Forum: Jak pozycjonować stronę internetową?

24.02.2017
wypowiedzi: 4
*.play-internet.pl

również odrazam samodzielne branie sie za pozycjonowanie. Jest to dluga i nudna praca, a w dodatku trzeba sie na tym znac. Dlatego zatrudniam firme http://acomputers.pl/ i jestem bardzo zadowolona z moich wynikow

26.02.2017
wypowiedzi: 26
*.satpol.pl

Tak naprawdę samodzielnie to się nawet nie da. Do tego potrzeba ludzi, wiedzy i doświadczenia. Ja korzystam z firmy http://mayko.pl/ i jestem naprawdę zadowolona z wyników. Mój sklep jest już prawie na pierwszej stronie, a dopiero co zaczęliśmy współpracę :)

24.03.2017
wypowiedź: 1
*.home.otenet.gr

Samo pozycjonowanie stron nie jet rzeczą łatwą. Łatwo to można dostać filtr lub bana na stronę za złe techniki pozycjonowania. Osobiście korzystam z usług  http://olseo.pl gdyż wiem z doświadczenia, że czasami lepiej zapłacić więcej, ale zwróci się to z nawiązką.

23.04.2017
wypowiedzi: 6
*.dynamic-ww-07.vectranet.pl

W kwestii pozycjonowania mogę dorzucić od siebie adres do sprawdzonej firmy działającej m.in. w Częstochowie, ale nie tylko. http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-czestochowa.html

27.04.2017
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja informację na temat tego jak skutecznie pozycjonować stronę czerpię z bloga http://max-pozycjonowanie.pl , można znaleźć tam wiele ciekawych atykułów. 

12.05.2017
wypowiedzi: 24
*.181.117.18

Ja bym nigdy sam się za takie coś nie brał. Mimo wszystko jest to niełatwe zajęciei wymagające znajomości wielu zasad. Po co mam tym sobie zaśmiecać głowę skoro można skorzystać z pomocy specjaluzujących się w tym firmach. Na przykład ci http://www.kreatormarki.pl/pozycjonowanie-i-reklama-warszawa mogą zrobić dla twojej firmy nie tylko pozycjonowanie strony, ale także kampanie w google AdWords. Uważam, że wynajęcie takiej firmy może zaoszczędzić czasu, nerwów i nawet jakiś pieniędzy. 

12.05.2017
wypowiedzi: 121
*.play-internet.pl

Moim zdaniem pozycjonowanie należy powierzyć profesjonalnej firmie. Samodzielne działania mogą mogą przynieść więcej szkód, aniżeli korzyści. Oferta tej firmy http://it-technology.com.pl jest warta polecenia. Mają ciekawe rozwiązania, atrakcyjne ceny i przede wszystkim usługi, które cechuje wysoka jakość. 

16.05.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najlepiej jest zlecić to zewnętrznej firmie. Tylko wtedy mamy pewność że strona będzie dobrze wypozycjonowana ;)

17.05.2017
wypowiedzi: 13
*.jmdi.pl

Pozycjonowanie to bardzo skuteczna forma reklamy ale uważam tak jak poprzednicy, że nie warto brać się za to samemu. Najlepiej zadanie to zlecić profesjonalistom. Z własnego doświadczenia polecam http://fabrykamarketingu.pl/. Poza pozycjonowaniem mają też w swojej ofercie content marketing czy prowadzenie kampani reklamowych na portalach społecznościowych. 

17.05.2017
wypowiedzi: 3
*.ssp.dialog.net.pl

Podstawy pozycjonowania powinien znać każdy właściciel strony, chociażby po to, żeby móc wstępnie zoptymalizować stronę. Warto jednak zlecić pozycjonowanie zewnętrznej firmie. Zanim się to zrobi, można skorzystać z gotowych kalkulatorów cen usług pozycjonerskich https://kalkulatordlafirm.pl/, albo po prostu podzwonić po agencjach i zorientować się w cenach :) Zawsze można negocjować ceny przed podpisaniem umowy!

25.05.2017
wypowiedzi: 13
*.jmdi.pl

Do tej pory uważałem, że posiłkowanie się narzędziem jakim jest Google Analitycs jest bardzo pomocne podczas pozycjonowania. Jak się jednak okazuje http://publicrelations.pl/piwik-pro-lepszy-niz-google-analitycs/ Piwik PRO zdobywa coraz większą popularność i może już niebawem zastąpi obecny program. Co o tym myślicie ?

27.05.2017
wypowiedzi: 6
*.dynamic-ww-04.vectranet.pl

No jest w tym wątku już dużo ofert firm zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych, także do tego zacnego grona dorzucę jeszcze http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-krzepice.html, których polecam przedsiębiorcom z Krzepic, jak i innych miast ;)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.