaniach jakie będą prowadzone, by nie zaszkodzić swojemu biznesowi. Google stawia na content, dlatego trzeba się skupić na wartościowych treściach, które ludzie będą chcieli czytać i ... linkować:) agencja interaktywna https://solv.pl/ nie tylko zajmuje się pozycjonowaniem, ale także tworzeniem stron i ogólnie szeroko pojętym marketingiem. Mają świetne realizacje, które można zobaczyć w portfolio, świetny zespół specjalistów. Jestem bardzo zadowolona z ich usług:)

20.01.2017
wypowiedź: 1
*.82.24.25

Pozycjonowanie jest naprawdę bardzo ważne, nie ma co tego bagatelizować :p

22.01.2017
wypowiedzi: 6
*.centertel.pl

Dla biznesu cały marketing internetowy jest bardzo istotny, a nie tylko pozycjonowanie stron, na różne sposoby można sprzedać produkt w sklepie internetowym

25.01.2017
wypowiedzi: 107
*.dynamic.gprs.plus.pl

A co myślicie o content marketingu? To działanie jest bardziej wartościowe niż czyste SEO.

03.02.2017
wypowiedzi: 11
*.inet-siec.pl

Content marketing jest zaliczane do white SEO i Google bardzo to sobie ceni. Jednak są tego plusy i minusy. Plusy: Google to docenia, czytelnicy przywiązują się do firm, które publikują ciekawe treści na stronie. Minusem jest to, że pozycjonowanie samym content marketing jest bardzo czasochłonne i może pochłonąć duży budżet. Najlepiej łączyć ze sobą kilka strategi - w ich wyborze może pomóc dobra agencja interaktywna. Nie należy oczywiście spodziewać się efektow po miesiącu czy dwóch, wszystkie działania, które mają podnieść naszą poozycję w Google wymagają czasu. Jeżeli chcecie dobrać odpowiednią strategię reklamy dla swojego biznesu polecam firmę https://solv.pl/ - indywidualne podejście do klienta jak najbardziej na plus. Tworzyli dla mnie stronę - nie było tanio, ale zrobili wszystko co chciałam w budżecie, który sobie zaplanowałam. 

06.02.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeżeli naprawdę chcesz być wysoko w google to zaufaj http://www.creox.pl/

17.02.2017
wypowiedzi: 23
*.79.179.214

Kto jest zainteresowany w dobrym pozycjonowaniu swojej strony internetowej skontaktuj się z firmą http://wezom.pl/services/optymalizacja-stron-www. Bardzo kreatywna i profesjonalna firma. Резульиаты ich pracy widziałem sam, gdy do nich się zwrócił. Frekwencja mojej strony stała się rozwijać i przynosić dobre wyniki.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.