Forum: Jak pozycjonować stronę internetową?

02.11.2017
wypowiedzi: 2
*.hapay.pl

Najważniejsze, żeby pozycjonowanie było skuteczne, a ku temu warto zacząć od przeprowadzenia całościowego audytu strony, który pozwoli przeanalizować jej strukturę od kwestii technicznych, aż po treść merytoryczną. Tutaj możecie przeczytać nieco więcej na ten temat http://maniak-technologiczny.pl/artixen-net-audyt-seo-w-pigulce/

08.11.2017
wypowiedzi: 8
*.ap-media.pl

Myślę, że pozycjonowanie najlepiej oddać w ręce kogoś, kto się na tym zna i ma sukcesy na tym polu. Samemu można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Ja zaczęłabym od zadbania o to by strona, którą chcemy pozycjonować nadawała się do tego celu. Czasem lepiej jest stworzyć nową. Jeśli masz wątpliwości co do swojej firmowej strony, to zwróć się do Interfeo

16.11.2017
wypowiedzi: 2
*.icpnet.pl

Pozycjonowanie jest procesem, który na przestrzeni ostatnich lat bardzo się skomplikował. Nie wystarczy już duża ilość linków tak jak kiedyś. Obecnie oprócz linków dużą rolę odgrywa optymalizacja techniczna strony czy treści content marketingowe. Pozycjonowanie wymaga zatem coraz większej wiedzy z różnych obszarów. Więcej procesie pozycjonowania stron można przeczytać pod tym adresem: https://widoczni.com/pozycjonowanie-stron/

22.11.2017
wypowiedzi: 34
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dlatego wydaje mi się, że pozycjonowanie samemu jest wręcz niewykonalne. Tak jak ktoś już wspominał, niezbędne jest przeprowadzenie audytu SEO (analiza pod kątem przyszłego pozycjonowania), by wiedzieć w jakim kierunku się poruszać. Podejmuje się potem odpowiednie kroki w stosunku do tego, co dana witryna chce osiągnąć. Przecież inaczej pozycjonuje się sklepy, inaczej blogi itd. Próbowałam się bardziej zagłębić w te tematy, ale ostatecznie wole w tej kwestii polegać na innych. Jeżeli szukacie sposobu, by odpowiednio wypromować swoją witrynę to mogę polecić [url=http://efectownia.pl/]efectownia[/url], gdzie można liczyć na kompleksowe usługi związane zarówno z audytem SEO (co jest niezbędne), tworzeniem stron, pozycjonowaniem i szeregiem innych niezbędnych działań i narzędzi. Według mnie warto się zdać na profesjonalizm, bo to mocno procentuje.

23.11.2017
wypowiedzi: 8
*.icpnet.pl

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie to jest na prawdę dużo sposobów, ale przedewszystkim seo, trzeba by się w to mocno zagłębić .Najlepiej wpaść na jakiegoś dobrego bloga, albo poczytać . Jeśli chodzi o mnei to mogę poelcić online marketing , Czaplicką, Jabłońskiego. 

14.12.2017
wypowiedzi: 78
*.172.86.22

Każdy ma swoje techniki pozycjonowania, jedna osoba wykonuje wszystko automatami i zaniża stawki, nie mówiąc klientowi o problemach na jakie go może narazić w przypadku większych ilości linków. Polecam ofertę http://seosklep24.pl ponieważ tam 90% działań jakie wykonują to są bardzo dobrej jakości ręczne zdobyte linki, tematyczne linki które dadzą realne wzrosty. To się nazywa pozycjonowanie stron w które warto zainteresować. Polecam przejrzeć ofertę sklepu i podpytać o aktualne promocje.

20.12.2017
wypowiedzi: 39
*.net.hawetelekom.pl

Jak najdalej od takich, którzy używają automatów. Nie ma nic gorszego dla biznesu jak takie pozycjonowanie. Znawcą co prawda nie jestem, ale trochę czytałam na ten temat.

21.12.2017
wypowiedzi: 2
*.a.net.lemor.pl

w zupełności zgadzam się z przedmówcą. Niektórzy oferują szybki wzrost pozycji w google, strona w TOP1. Niestety zazwyczaj na obietnicach się kończy... .Tego typu firmy korzystają z botów i programów które może przyczyniają się do wzrostu pozycji jednak szybko z niej spadają.

28.12.2017
wypowiedzi: 28
*.221.122.68

Myślę,ze znalazłoby się wiele osób, które próbowały pozycjonować stronę www samodzielnie, ale potem narobiły sobie o wiele większych problemów. Strona spadła, złapała bana i lepiej już by bylo jakby niczego nie robili.

Najwięcej klientów szuka usług w wyszukiwarce google, tak więc pozycjonowanie ma jak największy sens:

http://thefad.pl/aktualnosci/pozycjonowanie-stron-internetowych/

Najlepiej jest zgłosic się do firmy pozycjonującej

06.01.2018
wypowiedzi: 10
*.133.72.114

Automaty = BAN, nie polecam nikomu firm które z tego kożystają. Zanim się podejmie współprace z firmą która zajmuje się pozycjonowaniem warto wiedzieć chociaż minimum o co w tym chodzi.... Mi aktualnie pozycjonowanie strony internetowej robi firma http://alfabet-sukcesu.pl/ , jestem zadowolony. Wytłumaczono mi na czym to polega i dlaczego nie korzystają z automatów.

09.01.2018
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na stronie http://latwa-odpowiedz.pl/ poruszają wiele różnych tematów, wydaje mi się że odpowiedź na twoje pytanie była już opisana, poszukaj tylko. Bo artykułów jest tam cała masa i swoją drogą  wszystkie ciekawe ;)

15.01.2018
wypowiedzi: 21
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Pozycjonowanie warto zlecić zewnętrznej firmie, polecam Agencję Interaktywną GreenWeb: https://www.greenweb.pl :) 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.