Forum: Jak pozycjonować stronę internetową?

24.02.2017
wypowiedzi: 19
*.play-internet.pl

również odrazam samodzielne branie sie za pozycjonowanie. Jest to dluga i nudna praca, a w dodatku trzeba sie na tym znac. Dlatego zatrudniam firme http://acomputers.pl/ i jestem bardzo zadowolona z moich wynikow

26.02.2017
wypowiedzi: 40
*.satpol.pl

Tak naprawdę samodzielnie to się nawet nie da. Do tego potrzeba ludzi, wiedzy i doświadczenia. Ja korzystam z firmy http://mayko.pl/ i jestem naprawdę zadowolona z wyników. Mój sklep jest już prawie na pierwszej stronie, a dopiero co zaczęliśmy współpracę :)

24.03.2017
wypowiedź: 1
*.home.otenet.gr

Samo pozycjonowanie stron nie jet rzeczą łatwą. Łatwo to można dostać filtr lub bana na stronę za złe techniki pozycjonowania. Osobiście korzystam z usług  http://olseo.pl gdyż wiem z doświadczenia, że czasami lepiej zapłacić więcej, ale zwróci się to z nawiązką.

23.04.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic-ww-07.vectranet.pl

W kwestii pozycjonowania mogę dorzucić od siebie adres do sprawdzonej firmy działającej m.in. w Częstochowie, ale nie tylko. http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-czestochowa.html

27.04.2017
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja informację na temat tego jak skutecznie pozycjonować stronę czerpię z bloga http://max-pozycjonowanie.pl , można znaleźć tam wiele ciekawych atykułów. 

12.05.2017
wypowiedzi: 50
*.181.117.18

Ja bym nigdy sam się za takie coś nie brał. Mimo wszystko jest to niełatwe zajęciei wymagające znajomości wielu zasad. Po co mam tym sobie zaśmiecać głowę skoro można skorzystać z pomocy specjaluzujących się w tym firmach. Na przykład ci http://www.kreatormarki.pl/pozycjonowanie-i-reklama-warszawa mogą zrobić dla twojej firmy nie tylko pozycjonowanie strony, ale także kampanie w google AdWords. Uważam, że wynajęcie takiej firmy może zaoszczędzić czasu, nerwów i nawet jakiś pieniędzy. 

12.05.2017
wypowiedzi: 191
*.play-internet.pl

Moim zdaniem pozycjonowanie należy powierzyć profesjonalnej firmie. Samodzielne działania mogą mogą przynieść więcej szkód, aniżeli korzyści. Oferta tej firmy http://it-technology.com.pl jest warta polecenia. Mają ciekawe rozwiązania, atrakcyjne ceny i przede wszystkim usługi, które cechuje wysoka jakość. 

16.05.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najlepiej jest zlecić to zewnętrznej firmie. Tylko wtedy mamy pewność że strona będzie dobrze wypozycjonowana ;)

17.05.2017
wypowiedzi: 50
*.jmdi.pl

Pozycjonowanie to bardzo skuteczna forma reklamy ale uważam tak jak poprzednicy, że nie warto brać się za to samemu. Najlepiej zadanie to zlecić profesjonalistom. Z własnego doświadczenia polecam http://fabrykamarketingu.pl/. Poza pozycjonowaniem mają też w swojej ofercie content marketing czy prowadzenie kampani reklamowych na portalach społecznościowych. 

17.05.2017
wypowiedzi: 4
*.ssp.dialog.net.pl

Podstawy pozycjonowania powinien znać każdy właściciel strony, chociażby po to, żeby móc wstępnie zoptymalizować stronę. Warto jednak zlecić pozycjonowanie zewnętrznej firmie. Zanim się to zrobi, można skorzystać z gotowych kalkulatorów cen usług pozycjonerskich https://kalkulatordlafirm.pl/, albo po prostu podzwonić po agencjach i zorientować się w cenach :) Zawsze można negocjować ceny przed podpisaniem umowy!

25.05.2017
wypowiedzi: 50
*.jmdi.pl

Do tej pory uważałem, że posiłkowanie się narzędziem jakim jest Google Analitycs jest bardzo pomocne podczas pozycjonowania. Jak się jednak okazuje http://publicrelations.pl/piwik-pro-lepszy-niz-google-analitycs/ Piwik PRO zdobywa coraz większą popularność i może już niebawem zastąpi obecny program. Co o tym myślicie ?

27.05.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic-ww-04.vectranet.pl

No jest w tym wątku już dużo ofert firm zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych, także do tego zacnego grona dorzucę jeszcze http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-krzepice.html, których polecam przedsiębiorcom z Krzepic, jak i innych miast ;)

30.05.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po ostatnich zmianach algorytmu google, raczej bez zewnętrznej firmy która się na tym zna niewiele zdziałasz. :)

08.06.2017
wypowiedzi: 3
*.centertel.pl

Przy pozycjonowaniu strony można się bawić się samemu, ale TOP3 samemu się nie osiągnie, dlatego lepiej jest to zlecić osobie która się na tym zna https://www.facebook.com/seounit/

Jeżeli już ktoś się interesuje pozycjonowaniem stron to musi również działać w całym marketingu internetowym.

17.06.2017
wypowiedzi: 7
*.play-internet.pl

Dla samodzielnego pozycjonowania polecam zapoznanie się z artykułem www.internetmaker.pl/pozycjonowanie-stron-poradnik/

26.06.2017
wypowiedź: 1
*.hapay.pl

Zdecydowanie nie polecam brać się za to samemu, bo można wiele zepsuć, co będzie późnie trudne do odwrócenia kiedy systemy zabezpieczeń nałożą nam na stronę filtr albo bana. Najlepiej zdać się na pomoc profesjonalistów. Moja firma wybrała zespół https://artixen.net/ serdecznie ich polecam.

29.06.2017
wypowiedzi: 57
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja również, pozycjonowanie czy ustawianie samemu kampani AdWord może przynieść nam tylko straty zarówno wydanych pieniędzy jak i spadku pozycji naszej strony w wyszukiwarce. Wielu z nas zapomina również,  że by firma przynosiła zyski niezbędny jest jej kompleksowy marketing. Tylko dobrze skoordynowane działania mogą przynieść efekt i wzrost sprzedaży produktów i usług. Ciekawą ofertę i dość rozudowaną ma agencja https://pirmedia.pl/ więc warto sprawdzić co mogą zaproponować. 

29.06.2017
wypowiedzi: 9
*.186.71.5

Jakie znacie najlpesze firmy pozycjonujące?

Czy warto zainteresować się ofertątego tyypu:

pozycjonowanie serpgo.pl czy warto?

30.06.2017
wypowiedzi: 9
*.play-internet.pl

Ja pozycjonuje sobie stronę w CoolBrand i polecam. Moj szwagier pierwszy u nich pozycjonowal, stad mam kontakt. Jak ktos chce to macie numer telefonu  509 782 674

04.07.2017
wypowiedzi: 2
*.echostar.pl

Dzięki kalulatorowi https://kalkulatordlafirm.pl/ dowiedziałem się, jakie są prawdziwe ceny za pozycjonowanie z dobrymi firmami. Dlatego podczas rozmów z agencjami SEO przedstawiam im te wyniki i od razu rozmowa oscyluje w niższych przedziałach finansowych.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.