Forum: Jak pozycjonować stronę internetową?

20.02.2018
wypowiedzi: 34
*.adsl.inetia.pl

Pozycjonowanie sklepu internetowego lub strony internetowej to temat rzeka i warto tą robotę powierzyć profesjonalistom :)

27.02.2018
wypowiedź: 1
*.2.178.154

Dokładnie, samemu to można sobie wyrobić więcej krzywdy, nie każdy wie że pozycjonowanie to efekt długotrwały i wymaga cierpliwości. Czytałam na tym forum różne propozycje ale semline wydawał mi się najbardziej przyjazną agencją. Powiem wam że fajną opcją jest marketing na facebooku gdyż sprzedaż w sklepie wzrosła. Jeżeli ktoś chce poczytać to temat fajnie jest opisany tutaj https://semline.pl/facebook-ads/. Jak dla mnie warto, zwłaszcza że mnóstwo ludzi teraz korzysta z facebooka. 

27.02.2018
wypowiedź: 1
*.136.168.217-rev.hti.pl

Pozycjonowanie stron internetowych to temat bardzo rozległy i z każdym rokiem zmieniają się zasady. Aby odnaleźć się w całym wirze informacji trzeba być na bieżąco i wykonywać szereg testów/badań, co funkcjonuje poprawnie, a co nie. Na to pozwolić sobie mogą jedynie eksperci ds. SEO, więc jeżeli zastanawiasz się nad pozycjonowaniem własnej strony samemu to nie ma co łudzić się na odczuwalne efekty. 

Oddelegowanie tego zadania profesjonalistom i jednocześnie przeznaczenie tego czasu na dalszy rozwój strony internetowej to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorstw. 

Szukając firmy godnej zaufania należy wziąc pod uwagę głównie opinie klientów, gdyż to one są dla nas najcenniejsze dla obu stron transakcji. Przykładem rzetelnej agencji SEO jest firma https://www.studiolokomotywa.pl/ z Poznania.

28.02.2018
wypowiedzi: 69
*.viator.gda.pl

Cóż, ja staram się promować swoją firmę z jednej strony za pomocą tradycyjnych środków,a z drugiej natomiast staram się możliwie często inwestować w takie rozwiązania jak pozycjnonowanie. Możecie mi wierzyć, że jeśli będziemy z odpowiednim natężeniem prowadzić takie działania, to jesteśmy w stanie w krótkim czasie naprawdę poprawić wymiernie swoją pozycję w wynikach wyszukiwania. A dla bezpieczeństwa niedawno zamontowałem w swojej firmie elementy alarmowe - https://spy-center.pl/lokalizator-hermetyczny-global-technology-gl-950-p-88.html

01.03.2018
wypowiedzi: 8
*.2.178.154

Zlecić profesjonalistom - zgadzam się w 100%. Można też próbować na własną rękę jednak nie mamy pewności czy to wgl zadziała a możemy utopić pieniadze lub niepotrzebnie zmarnować czas. Google wychwytuje każde zmiany na stronie więc należy ją regularnie aktualizować. Czasami bywa tak że wystarczy zmienić treści i już widać wzrost pozycji. Teksty muszą być obszerne, unikalne oraz tematyczne. Jeżeli ktoś ma z tym problem to polecam firmę seechange pod tą stroną http://seechange.pl która pisze rewelacyjne teksty na stronę blogi i nie tylko. Z mojej strony polecam gdyż dzięki jej tekstom strona podskoczyła do góry :). 

04.03.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chociaż zdecydowanie szybciej wypozycjonować frazę pozycjonowanie włoszczowa niż na przykład skuteczne pozycjonowanie, jednak pracując z klientami stawiam w pierwszej kolejności promocji lokalnej - wojewódzkiej, aby zbudować autorytet strony.

Nie należy też zapomianć aby w pierwszej kolejności zadbać o optymalizacje strony

06.03.2018
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najpierw przyda Ci się dobra firma która oferuje projektowanie stron rzeszów , jak już będziesz mieć  profesjonalny serwis to wtedy można myśleć o pozycjonowaniu, ważne żeby to wszystko wyglądało, dobrze. 

07.03.2018
wypowiedź: 1
*.160.ipv4.supernova.orange.pl

Na własną rękę to można hobbystycznego bloga pozycjonować. Jak już to wchodzi na wyższy poziom to optymalizacja i pozycjonowanie musi być na wyższym poziomie (przede wszystkim optymalizacja). Kilka sklepów, które optymalizowałem zaczęły notować kilkuktornie większy zysk nawet bez tysiąca linków.

12.03.2018
wypowiedzi: 3
*.compower.pl

W pozycjonowaniu pomagają również wizytówki w katalogach firm i usług. Według mnie jednym z lepszych katalogów jest CityForYou, naprawdę pomaga, nie tylko jeśli chodzi o pozycjonowanie, ale zdecydowanie wzmacnia ruch na stronie :)

17.03.2018
wypowiedzi: 3
*.centertel.pl

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Trzeba mocno postawić na content marketing, mocny linkbuilding itp. Polecam Agencję z Poznania GrupaM40.pl, która skutecznie wypozycjonuję stronę www.

18.03.2018
wypowiedzi: 11
*.play-internet.pl

 A jaką reklamę stosujecie prócz reklamy internetowej? bo nie przeczę -  ona jest bardzo ważna, ale jednak warto zainwestować tez w inne formy. Moim zdaniem teraz bardzo modne i efektywne są gadżety reklamowe tego typu - http://www.izisport.pl/  a wybór jest na tyle szeroki że każda firma sobie coś dobierze 

19.03.2018
wypowiedzi: 10
*.pl.158.28.193.in-addr.arpa

Zacznij od konsultacji z SEMPIRE

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.