Forum: Jak pozycjonować stronę internetową?

10.07.2017
wypowiedzi: 11
*.pl

Warto uważnie czytać treść umowy z firmami seo, często są kruczki i potem żałujemy że taką umowe podpisaliśmy.

____________

http://kkmmedia.pl

20.07.2017
wypowiedzi: 22
*.zabrze.vectranet.pl

Pozycjonowanie strony najlepiej powierzyć profesjonalistom, działania na własną rękę mogą nie dać pożądanego efektu. Ja ze swojej strony polecam tę firmę: https://sem7.pl/oferta/pozycjonowanie-stron Współpracuję z nimi od roku i muszę powiedzieć, że od tego czasu znacznie wzrosła liczba konwersji w moim sklepie. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.